Ga naar inhoud

MAGONA

Actief
BVopgericht 201115 jaar actiefKoninginnelaan 46, 8400 Oostende, BelgiëKBO/BCE: BE 0834.838.121
Samenvatting

MAGONA is actief sinds 2011, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had MAGONA een negatief eigen vermogen (-€ 74.661) en een nettoresultaat van -€ 83. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±1,7% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 5% van de 2.874 ondernemingen in de sector sport en recreatie (NACE 93, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,5% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 25-03-2011 Normale toestand
Activiteit
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g. NACE 93299en 2 andere
Vestigingseenheid
2.201.613.156 8400 Oostende, sinds 25-03-2011
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 01-11-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,5%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 153.809
▲ 12,5%
Omzet
≈ € 390.000
geschat
Verlies
€ 83
▼ 99,4%
Eigen vermogen
-€ 74.661
▼ 0,1%
Balanstotaal
€ 25.928
▼ 9,7%
  • Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 62 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenLaatst neergelegde jaarrekening 62 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat1 zetelwijziging in 24 maandenNegatief eigen vermogen -€ 74.661verlaagt risicoOpgericht in 2011Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel sterker dan 27% van de microbedrijven in de sector sport en recreatie (NACE 93)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje: 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -288,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 33+2
kortlopende schulden 378,3% · geldmiddelen 26,2%
Rentabiliteit 37+37
rendement op activa -0,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.268 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 1,6% 01-2025: 1,6%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 1,6%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 1,6%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 1,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 2,9%▲ +1,2 procentpunten tegenover 04-2025 06-2025: 2,8%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 3,0%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 3,0%● gelijk tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 3,0%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 2,3%▼ -0,7 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 2,3%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 2,3%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 2,3%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 2,3%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 2,3%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 2,1%▼ -0,3 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 2,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 2,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 2,2%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 2,2%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,5%▼ -0,7 procentpunt tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 1,5%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
De liquiditeit is ontoereikend, met een liquiditeitsratio van 0,26 (0,27 in 2024), onder 1. De kortlopende schulden zijn 378,3% en de geldmiddelen 26,2% van het balanstotaal. Het eigen vermogen is negatief.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 93, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 9% van hen, de liquiditeit beter dan bij 28%, de rentabiliteit beter dan bij 28% en de groei beter dan bij 42%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 62 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 74.661
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2011
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 74.661
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 62 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 01-10-2026, 62 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
62 dagen te laat
2024
60 dagen te laat
2023
97 dagen te laat
2022
64 dagen te laat
2021
52 dagen voor het einde van de termijn
2020
45 dagen voor het einde van de termijn
2019
35 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 22 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 93) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 1 oktober neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 36 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 62 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 1 oktober 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00539156.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 01-10-2026 bij de NBB alle 14 neerleggingen

