Ga naar inhoud

MAG - BELGIUM

Actief
BVBAopgericht 200125 jaar actiefPaleizenstraat 47, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0474.810.248
Samenvatting

MAG - BELGIUM is actief sinds 2001 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 93.865) en een nettoresultaat van -€ 5.267. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 4,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 6.075 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
NACE 46500
1 vestiging
Schaal
€ 9.507omzet 2025
Eigen vermogen
-€ 93.865
Verlies
-€ 5.267
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Structuur
Jaarrekening 80 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 93.865Verlies € 5.267, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: omzet € 9.507, balanstotaal € 10.274Liquiditeit 0,09, liquide middelen € 5.336Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 25% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -913,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 1013,6% · geldmiddelen 51,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -51,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.872 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,9% 12-2024: 0,9%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025laagste waarde 08-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2025laagste waarde 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,6%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,09 tegenover 0,13 in 2024, onder 1; geldmiddelen: 51,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 36% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: omzet € 9.507, balanstotaal € 10.274
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 93.865
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 5.267, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,09, liquide middelen € 5.336
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 93.865
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 12-05-2026, 80 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
80 dagen vroeg
2024
53 dagen vroeg
2023
63 dagen vroeg
2022
40 dagen vroeg
2021
41 dagen vroeg
2020
54 dagen te laat
2019
11 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 30 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 8 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 6.424

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 93.865 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 5.267 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 45,5% · 6.075 bedrijven -913,6% Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 9.507
Verlies
-€ 5.267
Solvabiliteit
-913,6%
Omzet▼ 5,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2002
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 29-05-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 21-06-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Groothandel in informatie- en communicatieapparatuurNACE 46500
Opgericht
16-05-2001
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.