Ga naar inhoud
BVopgericht 200719 jaar actiefIngenieur Haesaertslaan 18, 2650 Edegem, BelgiëKBO/BCE: BE 0889.133.276

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-07-2026 bij de NBB alle 18 neerleggingen

Eigen vermogen
€ 3,5 mln▲ 0,2%
2024 · € 3,5 mln
Nettoresultaat
€ 5.575▼ 75,1%
2024 · € 22.371
Totaal activa
€ 3,5 mln▼ 0,9%
2024 · € 3,5 mln
Solvabiliteit
99,7%▲ 1,0pp
2024 · 98,7%
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 70.156, groter dan het verlies van € 103 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Bedrijfsresultaat-€ 0,07 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,006 mln 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Financiële diensten (NACE 64). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,03 mln-€ 0,03 mln▲ 1,8%€ 0,2 mln▲ 404%€ 0,08 mln▼ 53,0%-€ 0,03 mln-€ 0,008 mln▲ 71,9%-€ 103▲ 98,7%-€ 0,07 mln▼ 67.967%
Nettoresultaat€ 0,02 mln-€ 0,02 mln▼ 13,3%€ 0,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 471%€ 0,06 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 48,2%€ 2,9 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 51×€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 99,4%€ 0,02 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 29,3%€ 0,006 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 75,1%
Eigen vermogen€ 0,5 mln-€ 0,5 mln▲ 4,0%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 22,2%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 10,2%€ 3,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 532%€ 3,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,5%€ 3,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,6%€ 3,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,2%
Totaal activa€ 0,5 mln-€ 0,5 mln▼ 1,2%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 30,2%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 12,9%€ 3,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 523%€ 3,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,5%€ 3,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 6,2%€ 3,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 0,9%
Schulden€ 0,06 mln-€ 0,03 mln▼ 43,5%€ 0,08 mln▲ 149%€ 0,06 mln▼ 32,8%€ 0,3 mln▲ 437%€ 0,3 mln▲ 0,6%€ 0,05 mln▼ 84,9%€ 0,009 mln▼ 79,4%
Werkkapitaal€ 0,06 mln-€ 0,08 mln▲ 37,4%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 143%€ 0,1 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 32,0%€ 3,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 26×€ 3,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,5%€ 3,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,6%€ 3,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 0,2%
Solvabiliteit88,9%-93,7%▲ 4,7pp87,9%boven de middelste helft van de sector▼ 5,8pp90,7%boven de middelste helft van de sector▲ 2,8pp92,0%boven de middelste helft van de sector▲ 1,3pp92,0%boven de middelste helft van de sector=98,7%boven de middelste helft van de sector▲ 6,7pp99,7%boven de middelste helft van de sector▲ 1,0pp
Liquiditeit1,97-3,37▲ 1,403,31binnen de middelste helft van de sector▼ 0,063,34binnen de middelste helft van de sector▲ 0,0312,32boven de middelste helft van de sector▲ 8,9812,32boven de middelste helft van de sector=76,17boven de middelste helft van de sector▲ 63,85
Rendabiliteit (ROA)4,1%-3,6%▼ 0,5pp16,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 12,3pp9,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 6,5pp77,4%boven de middelste helft van de sector▲ 67,9pp0,5%onder de middelste helft van de sector▼ 77,0pp0,6%onder de middelste helft van de sector▲ 0,2pp0,2%onder de middelste helft van de sector▼ 0,5pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Financiële diensten (NACE 64). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 3,5 mln
Vaste activa € 54.742 ▲ 27,5%
Vlottende activa € 3,4 mln ▼ 1,2%
Passiva € 3,5 mln
Eigen vermogen € 3,5 mln ▲ 0,2%
Schulden € 9.447 ▼ 79,4%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 1,3% naar 0,3%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
ROE
0,2%▼
2024 · 0,6%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 9.447▼
2024 · € 45.749
Belastingen
€ 13.231▲
2024 · € 8.107
Een ratio buiten elk zinvol bereik is weggelaten (balanstotaal € 3,5 mln, eigen vermogen € 3,5 mln).
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa€ 1.884€ 42.571€ 4.211€ 9.207€ 19.465
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 2.105€ 4.061€ 5.585€ 5.845€ 7.646

