Ga naar inhoud

MAPI-médical

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefAvenue Moine-Olbert 38, 5030 Gembloux, BelgiëKBO/BCE: BE 0800.588.411
Samenvatting

MAPI-médical is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 272.505 en een nettoresultaat van € 101.983. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 57% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 20.604 sectorgenoten (NACE 86, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van huisartspraktijken
NACE 86210
1 vestiging
Schaal
€ 279.103balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 272.505
Winst
€ 101.983
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 8 dagen vroeg1 akte in het Staatsblad
Waarom 97verlaagt risicoSector Gezondheidszorg (NACE 86)Liquiditeit 46,63, liquide middelen € 48.223, gehalveerdEigen vermogen € 272.505 (97,6% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 74% van de sectorgenoten (NACE 86, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 97,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 72-28
kortlopende schulden 2,1% · geldmiddelen 17,3%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 36,5%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (24.117 ondernemingen, NACE 86, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1% 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 46,63 tegenover 87,28 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 2,1% en geldmiddelen: 17,3% van het balanstotaal), en 2,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 86, micro): beter dan 82% op solvabiliteit, 52% op liquiditeit, 80% op rentabiliteit en 83% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Gezondheidszorg (NACE 86)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 46,63, liquide middelen € 48.223, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 272.505 (97,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 23-07-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 23-07-2026, 8 dagen voor de termijn.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
8 dagen vroeg
2024
25 dagen te laat
2023
29 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 15 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 86) voor boekjaar 2024 is 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 25 augustus neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 33 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
25-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Hoogste resultaat van 2023 tot 2025netto € 101.983 ▲10,8%
  3. Eigen vermogen boven € 200.000eigen vermogen € 272.505 ▲59,8%

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 63,0% · 20.604 bedrijven 97,6% Bekijk
  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 170.522 naar € 272.505 ▲ 59,8% Bekijk
  • Balanstotaal 20253 boekjaren neergelegd € 279.103 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 279.103
Winst
€ 101.983
Solvabiliteit
97,6%
Balanstotaal▲ 61,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 25-08-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2024Liquiditeit meer dan maal 22
  3. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 150.000
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van huisartspraktijkenNACE 86210
Opgericht
08-04-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van MAPI-médical

Wat is het ondernemingsnummer van MAPI-médical?
0800.588.411. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0800.588.411.
Waar is MAPI-médical gevestigd?
De zetel is gevestigd op Avenue Moine-Olbert 38, 5030 Gembloux.Ondernemingsgegevens
Wat doet MAPI-médical?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210).
Wat is de rechtsvorm van MAPI-médical?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd MAPI-médical opgericht?
Op 08-04-2023.
Is MAPI-médical nog actief?
Ja, MAPI-médical staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van MAPI-médical?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt MAPI-médical winst?
In boekjaar 2025 boekte MAPI-médical een winst van € 101.983.
Waar vind ik de jaarrekening van MAPI-médical?
MAPI-médical legde 3 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet MAPI-médical de volgende jaarrekening neerleggen?
Uiterlijk op 31-07-2027, voor boekjaar 2026.Tijdlijn

Verwante ondernemingen van MAPI-médical

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.