Ga naar inhoud

Maris Medical

Actief
BVopgericht 20215 jaar actiefPreshoekstraat(Mar) 53, 8510 Kortrijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0764.840.248
Samenvatting

Maris Medical is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Maris Medical een eigen vermogen van € 106.470 en een nettoresultaat van € 105.470. Het eigen vermogen daalt sinds 2021 met ongeveer 13% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 31% van de 20.700 ondernemingen in de sector gezondheidszorg (NACE 86, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 09-03-2021 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van medisch specialisten NACE 86220
Vestigingseenheid
2.315.542.329 8510 Kortrijk, sinds 09-03-2021
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 08-03-2024

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • George IsabelBestuurder

Financiële situatie

94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 160.289
▲ 20,7%
Omzet
≈ € 300.000
geschat
Winst
€ 105.470
▲ 9,8%
Eigen vermogen
€ 106.470
▲ 9,7%
Balanstotaal
€ 275.702
▲ 23,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2021verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 02-07-2026)Omvang: balanstotaal € 275.702Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 51% van de microbedrijven in de sector gezondheidszorg (NACE 86)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 64-4
eigen vermogen 38,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 62+18
kortlopende schulden 6,1% · geldmiddelen 9,9%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 38,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (24.160 ondernemingen, NACE 86, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2025laagste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025laagste waarde 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025laagste waarde 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 10.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 12,19 (1,73 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 6,1% en de geldmiddelen 9,9% van het balanstotaal. Wel is 61,4% van het actief met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 86, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 32% van hen, de liquiditeit beter dan bij 41%, de rentabiliteit beter dan bij 80% en de groei beter dan bij 52%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 02-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 275.702
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2021
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 02-07-2026, 29 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
29 dagen voor het einde van de termijn
2024
14 dagen voor het einde van de termijn
2023
16 dagen voor het einde van de termijn
2022
24 dagen voor het einde van de termijn
2021
27 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 22 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 86) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 105.470 5 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 11 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Maris Medical: activiteiten van medisch specialisten (NACE 86220). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 260.000 en € 311.000, opgericht tussen 2020 en 2021.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Maris Medical Kortrijk€ 275.702€ 160.289
CKCB Braine-l'Alleud€ 274.953€ 159.932
DR. VLEESCHOUWERS SABIEN Leuven€ 275.853€ 162.297
Docteur Emilie Moreau Waterloo€ 294.018€ 159.270
Dr Arend Simon Watermaal-Bosvoorde€ 301.499€ 159.461
Dr. Sarah Van den Berghe gynaecoloog Deinze€ 310.712€ 157.954
DOSIN GILLES Oudergem€ 260.398€ 154.933
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Maris Medical

Wat is het ondernemingsnummer van Maris Medical?
Het ondernemingsnummer van Maris Medical is 0764.840.248. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0764.840.248.
Waar is Maris Medical gevestigd?
De zetel is gevestigd op Preshoekstraat(Mar) 53, 8510 Kortrijk.Ondernemingsgegevens
Wat doet Maris Medical?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van medisch specialisten (NACE 86220).
Wat is de rechtsvorm van Maris Medical?
De rechtsvorm van Maris Medical is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Maris Medical opgericht?
Maris Medical werd opgericht op 09-03-2021.
Is Maris Medical nog actief?
Ja, Maris Medical staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Maris Medical?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 300.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 160.289 en van 43 vergelijkbare ondernemingen (NACE 86220). Het ligt waarschijnlijk tussen € 250.000 en € 400.000.Financieel
Maakt Maris Medical winst?
In boekjaar 2025 boekte Maris Medical een winst van € 105.470.
Waar vind ik de jaarrekening van Maris Medical?
Maris Medical legde 5 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet Maris Medical de volgende jaarrekening neerleggen?
Maris Medical moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.