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Mace: activiteiten van holdings (NACE 64210). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 2,6 mln en € 4,2 mln, opgericht tussen 2005 en 2007.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeNettoresultaatVTEBoekjaar
Mace Edegem2007€ 3,5 mln€ 3,5 mln-€ 0,007 mln€ 0,006 mln-2025
MASTACOPIA Antwerpen2007€ 4,1 mln€ 0,7 mln-€ 0,002 mln-€ 0,1 mln-2025
CIRCLE HOLDINGS Schoten2006€ 2,7 mln€ 1,8 mln-€ 0,04 mln-€ 0,04 mln02025
DIAMAN Brasschaat2005€ 4,2 mln€ 2,3 mln-€ 0,01 mln€ 0,02 mln-2025
AHORN Brasschaat2006€ 2,7 mln-€ 3,2 mln-€ 0,01 mln-€ 0,02 mln02025
Silvius Sun Turnhout2007€ 2,6 mln€ 1,4 mln-€ 0,02 mln€ 0,1 mln-2025
PANDOX BELGIUM Sint-Joost-ten-Node2007€ 3,6 mln€ 3,0 mln-€ 0,05 mln€ 0,06 mln-2025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 20.095 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 44 posten

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 30-07-2026.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 3,5 mln€ 3,5 mln▼
Vaste activa21/28€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲
Materiële vaste activa22/27€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲
Vlottende activa29/58€ 3,5 mln€ 3,4 mln▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,01 mln€ 127▼
Overige vorderingen41€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲
Geldbeleggingen50/53€ 2,8 mln€ 2,4 mln▼
Liquide middelen54/58€ 0,004 mln€ 0,08 mln▲
Overlopende rekeningen490/1€ 0,01 mln€ 0,04 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 3,5 mln€ 3,5 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲
Inbreng10/11€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Reserves13€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Beschikbare reserves133€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲
Schulden17/49€ 0,05 mln€ 0,009 mln▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,05 mln€ 0,009 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,02 mln€ 0▼
Handelsschulden44€ 0,02 mln€ 0,004 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,02 mln€ 0,004 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,003 mln€ 0,005 mln▲
Belastingen450/3€ 0,003 mln€ 0,005 mln▲
Overige schulden47/48€ 0€ 25▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,01 mln€ 0▼
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,006 mln€ 0,008 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln€ 239▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-€ 0,06 mln
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,007 mln-€ 0,007 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 103-€ 0,07 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 0,05 mln€ 0,1 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,05 mln€ 0,1 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼
Aan de overige reserves6921€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 0,01 mln€ 0▼ 100%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,005 mln€ 0,006 mln€ 0,005 mln€ 0,002 mln€ 0,004 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,008 mln▲ 30,8%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 0,004 mln€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 239▼ 82,6%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-------€ 0,06 mln-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln-€ 0,02 mln-€ 232€ 0,007 mln-€ 0,007 mln-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln-€ 0,03 mln-€ 0,008 mln-€ 103-€ 0,07 mln▼ 67.967%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 0,001 mln€ 3,2 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln▲ 113%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,003 mln€ 0,001 mln€ 3,2 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln▲ 113%
Financiële kosten65/66B---€ 193€ 0,007 mln€ 0,008 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 4,9%
Recurrente financiële kosten65€ 0,001 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 193€ 0,007 mln€ 0,008 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 4,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,2 mln€ 0,08 mln€ 3,2 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 38,3%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,009 mln€ 0,01 mln€ 0,05 mln€ 0,02 mln€ 0,3 mln€ 0,007 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln▲ 63,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 2,9 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼ 75,1%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 2,9 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼ 75,1%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 3,7 mln€ 3,8 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln▼ 0,9%
