Ga naar inhoud

MA FUTUR

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefAvenue Foch 746, 7012 Mons, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.718.753
Samenvatting

MA FUTUR is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 9.233 en een nettoresultaat van € 7.733. De solvabiliteit is beter dan 64% van 16.658 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
NACE 56112
1 vestiging
Schaal
€ 134.667omzet 2025
Personeel
1,7 VTE
Eigen vermogen
€ 9.233
Winst
€ 7.733
Gezondheid
66 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 2 dagen te laat neergelegd
Waarom 66verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 134.667, balanstotaal € 19.828Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)verlaagt risicoLiquiditeit 1,59, liquide middelen € 8.393Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
66 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 72% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 72
eigen vermogen 46,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 73
kortlopende schulden 53,4% · geldmiddelen 42,3%
Rentabiliteit 86
rendement op activa 39,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.767 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 3,9% 02-2026: 3,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 4,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 4,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 4,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,3%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,4%▼ -3,9 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,59, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 53,4% en geldmiddelen: 42,3% van het balanstotaal), maar 53,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 65% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit en 74% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 20-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 134.667, balanstotaal € 19.828
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,59, liquide middelen € 8.393
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 02-08-2026, 2 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoemingen: SAYED Mohammed (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 134.667 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 20-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 134.667
Winst
€ 7.733
Solvabiliteit
46,6%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele…NACE 56112
Opgericht
20-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
25
Jaarvergadering
30 juni om 18:00
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.