Ga naar inhoud

LUEL

Open faillissement
BVBAopgericht 2018KBO/BCE: BE 0712.857.057

LUEL is failliet verklaard, zoals gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad. De curator is Alexandre Saussez.

Samenvatting

Daarnaast meldt het Belgisch Staatsblad 1 administratieve waarschuwing. Volgens de jaarrekening over 2022 had LUEL een eigen vermogen van € 87.507 en een nettoresultaat van € 32.392.

LUELOpen faillissement

Overzicht

Informatie voor schuldeisers

Open faillissement Bron: Belgisch Staatsblad

Failliet verklaard op 27 oktober 2025 · curator Alexandre Saussez · een vordering aangeven kan niet meer

Schuldeiserswijzer voor deze onderneming

De procedure

Rechtbank
Franstalige ondernemingsrechtbank Brussel
Rechter-commissaris
Damien Delacroix
Staatsblad
03-11-2025zoek in het document naar 2025/144912

Termijnen

Hoger beroep of derdenverzet tot
verstreken op 18 november 2025Dat is vijftien dagen na de publicatie in het Staatsblad.art. XX.108 WER
Schuldvordering indienen via RegSol tot
verstreken op 26 november 2025art. XX.104 en XX.155 WER
Eerste proces-verbaal van verificatie
verstreken op 3 december 2025Eis goederen die u toebehoren, zoals goederen geleverd onder eigendomsvoorbehoud, terug vóór deze dag.art. XX.104 en XX.194 WER
Laattijdige aangifte tot
verstreken op 27 oktober 2026Met een laattijdige aangifte deelt u alleen in wat nog niet is uitgekeerd. De kosten van die aangifte zijn voor u.art. XX.165 WER

Curator

Stappen voor een schuldeiser

  1. De termijnen om uw vordering aan te geven zijn voorbij, ook die voor een laattijdige aangifte. Die liep tot een jaar na het vonnis.
  2. Vraag de curator of er nog iets wordt uitgekeerd en of uw vordering werd aanvaard.
  3. Volg het dossier in RegSol. Daar verschijnen de verslagen van de curator.
  4. Vraag uw boekhouder naar de btw op de onbetaalde facturen. Bij een faillissement kunt u die onder voorwaarden terugvorderen.

Een laattijdige aangifte kon tot een jaar na het vonnis (art. XX.165 WER). Ook die termijn is voorbij.

Het vonnis is meer dan een jaar oud. Een vordering aangeven kan niet meer, ook niet laattijdig. De curator weet of er nog iets wordt uitgekeerd.

Volgen Volg dit faillissement en u krijgt de volgende ochtend bericht als het wordt afgesloten of ingetrokken.

Dit is algemene uitleg, geen juridisch advies. Bij twijfel helpt de curator, uw advocaat of uw boekhouder.

Insluiten in een artikel

Zet de fiche van LUEL in uw artikel over dit faillissement: naam, ondernemingsnummer, de toestand in de KBO en de laatste jaarrekening, met een link naar dit dossier.

Voorbeeld
Het voorbeeld verschijnt hier.
  • De fiche blijft bijgewerkt. De toestand volgt het register en de cijfers komen uit de laatst neergelegde jaarrekening. Er staat geen score of oordeel van Checked op.
  • Uw pagina wordt er nauwelijks zwaarder door: één klein script en één gegevensaanvraag, die ook uit een cache beantwoord wordt. Er zijn geen cookies en geen tracking.
  • Waar scripts niet werken (een nieuwsbrief, een feedlezer) blijft een gewone link staan.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Open faillissement failliet verklaard op 27-10-2025
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA)
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.281.898.076 sinds 06-11-2018
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Nathan LuelGedelegeerd bestuurder

Financiële situatie

Geen score
Jaarrekening 2022
Omzet
€ 1,3 mln
▼ 66,3%
Winst
€ 32.392
▲ 139%
Eigen vermogen
€ 87.507
▲ 58,8%
Balanstotaal
€ 1,8 mln
▲ 281%
Werknemers op 31-12-2022
2
▲ 100%

Financieel

Financieel · boekjaar 2022, volledig schema

Jaarrekening 2022 neergelegd, 798 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 6 oktober 2025. De termijn liep af op 31 juli 2023, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2022 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2025-00531385.

