M80 Capital
Deelnemingen
eigen jaarrekening 2025België 7 Jaar Eigen vermogen Resultaat
- BE Gerantis56,32% 2025€ 46,3 mln resultaat -€ 9,0 mln (2025)
- BE Yuma36,35% 2025€ 42,4 mln resultaat -€ 6,0 mln (2025)
- BE Brunch Co49,89% 2025€ 23,4 mln resultaat € 4,8 mln (2025)
- BE Wooden Ships NV60,03% 2025€ 22,6 mln resultaat -€ 150.219 (2025)
- BE Theuma Group NV77,62% 2025€ 5,7 mln resultaat -€ 1,9 mln (2025)
- BE M80 Capital Debt 2025€ 40.594 resultaat -€ 582.432 (2025)
- BE Jubilee Street88,04% - resultaat -
Europa 1 Jaar Eigen vermogen Resultaat
- FR Groupe Accès Santé49,53% 2024€ 2,4 mln resultaat -€ 2,0 mln (2024)
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekening 2025. Deelnemingen die zelf neerleggen, staan met hun laatste jaarrekening, de andere met de bedragen uit die lijst, in hun eigen munt.
Aan het hoofd van de groep M80 Capital Groep, risico en blootstellingOp hetzelfde adres
Livornostraat 158, 1000 Brussel · 19 andere ondernemingen| M80 Capital II
zetel sinds 23-11-2023 · opgericht in 2023 |
balanstotaal € 47,9 mln (2025) 1002.612.091 |
| ACUMEN PUBLIC AFFAIRS GROUP
vestiging sinds 02-10-2023 · opgericht in 2023 |
balanstotaal € 37,5 mln (2025) 1000.559.849 |
| Wooden Ships
zetel sinds 11-06-2019 · opgericht in 2019 · groep M80 Capital |
balanstotaal € 32,2 mln (2025) 0727.938.874 |
| CORTEZ NY
zetel sinds 24-02-2023 · opgericht in 2023 |
balanstotaal € 30,1 mln (2025) 0798.807.470 |
| XPlusConsultants
zetel sinds 06-03-2008 · opgericht in 2008 |
5,3 VTE (2025) 0896.257.630 |
| Hope for Happiness
zetel sinds 08-07-2024 · opgericht in 2024 |
balanstotaal € 17,0 mln (2025) 1011.320.119 |
| M80 Partners
zetel sinds 26-11-2018 · opgericht in 2018 |
11 VTE (2025) 0713.879.913 |
| Coxcomb Red
zetel sinds 16-04-2020 · opgericht in 2020 |
balanstotaal € 2,4 mln (2025) 0746.358.184 |
| Liburna
zetel sinds 15-07-2022 · opgericht in 2022 |
balanstotaal € 1,7 mln (2025) 0788.636.229 |
| Division St. Girl
zetel sinds 22-12-2023 · opgericht in 2023 |
balanstotaal € 193.225 (2025) 1003.819.346 |
Deelnemingen en dochters
8 in de deelnemingenlijst, 1 uit het LEI-register · 43 dochters, ook onrechtstreeksDeelnemingen 9
- SUPERFOODFRdochterBronLEI-registergeconsolideerd
Aandeel, bron en eigen cijfers per deelneming (8)
Bron voor elke deelneming eigen jaarrekening 2025
- M80 Capital DebtdochterEigen vermogen € 40.594 Verlies van € 582.432 in 2025 Checked score 56100%
- Jubilee Streetdochter88,04%
- Theuma GroupdochterEigen vermogen € 5,7 mln Verlies van € 1,9 mln in 2025 (verlies van € 1,8 mln in 2024) Checked score 6277,62%
- Wooden ShipsdochterEigen vermogen € 22,6 mln Verlies van € 150.219 in 2025 (verlies van € 409.211 in 2024)60,03%
- Gerantis GroupdochterEigen vermogen € 46,3 mln Verlies van € 9,0 mln in 2025 (verlies van € 787.265 in 2024)56,32%
- Eigen vermogen € 23,4 mln Winst van € 4,8 mln in 2025 (winst van € 5,2 mln in 2024) Checked score 9749,89%
- Groupe Accès SantéFREigen vermogen € 2,4 mlnResultaat -€ 2,0 mln49,53%
- Eigen vermogen € 42,4 mln Verlies van € 6,0 mln in 2025 (verlies van € 1,3 mln in 2024)36,35%
Alle dochterondernemingen, ook onrechtstreeks 43
M80 Capital of een van haar dochters heeft meer dan de helft van de aandelen van deze vennootschappen. Een vennootschap die ze volgens het LEI-register consolideert, staat er ook bij.
- M80 Capital Debt 100%
- Jubilee Street 88,04%
Theuma Group 77,62%4 dochters
- Indoor Collection 100%
- PORTAPIVOT 100%
Wooden Ships 60,03%10 dochters
SPANTECH INTERNATIONAL 100%9 dochters
- POLYTENT 100%
- SPAN TECH SASFR 100%
- Spantech Far East ltd.HK 100%
- Spantech GmbHDE 100%
- Spantech Manufacturing Germany GMBHDE 100%
- Spantech PolandPL 100%
- Spantech USAUS 100%
- ST ServicesPL 100%
- Viewbox International 100%
Gerantis Group 56,32%23 dochters
- AGENCE MAR'IMMO 100%
- BEHEER 100%
- DE SYNDIC 100%
- GERANTIS ARTEVELDE 100%
GERANTIS CHIPKA 100%2 dochters
- BREDEKOP WIND 100%
- ICOMFORT 100%
- Gerantis Rentimmo 100%
- GERANTIS SERVICES 100%
- GGG REAL ESTATE 100%
- HOUSING BEHEER 100%
- Ifac Service 100%
- JALO BEHEER 100%
- KEYTEL 100%
- OFFICE DE GESTION IMMOBILIERE, SYNDIC DE COPROPRIETES 100%
- PORTHOS VERZEKERINGEN 100%
- Praesidio 100%
- UW BEHEER 100%
- VAN HEE & CO BEHEER EN MANAGEMENT 100%
- WSB Syndic 100%
ZERON 100%2 dochters
MIVECO.COM 100%1 dochter
- AbsabinaTR 51%
- SUPERFOODFR geconsolideerd
Deelnemingen door de jaren 2019 tot 2025
| Naam | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M80 Capital Debt | 100% | ||||||
| Jubilee Street | 88,04% | ||||||
| Theuma Group | 89,76% | 76,76% | 72,84% | 75,2% | 77,62% | ||
| Wooden Ships | 100% | 63,5% | 60,03% | ||||
| Gerantis Group | 37,04% | 52,24% | 55,99% | 56,24% | 56,32% | ||
| Brunchco 21 | 56,16% | 57,19% | 57,52% | 49,89% | |||
| Groupe Accès SantéFR | 27,57% | 27,28% | 41,61% | 45,64% | 49,53% | ||
| YUMA | 100% | 40,99% | 38,2% | 37,9% | 36,35% | ||
| LASER ENGINEERING APPLICATIONS | 20,83% | ||||||
| Strapharm S.A.S.FR | 98,75% | 94,86% | 84,79% | ||||
| Gandi.netFR | 15,55% | 15,56% | 15,48% | ||||
Bron: deelnemingenlijst in de eigen jaarrekeningen
Verbindingen & netwerk
Het netwerk vertrekt bij de aandeelhouders van M80 Capital. Elke onderneming die zij verder bezitten of besturen, is een knooppunt.