Ga naar inhoud

Ma Vie Concept

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefZandstraat(Kor) 15, 8500 Kortrijk, BelgiëKBO/BCE: BE 0732.779.174
Samenvatting

Ma Vie Concept is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 266.221) en een nettoresultaat van -€ 14.470. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 17% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 11% van 1.558 sectorgenoten (NACE 55, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige accommodatie
NACE 55900
1 vestiging
Schaal
€ 530.189balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 266.221
Verlies
-€ 14.470
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 19 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 266.221Opgericht in 2019Liquiditeit 0,04, liquide middelen € 11.057verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 530.189Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 26% van de sectorgenoten (NACE 55, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -50,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 6-6
kortlopende schulden 84,0% · geldmiddelen 2,1%
Rentabiliteit 65+1
rendement op activa -2,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (2.513 ondernemingen, NACE 55, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,7% 12-2024: 1,7%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,7%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,5%▲ +0,7 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 1,2%▼ -1,3 procentpunten t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,8%▼ -1,1 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,04 tegenover 0,04 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 84% en geldmiddelen: 2,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 55, micro): beter dan 8% op solvabiliteit, 9% op liquiditeit, 51% op rentabiliteit en 36% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 530.189
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 266.221
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 0,04, liquide middelen € 11.057
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 266.221
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 19-08-2026, 19 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
19 dagen te laat
2024
22 dagen te laat
2023
24 dagen te laat
2022
49 dagen te laat
2021
22 dagen vroeg
2020
25 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 55) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 45% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 266.221 Bekijk
  • Risico: 6 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 14.470 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op eigen vermogensectormediaan € 49.480 · 1.560 bedrijven -€ 266.221 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 530.189
Verlies
-€ 14.470
Solvabiliteit
-50,2%
Balanstotaal▼ 8,8%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 18-09-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 09-07-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2021Zwakste boekjaar
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige accommodatieNACE 55900
Opgericht
22-08-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.