Ga naar inhoud

M DE MOOR

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefNieuwenbos 33, 9420 Erpe-Mere, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.049.597
Samenvatting

M DE MOOR is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 33.956 en een nettoresultaat van € 15.768. De solvabiliteit is beter dan 43% van 418 sectorgenoten (NACE 23, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Vervaardiging van stortklare beton
NACE 23630
1 vestiging
Schaal
€ 83.872balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 33.956
Winst
€ 15.768
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
86 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening op tijd0 van 1 akte gelezen
Waarom 86verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 83.872verlaagt risicoSector NACE 23Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
86 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 70% van de sectorgenoten (NACE 23, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 65-35
eigen vermogen 40,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 56-35
kortlopende schulden 17,0% · geldmiddelen 8,3%
Rentabiliteit 92-8
rendement op activa 18,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (857 ondernemingen, NACE 23, micro)
Verloop 24 maanden 08-2025: 0,5%hoogste waarde 09-2025: 0,1%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 2.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,15 tegenover 4,1 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 17% en geldmiddelen: 8,3% van het balanstotaal), maar 59,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 23, micro): beter dan 43% op solvabiliteit, 56% op liquiditeit, 88% op rentabiliteit en 93% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 23
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 83.872
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-07-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
2024
8 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 4 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 23) voor boekjaar 2024 is 10 dagen voor de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…

Opvallend

  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 83.872 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 30-07-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 83.872
Winst
€ 15.768
Solvabiliteit
40,5%
Balanstotaal▲ 249%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
2
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Vervaardiging van stortklare betonNACE 23630
Opgericht
30-07-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.