Omzet
≈ € 390.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 260.000 en € 600.000
Totaal activa
€ 25.928▼ 9,7%
2024 · € 28.701
Nettoresultaat
-€ 83▲ 99,4%
2024 · -€ 14.913
Werkkapitaal
-€ 72.161▲ 4,4%
2024 · -€ 75.452
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 83
▲ 99,4% 2025
20182025
Nettoresultaat
-€ 83
▲ 99,4% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
-€ 74.661
▼ 0,1% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 25.928
▼ 9,7% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 100.589
▼ 2,6% 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 72.161
▲ 4,4% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
-288,0%
▼ 28,1pp 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
0,26
▼ 0,01 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
-0,3%
▲ 51,6pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
geen cijfer
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 4.654-€ 3.488▼ 25,0%€ 19.138▲ 449%€ 1.593▼ 91,7%€ 17.647▲ 11×-€ 11.615-€ 14.913▼ 28,4%-€ 83▲ 99,4%
Nettoresultaat€ 2.407-€ 1.172▼ 51,3%€ 18.418boven de middelste helft van de sector▲ 16×€ 83binnen de middelste helft van de sector▼ 99,5%€ 15.764binnen de middelste helft van de sector▲ 189×-€ 12.246onder de middelste helft van de sector-€ 14.913onder de middelste helft van de sector▼ 21,8%-€ 83binnen de middelste helft van de sector▲ 99,4%
Eigen vermogen-€ 82.859--€ 81.687▲ 1,4%-€ 63.268onder de middelste helft van de sector▲ 22,5%-€ 63.185onder de middelste helft van de sector▲ 0,1%-€ 47.421onder de middelste helft van de sector▲ 24,9%-€ 59.666onder de middelste helft van de sector▼ 25,8%-€ 74.579onder de middelste helft van de sector▼ 25,0%-€ 74.661onder de middelste helft van de sector▼ 0,1%
Totaal activa€ 24.797-€ 89.248▲ 260%€ 29.264onder de middelste helft van de sector▼ 67,2%€ 14.957onder de middelste helft van de sector▼ 48,9%€ 15.713onder de middelste helft van de sector▲ 5,1%€ 21.981onder de middelste helft van de sector▲ 39,9%€ 28.701onder de middelste helft van de sector▲ 30,6%€ 25.928onder de middelste helft van de sector▼ 9,7%
Schulden€ 107.657-€ 170.935▲ 58,8%€ 92.532▼ 45,9%€ 78.143▼ 15,6%€ 63.134▼ 19,2%€ 81.648▲ 29,3%€ 103.280▲ 26,5%€ 100.589▼ 2,6%
Werkkapitaal-€ 63.173--€ 92.805▼ 46,9%-€ 67.098onder de middelste helft van de sector▲ 27,7%-€ 66.017onder de middelste helft van de sector▲ 1,6%-€ 48.767binnen de middelste helft van de sector▲ 26,1%-€ 61.013onder de middelste helft van de sector▼ 25,1%-€ 75.452onder de middelste helft van de sector▼ 23,7%-€ 72.161onder de middelste helft van de sector▲ 4,4%
Solvabiliteit-334,1%--91,5%▲ 242,6pp-216,2%onder de middelste helft van de sector▼ 124,7pp-422,4%onder de middelste helft van de sector▼ 206,2pp-301,8%onder de middelste helft van de sector▲ 120,6pp-271,4%onder de middelste helft van de sector▲ 30,3pp-259,8%onder de middelste helft van de sector▲ 11,6pp-288,0%onder de middelste helft van de sector▼ 28,1pp
Liquiditeit0,27-0,45▲ 0,180,27onder de middelste helft van de sector▼ 0,170,16onder de middelste helft van de sector▼ 0,120,23onder de middelste helft van de sector▲ 0,070,25onder de middelste helft van de sector▲ 0,030,27onder de middelste helft van de sector▲ 0,020,26onder de middelste helft van de sector▼ 0,01
Rendabiliteit (ROA)9,7%-1,3%▼ 8,4pp62,9%boven de middelste helft van de sector▲ 61,6pp0,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 62,4pp100,3%boven de middelste helft van de sector▲ 99,8pp-55,7%onder de middelste helft van de sector▼ 156,0pp-52,0%onder de middelste helft van de sector▲ 3,7pp-0,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 51,6pp
Personeel (VTE)1
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 93. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 83, kleiner dan het verlies van € 14.913 in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schulden ≤ 1 jaar
€ 98.089▼
2024 · € 103.280
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-2022
Werknemers op de balansdatum1
deeltijds1
in voltijdse equivalenten0,1
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten0,1

Bron: sociale balans in de jaarrekening 2022

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 454----
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 1.451€ 1.486€ 195€ 472-

