MATICHA
ActiefSamenvatting
MATICHA is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had MATICHA een eigen vermogen van € 15.770 en een nettoresultaat van € 3.297. Het eigen vermogen daalt sinds 2023 met ongeveer 3% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 41% van de 20.678 ondernemingen in de sector gezondheidszorg (NACE 86, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 30-01-2023 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van kinesitherapie NACE 86951en 1 andere
- Vestigingseenheid
- 2.341.682.245 1390 Grez-Doiceau, sinds 01-02-2023
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 09-03-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Omzet
- € 118.167
- ▼ 7,6%
- Winst
- € 3.297
- Eigen vermogen
- € 15.770
- ▲ 26,4%
- Balanstotaal
- € 30.314
- ▲ 73,1%
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Liquiditeit 3,71, liquide middelen € 16.586Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 03-07-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 86, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 42% van hen, de liquiditeit beter dan bij 80%, de rentabiliteit beter dan bij 14% en de groei beter dan bij 46%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 41 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 86) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 03-07-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen
2023 tot 2025, 3 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een winst van € 4.027, na een verlies van € 3.966 in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gezondheidszorg (NACE 86). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 12.260 | € 2.964 | € 639 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 1.678 | € 3.048 | € 3.412 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als MATICHA: activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86951). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 29.400 en € 32.900, opgericht tussen 2022 en 2023.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Omzet | Nettoresultaat | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MATICHA Grez-Doiceau | 2023 | € 30.314 | € 15.770 | € 9.547 | € 118.167 | € 3.297 | 2025 |
| PHYSIO'ADAPT Schaarbeek | 2023 | € 29.677 | € 6.287 | € 9.709 | - | € 5.150 | 2025 |
| Bobbi Ray Antwerpen | 2023 | € 31.907 | € 24.668 | € 10.371 | - | € 6.049 | 2025 |
| Podologue Dilan Akkuzu Mont-Saint-Guibert | 2022 | € 32.891 | € 3.000 | € 7.593 | - | € 2.701 | 2025 |
| InVorm Antwerpen | 2022 | € 29.398 | € 2.000 | € 8.208 | - | € 302 | 2025 |
| THELMA TABAR KINESITHERAPEUTE Juprelle | 2023 | € 32.781 | € 12.479 | € 8.360 | - | € 3.133 | 2025 |
| Carolus Lisa Heist-op-den-Berg | 2023 | € 29.390 | € 21.621 | € 10.542 | - | € 5.112 | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 2.297 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als MATICHA nu. Twee jaar later was 1,8% failliet en bestond 95,9% nog.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
De faillissementskans van MATICHA zelf is lager: 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over MATICHA dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor MATICHA. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Omzet70 | € 134.591 | € 127.830 | € 118.167 | ▼ 7,6% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61 | € 113.225 | € 127.476 | € 108.620 | ▼ 14,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 1.678 | € 3.048 | € 3.412 | ▲ 11,9% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 457 | € 1.273 | € 2.108 | ▲ 65,6% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 21.366 | € 355 | € 9.547 | ▲ 27× |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 19.231 | -€ 3.966 | € 4.027 | - |
| Financiële kosten65/66B | € 6 | € 110 | € 230 | ▲ 109% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 6 | € 110 | € 230 | ▲ 109% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 19.225 | -€ 4.076 | € 3.797 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 5.000 | € 175 | € 500 | ▲ 186% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 14.225 | -€ 4.251 | € 3.297 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 14.225 | -€ 4.251 | € 3.297 | - |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 21.759 | € 17.512 | € 30.314 | ▲ 73,1% |
| Vaste activa21/28 | € 10.582 | € 10.498 | € 7.725 | ▼ 26,4% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 10.582 | € 10.498 | € 7.725 | ▼ 26,4% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 10.582 | € 10.498 | € 7.725 | ▼ 26,4% |