Jaarrekening 2022 neergelegd op 06-10-2025 PDF alle 4 neerleggingen

Omzet
€ 1,3 mln▼ 66,3%
2021 · € 4,0 mln
EBIT-marge
2,0%▲ 1,6pp
2021 · 0,4%
Nettoresultaat
€ 32.392▲ 139%
2021 · € 13.575
Werkkapitaal
€ 87.375▲ 58,9%
2021 · € 54.982
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2022, 4 boekjaren
Omzet
€ 1,3 mln
▼ 66,3% 2022
20192022
Bedrijfsresultaat
€ 26.318
▲ 61,7% 2022
20192022
Nettoresultaat
€ 32.392
▲ 139% 2022
20192022
EBIT-marge
2,0%
▲ 1,6pp 2022
20192022
Eigen vermogen
€ 87.507
▲ 58,8% 2022
20192022
Totaal activa
€ 1,8 mln
▲ 281% 2022
20192022
Schulden
€ 1,7 mln
▲ 311% 2022
20192022
Werkkapitaal
€ 87.375
▲ 58,9% 2022
20192022
Personeel (VTE)
1,5
= 2022
20192022
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022
Omzet€ 1,1 mln€ 4,0 mln▲ 268%€ 1,3 mln▼ 66,3%
Bedrijfsresultaat€ 0,05 mln-€ 0,01 mln▼ 73,8%€ 0,02 mln▲ 25,2%€ 0,03 mln▲ 61,7%
Nettoresultaat€ 0,04 mln-€ 0,01 mln▼ 71,8%€ 0,01 mln▲ 9,1%€ 0,03 mln▲ 139%
EBIT-marge1,2%0,4%▼ 0,8pp2,0%▲ 1,6pp
Eigen vermogen€ 0,03 mln-€ 0,04 mln▲ 42,8%€ 0,06 mln▲ 32,7%€ 0,09 mln▲ 58,8%
Totaal activa€ 0,1 mln-€ 0,4 mln▲ 220%€ 0,5 mln▲ 16,6%€ 1,8 mln▲ 281%
Schulden€ 0,1 mln-€ 0,4 mln▲ 274%€ 0,4 mln▲ 14,7%€ 1,7 mln▲ 311%
Werkkapitaal€ 0,03 mln-€ 0,07 mln▲ 156%€ 0,05 mln▼ 22,4%€ 0,09 mln▲ 58,9%
Personeel (VTE)1,5-2▲ 33,3%1,5▼ 25,0%1,5=

Het bedrijfsresultaat van 2022 is 62% hoger dan in 2021 en het hoogste sinds 2019. Dat is de tweede stijging op rij, na de daling in 2020.

Balanssamenstelling
2022 in kleur, 2021 als grijze balk eronder
Activa € 1,8 mln
Vaste activa € 133 =
Vlottende activa € 1,8 mln ▲ 281%
Passiva € 1,8 mln
Eigen vermogen € 87.507 ▲ 58,8%
Schulden € 1,7 mln ▲ 311%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 88,1% naar 95,1%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2022 · verandering tegenover 2021
Liquiditeit
1,05▼
2021 · 1,13
Schuldgraad
19,25▲
2021 · 7,44
ROE
37,0%▲
2021 · 24,6%
ROA
1,8%▼
2021 · 2,9%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 1,7 mln▲
2021 · € 409.829
Belastingen
€ 7.800
Klantenkrediet
252 dagen▲
2021 · 1 dag
Leverancierskrediet
476 dagen▲
2021 · 36 dagen
Personeelskosten
€ 39.106▲
2021 · € 31.964
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202031-12-202131-12-2022
Werknemers op de balansdatum112
voltijds111
deeltijds--1
in voltijdse equivalenten111,5
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten1,51,51,5
Met een vast contract112

