Ga naar inhoud

Marbella Snoepsalons

Open faillissement
BVBAopgericht 1985Michel Vergauwenstraat 1, 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, BelgiëKBO/BCE: BE 0427.978.846

Voor Marbella Snoepsalons is een faillissementsprocedure geopend volgens publicaties in het Belgisch Staatsblad; curator: Marina Cossaer.

Samenvatting

De jaarrekening over 2017 toont een eigen vermogen van € 88.963 en een nettoresultaat van € 37.617.

Marbella SnoepsalonsOpen faillissement

U bent schuldeiser?

Open faillissement Bron: Belgisch Staatsblad

Het vonnis is meer dan een jaar oud: een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. Of er nog iets wordt uitgekeerd, weet de curator.

De procedure

Rechtbank
Rechtbank van koophandel Antwerpen, afdeling Antwerpen
Faillietverklaring
9 oktober 2018
Rechter-commissaris
Anne-Marie Valvekens
Staatsblad
15-10-2018 (pdf) ↗zoek in het document naar 2018/141950

Termijnen

Voorlopige staking van betaling
9 oktober 2018Een later vonnis kan de datum wijzigen.art. XX.105 WER
Hoger beroep of derdenverzet tot
verstreken op 30 oktober 2018Vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
Schuldvordering indienen via RegSol tot
verstreken op 8 november 2018art. XX.104 en XX.155 WER
Eerste pv van verificatie
verstreken op 7 december 2018Goederen die u toebehoren, zoals onder eigendomsvoorbehoud geleverd, eist u terug voor deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
Laattijdige aangifte tot
verstreken op 9 oktober 2019Laattijdig deelt u enkel in wat nog niet uitgekeerd is, en de kosten zijn voor u.art. XX.165 WER

Curator

  • Marina CossaerSantvoortbeeklaan 25, 2100 Deurne (Antwerpen)m.cossaer@advokatenkantoor.be

Wat u nu doet

  1. De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook voor een laattijdige aangifte: die kon tot een jaar na het vonnis.
  2. Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
  3. Volg het dossier in RegSol: daar verschijnen de verslagen van de curator.
  4. Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen: bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.

Het vonnis is meer dan een jaar oud: ook de termijn voor een laattijdige aangifte (art. XX.165 WER) is voorbij.

Dossier inkijken in RegSol ↗ Volgen Volg dit faillissement: u krijgt een melding wanneer het wordt afgesloten of ingetrokken.

Algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.Schuldeiserswijzer voor deze onderneming

Insluiten in een artikel

Schrijft u over dit faillissement? Zet de fiche van Marbella Snoepsalons in uw artikel: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.

Voorbeeld
Het voorbeeld verschijnt hier.
  • Blijft bijgewerkt: de toestand volgt het register, de cijfers zijn die van de laatst neergelegde jaarrekening. Geen score of oordeel van Checked.
  • Licht voor uw pagina: één klein script en één gegevensaanvraag die ook uit een cache beantwoord wordt; geen cookies, geen tracking.
  • Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
NACE 56112
1 vestiging
Schaal
€ 261.468balanstotaal 2017
Personeel
4,2 VTE
Eigen vermogen
€ 88.963
Winst
€ 37.617
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
Open faillissement: geen score
Structuur
1 akte in het Staatsblad
Signalenverhoogt risicoOpen faillissementneutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Signalen

Twee signalen.
verhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Open faillissement
Lopende faillissementsprocedure in het Belgisch Staatsblad. Vorderingen verlopen via de aangestelde curator. Het KBO-register vermeldt ook: open faillissement.
Staatsblad
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-09-2017 moest tegen 30-04-2018 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-03-2018, 38 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2017
38 dagen vroeg
2016
226 dagen te laat
2015
95 dagen te laat
2014
141 dagen vroeg
2013
6 dagen vroeg
2012
7 dagen vroeg
2011
18 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 21 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 56) voor boekjaar 2017 is 9 dagen na de termijn, en 54% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Rechter-commissaris vervangenOndernemingsrechtbank Antwerpen, afdeling Antwerpen ·…
  2. OpeningRechtbank van koophandel Antwerpen, afdeling…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2017 · microschema

Opvallend

  • Risico: Failliet verklaardcurator: Marina Cossaer 09-10-2018 Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij winstwinst boekjaar 2017: € 37.617 5 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20175 boekjaren neergelegd € 261.468 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2017
Balanstotaal
€ 261.468
Winst
€ 37.617
Solvabiliteit
34,0%
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
36
Sinds
1987
  1. 12-12-2017Jaarrekening neergelegd
  2. 30-09-2017Hoogste resultaat van 2013 tot 2017
  3. 03-08-2016Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele…NACE 56112
Opgericht
16-10-1985
Boekjaar eindigt
30-09
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Marbella Snoepsalons

Wat is het ondernemingsnummer van Marbella Snoepsalons?
0427.978.846. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0427.978.846.
Waar was Marbella Snoepsalons gevestigd?
Het laatst bekende adres van de zetel is Michel Vergauwenstraat 1, 2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.Ondernemingsgegevens
Wat doet Marbella Snoepsalons?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56112).
Wat is de rechtsvorm van Marbella Snoepsalons?
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA).
Wanneer werd Marbella Snoepsalons opgericht?
Op 16-10-1985.
Is Marbella Snoepsalons nog actief?
Er loopt een faillissement: een curator beheert de onderneming.
Hoeveel werknemers had Marbella Snoepsalons?
Gemiddeld 4,2 voltijdse equivalenten in boekjaar 2017, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van Marbella Snoepsalons?
€ 466.594 in boekjaar 2016, volgens de neergelegde jaarrekening.
Maakt Marbella Snoepsalons winst?
In boekjaar 2017 boekte Marbella Snoepsalons een winst van € 37.617.
Waar vind ik de jaarrekening van Marbella Snoepsalons?
Marbella Snoepsalons legde 32 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2017.

Verwante ondernemingen van Marbella Snoepsalons

Verder met deze onderneming

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.