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2022 · 1 vermelding · € 1.794 toegekend · € 1.794 uitbetaald
Regelingen
1 vermelding · € 1.794 · € 1.794 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 34 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 28.701€ 25.928▼
Vaste activa21/28€ 873-
Materiële vaste activa22/27€ 409-
Meubilair en rollend materieel24€ 409-
Financiële vaste activa28€ 464-
Vlottende activa29/58€ 27.828€ 25.928▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 20.170€ 18.530▼
Handelsvorderingen40€ 18.574€ 18.530▼
Overige vorderingen41€ 1.596-
Liquide middelen54/58€ 7.049€ 6.789▼
Overlopende rekeningen490/1€ 609€ 609=
Passiva
Totaal passiva10/49€ 28.701€ 25.928▼
Eigen vermogen10/15-€ 74.579-€ 74.661▼
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 1.494€ 1.494=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.494€ 1.494=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.494€ 1.494=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 94.673-€ 94.755▼
Schulden17/49€ 103.280€ 100.589▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 103.280€ 98.089▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 13.500-
Handelsschulden44€ 35.838€ 43.066▲
Leveranciers440/4€ 35.838€ 43.066▲
Overige schulden47/48€ 53.942€ 55.023▲
Overlopende rekeningen492/3-€ 2.500
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 472-
Andere bedrijfskosten640/8€ 151.125€ 153.892▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 136.684€ 153.809▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 14.913-€ 83▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 14.913-€ 83▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 14.913-€ 83▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 14.913-€ 83▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 94.673-€ 94.755▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 79.760-€ 94.672▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 7 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 01-10-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A---€ 0€ 1.794----
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62----€ 843----
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.055€ 4.375€ 1.994€ 1.451€ 1.486€ 195€ 472--
Andere bedrijfskosten640/8---€ 2.329€ 348€ 112€ 151.125€ 153.892▲ 1,8%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A---€ 0-----
Bruto bedrijfsmarge9900€ 6.459€ 7.889€ 24.338€ 5.373€ 20.324-€ 11.308€ 136.684€ 153.809▲ 12,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 4.654€ 3.488€ 19.138€ 1.593€ 17.647-€ 11.615-€ 14.913-€ 83▲ 99,4%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0€ 74----
Recurrente financiële opbrengsten75€ 90€ 232€ 2.029€ 0€ 74----
Financiële kosten65/66B---€ 1.148€ 1.009€ 270---
Recurrente financiële kosten65€ 1.939€ 2.187€ 2.409€ 1.148€ 1.009€ 270---
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 2.805€ 1.533€ 18.758€ 445€ 16.713-€ 11.884-€ 14.913-€ 83▲ 99,4%
Belastingen op het resultaat67/77€ 398€ 361€ 339€ 361€ 948€ 361---
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 2.407€ 1.172€ 18.418€ 83€ 15.764-€ 12.246-€ 14.913-€ 83▲ 99,4%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 2.407€ 1.172€ 18.418€ 83€ 15.764-€ 12.246-€ 14.913-€ 83▲ 99,4%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 24.797€ 89.248€ 29.264€ 14.957€ 15.713€ 21.981€ 28.701€ 25.928▼ 9,7%
Vaste activa21/28€ 1.749€ 13.538€ 3.829€ 2.832€ 1.346€ 1.346€ 873--
Materiële vaste activa22/27€ 1.285€ 12.073€ 3.365€ 2.368€ 882€ 882€ 409--
Installaties, machines en uitrusting23---€ 1.014-----
Meubilair en rollend materieel24---€ 1.354€ 882€ 882€ 409--
Financiële vaste activa28€ 464€ 1.464€ 464€ 464€ 464€ 464€ 464--
Vlottende activa29/58€ 23.048€ 75.710€ 25.435€ 12.125€ 14.367€ 20.635€ 27.828€ 25.928▼ 6,8%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 5.173€ 18.729€ 22.595€ 3.909€ 4.027€ 13.934€ 20.170€ 18.530▼ 8,1%
Handelsvorderingen40---€ 3.879€ 1.733€ 13.934€ 18.574€ 18.530▼ 0,2%
Overige vorderingen41---€ 30€ 2.295-€ 1.596--
Liquide middelen54/58€ 13.566€ 32.596€ 2.840€ 3.344€ 10.340€ 6.702€ 7.049€ 6.789▼ 3,7%
Overlopende rekeningen490/1---€ 4.872--€ 609€ 609=
Passiva
Totaal passiva10/49€ 24.797€ 89.248€ 29.264€ 14.957€ 15.713€ 21.981€ 28.701€ 25.928▼ 9,7%
Eigen vermogen10/15-€ 82.859-€ 81.687-€ 63.268-€ 63.185-€ 47.421-€ 59.666-€ 74.579-€ 74.661▼ 0,1%
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Reserves13€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494€ 1.494=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 102.953-€ 101.781-€ 83.362-€ 83.279-€ 67.515-€ 79.760-€ 94.673-€ 94.755▼ 0,1%
Schulden17/49€ 107.657€ 170.935€ 92.532€ 78.143€ 63.134€ 81.648€ 103.280€ 100.589▼ 2,6%
Schulden op meer dan één jaar17€ 10.833€ 833€ 0------
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 86.221€ 168.515€ 92.532€ 78.143€ 63.134€ 81.648€ 103.280€ 98.089▼ 5,0%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 13.500€ 13.500€ 13.500€ 13.500--
Financiële schulden43---€ 1.920-----
Kredietinstellingen430/8---€ 1.920-----
Handelsschulden44€ 40.609€ 93.443€ 51.484€ 56.100€ 26.792€ 49.718€ 35.838€ 43.066▲ 20,2%
Leveranciers440/4---€ 56.100€ 26.792€ 49.718€ 35.838€ 43.066▲ 20,2%
Vooruitbetalingen op bestellingen46---€ 0-----
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 2.163€ 1.138€ 726---
Belastingen450/3---€ 2.163€ 1.138€ 726---
Overige schulden47/48---€ 4.460€ 21.704€ 17.704€ 53.942€ 55.023▲ 2,0%
Overlopende rekeningen492/3-------€ 2.500-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 2.407€ 1.172€ 18.418€ 83€ 15.764-€ 12.246-€ 14.913-€ 83▲ 99,4%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1.055€ 4.375€ 1.994€ 1.451€ 1.486€ 195€ 472--
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 3.462€ 5.548€ 20.412€ 1.534€ 17.251-€ 12.051-€ 14.441-€ 83▲ 99,4%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 16.164€ 7.714-€ 454€ 0-€ 195€ 1--
Verandering liquide middelen-€ 19.030-€ 29.756€ 504€ 6.996-€ 3.638€ 347-€ 260-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 2.333 ondernemingen hetzelfde profiel als MAGONA nu. Twee jaar later bestond 90,6% nog en was 2,8% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • klein verlies
90,6% bestond nog
5,8% stopte op een andere manier
2,8% ging failliet