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2020 tot 2022

Achterstallige schulden

belastingen en RSZ
Post202020212022
Achterstallige belastingschulden-€ 5.740€ 3.475
Achterstallige schulden aan de RSZ-€ 8.831€ 10.448

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2020 tot 2022 (staat van de schulden)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2022 tegenover 2021 · 41 posten
Balans Code20212022
Activa
Totaal activa20/58€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲
Vaste activa21/28€ 133€ 133=
Materiële vaste activa22/27€ 133€ 133=
Meubilair en rollend materieel24€ 133€ 133=
Vlottende activa29/58€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,2 mln€ 1,3 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,008 mln€ 0,9 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,2 mln€ 0,5 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲
Eigen vermogen10/15€ 0,06 mln€ 0,09 mln▲
Inbreng10/11€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Reserves13€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲
Schulden17/49€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲
Handelsschulden44€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲
Leveranciers440/4€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲
Belastingen450/3€ 0,006 mln€ 0,02 mln▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲
Resultaat Code20212022
Omzet70€ 4,0 mln€ 1,3 mln▼
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61€ 3,9 mln€ 1,3 mln▼
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 0,03 mln€ 0,04 mln▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,001 mln-
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,001 mln€ 95▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,05 mln€ 0,07 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 0,02 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 0,02 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,003 mln€ 0,004 mln▲
Recurrente financiële kosten65€ 0,003 mln€ 0,004 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,01 mln€ 0,04 mln▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 0,008 mln
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 0,03 mln€ 0,04 mln▲
Sociale balans
Gemiddeld personeelsbestand (VTE)90871,51,5=

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2022 (PDF), neergelegd op 06-10-2025.

Post2019202020212022Verschil
Omzet70-€ 1,1 mln€ 4,0 mln€ 1,3 mln▼ 66,3%
Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen60/61-€ 1,0 mln€ 3,9 mln€ 1,3 mln▼ 67,6%
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 0,05 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln▲ 22,3%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln--
Andere bedrijfskosten640/8-€ 0,01 mln€ 0,001 mln€ 95▼ 90,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,08 mln€ 0,07 mln€ 0,05 mln€ 0,07 mln▲ 31,7%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,05 mln€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲ 61,7%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 153€ 0€ 0,02 mln▲ 1.738.831×
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0,001 mln€ 153€ 0€ 0,02 mln▲ 1.738.831×
Financiële kosten65/66B-€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,004 mln▲ 29,9%
Recurrente financiële kosten65€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,003 mln€ 0,004 mln▲ 29,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 0,05 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,04 mln▲ 196%
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,006 mln--€ 0,008 mln-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 0,04 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲ 139%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 0,04 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲ 139%
Post2019202020212022Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲ 281%
Vaste activa21/28€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 133€ 133=
Materiële vaste activa22/27€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 133€ 133=
Meubilair en rollend materieel24-€ 0,001 mln€ 133€ 133=
Vlottende activa29/58€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲ 281%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,02 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 1,3 mln▲ 503%
Handelsvorderingen40-€ 0,2 mln€ 0,008 mln€ 0,9 mln▲ 121×
Overige vorderingen41-€ 0,04 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲ 80,8%
Liquide middelen54/58€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,5 mln▲ 89,7%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 1,8 mln▲ 281%
Eigen vermogen10/15€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln€ 0,09 mln▲ 58,8%
Inbreng10/11-€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln=
Reserves13€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Onbeschikbare reserves130/1-€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311-€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲ 74,9%
Schulden17/49€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲ 311%
Schulden op meer dan één jaar17-€ 0,03 mln---
Financiële schulden170/4-€ 0,03 mln---
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,1 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲ 311%
Handelsschulden44€ 0,04 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲ 323%
Leveranciers440/4-€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 1,7 mln▲ 323%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 0,01 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln▲ 60,1%
Belastingen450/3-€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,02 mln▲ 162%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9-€ 0,006 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln▲ 13,0%
Overige schulden47/48-€ 0,03 mln---
Post2019202020212022Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 44.098€ 12.442€ 13.575€ 32.392▲ 139%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 927€ 795€ 530--
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 45.025€ 13.237€ 14.105€ 32.392▲ 130%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0€ 0€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 100.842€ 48.849€ 223.626▲ 358%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (4)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2022 volledig schema 06-10-2025 2025-00531385 PDF
31-12-2021 volledig schema 02-09-2025 2025-00475166 PDF
31-12-2020 volledig schema 12-03-2025 2025-00046757 PDF
31-12-2019 microschema 06-07-2021 2021-31400443 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 functiehouder, laatste wijziging in 2023

