Ga naar inhoud

MALA VASTGOED

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefFrankrijkstraat 5, 9140 Temse, BelgiëKBO/BCE: BE 1025.034.731
Samenvatting

MALA VASTGOED is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 655.815 en een nettoresultaat van € 78.293. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 734.971balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 655.815
Winst
€ 78.293
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 11 dagen vroeg
Waarom 96verhoogt risicoOpgericht in 2025verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 734.971Geen hoofdactiviteit geregistreerdEigen vermogen € 655.815 (89,2% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 70% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 89,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 67
kortlopende schulden 10,8% · geldmiddelen 13,8%
Rentabiliteit 82
rendement op activa 10,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 08-2026: 0,1%laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 60.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,68, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 10,8% en geldmiddelen: 13,8% van het balanstotaal), en 10,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 81% op solvabiliteit, 63% op liquiditeit en 65% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 24-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 734.971
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 655.815 (89,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 20-07-2026, 11 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
11 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. OprichtingVaste vertegenwoordiger: AGTERBERG Maria ·…

Opvallend

  • Opgericht 15 maanden geledenopgericht 02-07-2025 15 maanden Bekijk
  • Bestuur2 bestuurders in functie 2 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 734.971 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 734.971
Winst
€ 78.293
Solvabiliteit
89,2%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
02-07-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
15
Jaarvergadering
Tweede vrijdag van juni om 18:00
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Kerngegevens van MALA VASTGOED

Wat is het ondernemingsnummer van MALA VASTGOED?
1025.034.731. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1025.034.731.
Waar is MALA VASTGOED gevestigd?
De zetel is gevestigd op Frankrijkstraat 5, 9140 Temse.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van MALA VASTGOED?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd MALA VASTGOED opgericht?
Op 02-07-2025.
Is MALA VASTGOED nog actief?
Ja, MALA VASTGOED staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van MALA VASTGOED?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt MALA VASTGOED winst?
In boekjaar 2025 boekte MALA VASTGOED een winst van € 78.293.
Waar vind ik de jaarrekening van MALA VASTGOED?
MALA VASTGOED legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.