Vaste activa21/28€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲ 27,5%
Materiële vaste activa22/27€ 0,008 mln€ 0,006 mln€ 0,003 mln€ 0,002 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲ 27,5%
Installaties, machines en uitrusting23-----€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,001 mln▼ 25,2%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,002 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,05 mln▲ 29,5%
Financiële vaste activa28€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln-----
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 3,7 mln€ 3,7 mln€ 3,5 mln€ 3,4 mln▼ 1,2%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,06 mln€ 0,05 mln€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲ 46,3%
Handelsvorderingen40---€ 0,03 mln-€ 0,02 mln€ 0,01 mln€ 127▼ 99,1%
Overige vorderingen41---€ 0,02 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,9 mln▲ 49,6%
Geldbeleggingen50/53----€ 2,9 mln€ 2,9 mln€ 2,8 mln€ 2,4 mln▼ 15,9%
Liquide middelen54/58€ 0,06 mln€ 0,06 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,004 mln€ 0,08 mln▲ 19×
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 159€ 0,01 mln€ 0,04 mln▲ 187%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 3,7 mln€ 3,8 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln▼ 0,9%
Eigen vermogen10/15€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 3,4 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲ 0,2%
Inbreng10/11€ 0,1 mln€ 0,1 mln-€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln=
Reserves13€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 3,4 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲ 0,2%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Beschikbare reserves133---€ 0,4 mln€ 3,4 mln€ 3,4 mln€ 3,5 mln€ 3,5 mln▲ 0,2%
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln-----
Schulden17/49€ 0,06 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,05 mln€ 0,009 mln▼ 79,4%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,06 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,06 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,05 mln€ 0,009 mln▼ 79,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42------€ 0,02 mln€ 0▼ 100%
Financiële schulden43---€ 0,001 mln-----
Kredietinstellingen430/8---€ 0,001 mln-----
Handelsschulden44-€ 0,008 mln€ 0,007 mln€ 0,005 mln€ 423€ 0,001 mln€ 0,02 mln€ 0,004 mln▼ 76,7%
Leveranciers440/4---€ 0,005 mln€ 423€ 0,001 mln€ 0,02 mln€ 0,004 mln▼ 76,7%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,05 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln▲ 77,5%
Belastingen450/3---€ 0,05 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,003 mln€ 0,005 mln▲ 77,5%
Overige schulden47/48---€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0€ 25-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 2,9 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,006 mln▼ 75,1%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 0,005 mln€ 0,006 mln€ 0,005 mln€ 0,002 mln€ 0,004 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,008 mln▲ 30,8%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,06 mln€ 2,9 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,01 mln▼ 53,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 0,003 mln-€ 0,001 mln-€ 0,002 mln€ 0,4 mln-€ 0,004 mln-€ 0,009 mln-€ 0,02 mln▼ 111%
Verandering liquide middelen-€ 0,002 mln€ 0,2 mln-€ 0,09 mln€ 0,3 mln-€ 0,1 mln-€ 0,3 mln€ 0,08 mln-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 18 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 30-07-2026 2026-00353939 NBB
31-12-2024 microschema 24-07-2025 2025-00308970 PDF
31-12-2023 microschema 28-08-2024 2024-00389006 PDF
31-12-2022 microschema 30-10-2023 2023-00503318 PDF
31-12-2021 microschema 29-09-2022 2022-20448733 PDF
31-12-2020 microschema 30-07-2021 2021-44400062 PDF
31-12-2019 microschema 28-08-2020 2020-47600257 PDF
31-12-2018 microschema 29-08-2019 2019-56500494 PDF
31-12-2017 microschema 28-08-2018 2018-52500242 PDF
31-12-2016 microschema 27-09-2017 2017-63000400 PDF

Toon alle 18 neerleggingen

Volgende stappen