Dagelijks bestuur 1

Nathan Luel
Gedelegeerd bestuurder · in functie volgens de akte van 03-03-2023
Actief

Insolventiemandaten

1 mandaat
Rol Naam Periode
Curator Alexandre Saussez
Leuvensesteenweg 369, 1932 Sint-Stevens-Woluwe
27-10-2025 → heden

Eigenaars en kapitaal

Netwerk & groep

LUEL deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

30 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 functiehouder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van LUEL. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2025
03-11
Faillissement Faillissement uitgesproken
Franstalige ondernemingsrechtbank Brussel · vonnis van 27-10-2025
06-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
volledig schema · 798 dagen te laat
02-09
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
volledig schema · 1129 dagen te laat
12-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
volledig schema · 1320 dagen te laat
2024
08-03
KBO-administratie Adres geschrapt
van kracht 23-01-2024
2023
03-03
Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Woluwe st Lambert naar Brussel
Nieuwe zetel: avenue Louise 347 à 1050 Bruxelles · Vorige zetel: rue du Castel 31, 1200 Woluwe st Lambert4 punten ▸
  • Algemene vergadering, 17-01-2023
  • Bestuursvergadering, 17-01-2023
  • Zetelverplaatsing, avenue Louise 347 à 1050 Bruxelles
  • Bestuurder in functie, Nathan Luel (gedelegeerd bestuurder)

Open de akte in het Staatsblad

2021
06-07
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · 340 dagen te laat
2020
31-12
Financieel Zwakste boekjaarnetto € 12.442 ▼71,8%
Het nettoresultaat zakt naar € 12.442, het laagste van 2019 tot 2022.
2018
08-11
Staatsblad-akte OprichtingPDF
2 publicaties in het Belgisch Staatsblad, de laatste op 03-03-2023
SignaalFinanciële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

LUEL werd op 6 november 2018 opgericht.1 De zetel verhuisde in 2023 naar Brussel.2 De omzet ging van € 1,1 mln in 2020 naar € 1,3 mln in 2022 en het personeelsbestand van 1,5 voltijdse equivalenten in 2019 naar 1,5 in 2022.3 Het faillissement werd op 27 oktober 2025 uitgesproken.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 03-03-2023
  3. 3Nationale Bank, jaarrekeningen 2019, 2020 en 2022
  4. 4Belgisch Staatsblad van 03-11-2025

Ondernemingsgegevens

Opening faillissement

Laatste jaarrekening
boekjaar tot 31 december 2022
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid (BVBA)
Actief sinds
6 november 2018
Officiële fiche in de KBO

KBO-gegevens

Identiteit

Naam LUEL in het Frans
Ondernemingsnummer 0712.857.057
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel
1 vroegere zetel
  • rue du Castel 31, 1200 Woluwe st Lambert tot 17-01-2023 · akte van 03-03-2023
Vestiging LUEL sinds 06-11-2018 · vestigingsnummer 2.281.898.076 4619001

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0712.857.057
E-facturatie via Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Dit ondernemings- of btw-nummer staat niet in de Peppol Directory. Een vermelding daar is vrijwillig, dus de onderneming kan toch via Peppol facturen ontvangen.

Stand van het register op 5 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
30 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
707 m²
Gebouwvoetafdruk
263 m²
Volume, LiDAR
8.774 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21807G0215/00R000
BeschermdMonumentTweede zetel van de Gestapo
Brussel 707 m² 1 · 263 m² 38,1 m · 12

Er ligt beschermd erfgoed op 1 van deze percelen. Reken op extra regels bij een verbouwing of een verkoop.