Ga naar inhoud

Luc de Graaf

Actief Risico: laag
BVBAopgericht 200718 jaar actiefMerksplasseweg 1, 2340 Beerse, BelgiëKBO/BCE: BE 0894.011.881
Samenvatting

Luc de Graaf is actief sinds 2007 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2022 toont een eigen vermogen van € 348.772 en een nettoresultaat van € 2.470. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 2,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 95% van 30.006 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2022). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 351.992balanstotaal 2022
Eigen vermogen
€ 348.772
Winst
€ 2.470
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Cijfers 2022 te oud voor een score
Structuur
Jaarrekening 60 dagen vroeg0 van 3 akten gelezen
Signalenverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2022 (neergelegd 02-06-2023)3 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; 1 van de laatste 3 te laatverlaagt risicoLiquiditeit 109,31, liquide middelen € 203.479Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)neutraalLaatste jaarrekening tijdig neergelegdToon onderbouwing

Faillissementskans

Geen actuele score
Cijfers te oud
De beschikbare cijfers over boekjaar 2022 zijn te oud om de huidige gezondheid te beoordelen.
Financiële sterkte, boekjaar 2022 · streepje = 2020
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 99,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 100=
kortlopende schulden 0,9% · geldmiddelen 57,8%
Rentabiliteit 39+5
rendement op activa 0,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.350 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1%laagste waarde 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk t.o.v. 09-2026
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2022 (neergelegd 02-06-2023)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 3 boekjaren na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; 1 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 109,31, liquide middelen € 203.479
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2022 moest tegen 31-07-2023 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-06-2023, 60 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2022
60 dagen vroeg
2020
19 dagen vroeg
2019
59 dagen te laat
2018
39 dagen vroeg
2017
4 dagen vroeg
2016
7 dagen vroeg
2015
31 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 14 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2022 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2022 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 2.470
  3. Liquiditeit meer dan maal 6liquiditeit 109,31

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 5% op solvabiliteitsectormediaan 55,9% · 30.006 bedrijven 99,1% Bekijk
  • Actief sinds 2007opgericht 07-12-2007 18 jaar Bekijk
  • Balanstotaal 20224 boekjaren neergelegd € 351.992 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2022
Balanstotaal
€ 351.992
Winst
€ 2.470
Solvabiliteit
99,1%
Balanstotaal▼ 3,8%
Nettoresultaat
20182022
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
17
Sinds
2009
  1. 11-06-2021Jaarrekening neergelegd
  2. 30-11-2020Zwakste boekjaar
  3. 28-08-2020Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
07-12-2007
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.