| Vlottende activa29/58 | € 11.177 | € 7.014 | € 22.589 | ▲ 222% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | - | - | € 2.145 | - |
| Handelsvorderingen40 | - | - | € 2.145 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 10.221 | € 2.788 | € 16.586 | ▲ 495% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 956 | € 4.226 | € 3.858 | ▼ 8,7% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 21.759 | € 17.512 | € 30.314 | ▲ 73,1% |
| Eigen vermogen10/15 | € 16.725 | € 12.473 | € 15.770 | ▲ 26,4% |
| Inbreng10/11 | € 2.500 | € 2.500 | € 2.500 | = |
| Reserves13 | - | € 9.000 | € 13.000 | ▲ 44,4% |
| Beschikbare reserves133 | - | € 9.000 | € 13.000 | ▲ 44,4% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 14.225 | € 973 | € 270 | ▼ 72,3% |
| Schulden17/49 | € 5.034 | € 5.039 | € 14.544 | ▲ 189% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | - | - | € 8.453 | - |
| Financiële schulden170/4 | - | - | € 8.453 | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 5.034 | € 5.039 | € 6.091 | ▲ 20,9% |
| Financiële schulden43 | - | - | € 927 | - |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | € 927 | - |
| Handelsschulden44 | € 2.750 | € 1.139 | € 5.164 | ▲ 353% |
| Leveranciers440/4 | € 2.750 | € 1.139 | € 5.164 | ▲ 353% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 1.600 | € 3.900 | - | - |
| Belastingen450/3 | - | € 3.900 | - | - |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | € 1.600 | - | - | - |
| Overige schulden47/48 | € 684 | - | - | - |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 14.225 | -€ 4.251 | € 3.297 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 1.678 | € 3.048 | € 3.412 | ▲ 11,9% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 15.903 | -€ 1.203 | € 6.709 | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 2.964 | -€ 639 | ▲ 78,4% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 7.433 | € 13.798 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 01-02-2023 Oprichting · 100 aandelen
- 01-02-2023 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen
Statuten
- OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
- “Moitié cédant moitié acquéreurs au prorata si plusieurs, choisi de commun accord ou président du tribunal de l'entreprise statuant comme en…”
Statuten, akte van 01-02-2023 (in het Frans)
Netwerk & groep
MATICHA deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
8 andere ondernemingen- Tsobgnie, Nempa (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2025 1023587946
- YIZA Vestiging · sinds 2025 1013227257
- BELGIUM THERAPY Maatschappelijke zetel · sinds 2024 1004788257
- TGEMC Maatschappelijke zetel · sinds 2021 0762783749
- FLOOR SYSTEM Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0756922969
- Iuliana Ioan Consulting Vestiging · sinds 2019 0730803146
- Zarouali, Noureddine (eenmanszaak) Vestiging · sinds 2018 0717683105
- Wine And Joy Maatschappelijke zetel · sinds 2015 0627896143
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van MATICHA. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
02-06
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing binnen Grez Doiceau3 punten ▸
- Algemene vergadering, 15-01-2026
- Zetelverplaatsing, 132 chaussée de Wavre à 1390 GREZ DOICEAU
- Overige bepaling, “132 chaussée de Wavre à 1390 GREZ DOICEAU” (akte in het Frans)
20-09
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Grez-Doiceau naar Bossut2 punten ▸
- Algemene vergadering, 11:00, 11:30
- Zetelverplaatsing, 31 Avenue Fernand Labby à 1390 BOSSUT
01-02
Staatsblad-akte
OprichtingBenoeming: BOUCLIER Mélissa Marylore (niet-statutair bestuurder) · Startkapitaal · Kapitaalomzetting7 punten ▸
- Oprichting, 30-01-2023
- Startkapitaal
- Kapitaalomzetting, “compte de capitaux propres indisponible” (akte in het Frans)
- Statutaire zetel, “Rue de Bossut 5-1390 Grez-Droiceau, dépôt au greffe expédition acte constitutif conformément loi” (akte in het Frans)
- Regeling bestuursorgaan, 1, “dépôt au greffe expédition acte constitutif conformément loi” (akte in het Frans)
- Benoeming bestuurder, BOUCLIER Mélissa Marylore (niet-statutair bestuurder)
- Verbintenissen vóór oprichting, “takeover, à compter acquisition personnalité juridique” (akte in het Frans)
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
26 activiteiten
- L’exercice de la pratique de la podologie dans le sens le plus large,incluant tous les actes de podologie repris dans l’A.R. du 7 mars 2016 (ou toute version ultérieure qui viendrait à être publiée) et notamment :
- Pied à non-risque : le pied sans affections systémiques ;