Nog 0,7% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van MAGONA zelf: 1,5% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 2.333 ondernemingen, geen voorspelling voor MAGONA. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 14 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 01-10-2026 2026-00539156 PDF
31-12-2024 microschema 29-09-2025 2025-00508248 PDF
31-12-2023 microschema 05-11-2024 2024-00528346 PDF
31-12-2022 microschema 03-10-2023 2023-00473053 PDF
31-12-2021 microschema 09-06-2022 2022-20053737 PDF
31-12-2020 microschema 16-06-2021 2021-20500026 PDF
31-12-2019 microschema 26-06-2020 2020-21100335 PDF
31-12-2018 microschema 14-06-2019 2019-18400407 PDF
31-12-2017 microschema 13-07-2018 2018-32900512 PDF
31-12-2016 microschema 05-09-2017 2017-58800034 PDF

Toon alle 14 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, laatste wijziging in 2025
GOBIN Serge
Bestuurder · in functie volgens de akte van 03-04-2025 · eerder zaakvoerder, tot 03-04-2025 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2022, neergelegd op 03-10-2023
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 03-04-2025

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Vermeld in de akte akte van 03-04-2025 ↗

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 03-04-2025 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen

Mandaathistoriek

1 persoon, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
GOBIN Serge
  • Zaakvoerder, tot 03-04-2025
  • Bestuurder, al vóór 03-04-2025 en nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

MAGONA deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

5 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van MAGONA. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
01-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 62 dagen te laat
2025
29-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 60 dagen te laat
03-04
Staatsblad-akte Ontslag: GOBIN Serge (zaakvoerder)
Herbenoeming: GOBIN Serge (bestuurder) · Statutenwijziging · Kapitaalomzetting12 punten ▸
  • Algemene vergadering, 26-03-2025
  • Statutenwijziging, 2 keer vermeld in de akte
  • Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
  • Kapitaalomzetting, opheffing statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening, Tweede besluit
  • Overige bepaling, bijzonder verslag bestuursorgaan voorwerpwijziging, samen met expeditie proces-verbaal op griffie ondernemingsrechtbank
  • Doelwijziging
  • GOBIN Serge bezit alle aandelen
  • Ontslag bestuurder, GOBIN Serge (zaakvoerder)
  • Herbenoeming bestuurder, GOBIN Serge (bestuurder)
  • Statutaire zetel, 8400 Oostende,Koninginnelaan 46 0501
  • Volmacht
  • Overige bepaling, 31-03-2025

Open de akte in het Staatsblad

2024
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 14.913
Het nettoresultaat zakt naar -€ 14.913, het laagste van 2018 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
05-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · 97 dagen te laat
2023
03-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 64 dagen te laat
2022
09-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 52 dagen voor het einde van de termijn
2021
16-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 45 dagen voor het einde van de termijn
2020
31-12
Financieel Hoogste resultaat van 2018 tot 2025netto € 18.418 ▲1.471%
Het bedrijfsresultaat van € 19.138 en het nettoresultaat van € 18.418 zijn allebei een record.
26-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 35 dagen voor het einde van de termijn
2019
14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 47 dagen voor het einde van de termijn
2018
13-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
microschema · 18 dagen voor het einde van de termijn
2017
05-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
microschema · 36 dagen te laat
2011
29-03
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

MAGONA werd op 25 maart 2011 opgericht.1 Het balanstotaal ging van € 24.797 in 2018 naar € 25.928 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam MAGONA in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0834.838.121
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 25-03-2011
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 03-04-2025
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaams Gewest, Artikel 2
akte van 03-04-2025

Zetel en vestigingen

Zetel Koninginnelaan 46, 8400 Oostende, België
Vestiging Mood Creators, Koninginnelaan 46, 8400 Oostende sinds 25-03-2011 · vestigingsnummer 2.201.613.15656210 Catering van evenementen
E-mail magona@skynet.beOostende

Activiteiten

NACEBEL 2025
93299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g. hoofdactiviteit
59114 Productie van televisieprogramma's
74991 Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende personaliteiten
Codes volgens NACEBEL 2008
93299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, n.e.g. hoofdactiviteit
59114 Productie van televisieprogramma's
74901 Activiteiten van managers van artiesten, sportlui en overige bekende pesonaliteiten

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0834.838.121
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0834838121
Ingeschreven 01-11-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
6 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
351 m²
Gebouwvoetafdruk
311 m²
Volume, LiDAR
6.228 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
35386D0178/00N005 Vlaanderen 351 m² 1 · 311 m² 29,0 m · 8