Ga naar inhoud

LUXEL FACTORY

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefPagodenlaan 256, 1020 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 1016.455.080
Samenvatting

LUXEL FACTORY is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 16.978 en een nettoresultaat van € 7.748. De solvabiliteit is beter dan 68% van 1.114 sectorgenoten (NACE 18, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,3% (laag).

Overzicht

Activiteit
Overige activiteiten op het gebied van drukwerk
NACE 18120
1 vestiging
Schaal
€ 78.765omzet 2025
Eigen vermogen
€ 16.978
Winst
€ 7.748
Gezondheid
66 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,3%
Structuur
Jaarrekening 17 dagen vroeg
Waarom 66verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 78.765, balanstotaal € 24.492verlaagt risicoLiquiditeit 1,43, liquide middelen € 3.299Eigen vermogen € 16.978 (69,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
66 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 67% van de sectorgenoten (NACE 18, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 94
eigen vermogen 69,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 54
kortlopende schulden 30,7% · geldmiddelen 13,5%
Rentabiliteit 94
rendement op activa 31,6%
Faillissementskans, 12 maanden
1,3% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.607 ondernemingen, NACE 18, micro)
Verloop 24 maanden 12-2025: 1,9% 01-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,6%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,2%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,43, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 30,7% en geldmiddelen: 13,5% van het balanstotaal), en 30,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 18, micro): beter dan 70% op solvabiliteit, 48% op liquiditeit en 84% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 78.765, balanstotaal € 24.492
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,43, liquide middelen € 3.299
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 16.978 (69,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 14-07-2026, 17 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
17 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: LAGO FERNANDEZ Beatriz (administrateur…

Opvallend

  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 78.765 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 21-11-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 78.765
Winst
€ 7.748
Solvabiliteit
69,3%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige activiteiten op het gebied van drukwerkNACE 18120
Opgericht
21-11-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
28
Doel
“L’impression sur tout support textile, personnalisation de textile, impression logo…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.