- Pied à risque : le pied aux affections systémiques comme,entre autres,le pied diabétique,rhumatismal,neurologique ou avec problème vasculaire ;
- Classe de risque : une classification au sein d'une affection systémique. La " déclaration de St.-Vincent " (The Saint Vincent Declaration on diabetes care and research in Europe. Acta diabetologia. 1989,10 (Suppl) 143-144) servira de base pour déterminer la classe de risque ;
- Pied au trouble fonctionnel : le pied avec des anomalies statiques et/ou dynamiques du pied et/ou des segments y attenant ;
- Pied post-traumatique : le pied qui a subi un traumatisme du pied et/ou de la cheville ;
- Pied post-chirurgical : le pied après une opération chirurgicale à la hauteur de la cheville et /ou du pied ;
- Pied chirurgical : le pied et/ou les segments y attenant pendant une opération chirurgicale à la hauteur du pied et/ou des segments y attenant ;
- Traitement instrumental : a) soins de la peau et des ongles ; enlèvement de l'hyperkeratose,de cors; b) soins et traitement de pathologies cutanées et unguéales ; c) mèches (l'application d'une mèche : protective et/ou curative) ;
- 9° méthodes d'examen podologique : a) anamnèse ; b) examen clinique et tests complémentaires ; c) examen biomécanique et biométrique ;
- Examen biomécanique et biométrique : a) mesurer les positions et les amplitudes du pied en relation avec les segments y attenant b) examen dynamique des pieds et /ou des segments y attenant ; c) examen cinématique des pieds et/ou des segments y attenant ;
- Méthodes de traitement podologique (protective et/ou curative) : a) taping; b) padding; c) strapping; d) orthoplastie; e) orthonyxie,onychonyxie et onychoplastie; f) traitement instrumental ;
- Semelles podologiques : les semelles répondant aux conditions cumulatives suivantes : a) être fabriquées individuellement sur mesure ; b) les examens clinique,biomécanique et biométrique préliminaires ont été réalisés par un podologue ; c) ne pas devoir être combinées avec des chaussures orthopédiques ou faire partie d'une orthèse ou prothèse ;
- Bio- et pathomécanique : la conception,la fabrication et l'adaptation de semelles podologiques ;
- Assistance et instrumentation : concept qui implique que le médecin et le podologue exécutent conjointement des actes chez un patient et qu'il existe entre eux un contact visuel et verbal direct ;
- Soins aseptiques de plaies : soins de plaies qui ne percent pas le derme ;
- Soins de plaies : soins de plaies qui percent le derme.
- Achat,vente et la fabrication de semelle et de tous matériel orthopédique en Belgique comme à l’étranger
- Toutes opérations de placement de trésorerie,quel qu’en soit le support (tel,par exemple,le dépôt à – court,moyen ou long – terme,la prise de participation dans un organisme de placement collectif en valeurs mobilières,l’acquisition de tout type d’instruments financiers,…) ;
- Le financement ou la facilitation du financement à court,moyen et long terme des sociétés qui lui seront directement ou indirectement liées,sous forme de prêts crédits,garanties ou toute autre forme d’assistance financière ;
- Se porter caution et donner toute sûreté personnelle ou réelle en faveur de toute société ou personne physique ;
- L’achat,l’administration,la vente de toutes valeurs mobilières,de tous droits sociaux et d’une manière générale toutes opérations de gestion de portefeuille ainsi constitué ;
- L’achat,l’échange,la vente,la prise de location ou sous location,ainsi que la cession en location ou en sous location,le tout avec ou sans option d’achat,l’exploitation et l’entretien de maisons,appartements,bureaux,magasins,fonds de commerce,terrains,terres et domaines,et de manière générale de tous biens immobiliers ainsi que toutes opérations de financement ;
- La constitution et la gestion d’un patrimoine immobilier et la location financement de biens immeubles aux tiers,l’acquisition par l’achat ou autrement,la vente,l’échange,la construction,la transformation,l’amélioration,l’équipement,l’aménagement,l’embellissement,l’entretien,la location,la prise en location,le lotissement,la prospection et l’exploitation de biens immobiliers,ainsi que toutes opérations qui,directement ou indirectement sont en relation avec cet objet et qui sont de nature à favoriser l’accroissement et le rapport d’un patrimoine immobilier,de même que se porter caution pour la bonne fin d’engagements pris par des tiers qui auraient la jouissance de ces biens immobiliers.
- Bureau de secrétariat
- Programmation informatique et Conseil informatique
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 25001B0048/00F002 | Wallonië | 8.061 m² | 1 · 1.445 m² | - |