Ga naar inhoud

LOUMAX

Actief
BVopgericht 201412 jaar actiefWaterhoek 25, 9700 Oudenaarde, BelgiëKBO/BCE: BE 0555.953.421
Samenvatting

LOUMAX is actief sinds 2014 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 377.668 en een nettoresultaat van € 353.375. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 7,7% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 66% van 16.750 sectorgenoten (NACE 68, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 377.668▲ 0,1%
2024 · € 377.293
Totaal activa
€ 748.909▲ 23,8%
2024 · € 605.168
Nettoresultaat
€ 353.375▲ 86,7%
2024 · € 189.299
Werkkapitaal
€ 143.804▼ 9,8%
2024 · € 159.464
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Na de dip in 2023 klimt het bedrijfsresultaat twee jaar op rij; 2025 ligt 100% boven 2024 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,5 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,4 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,1 mln-€ 0,2 mln▲ 7,2%€ 0,1 mln▼ 24,0%€ 0,2 mln▲ 33,6%€ 0,1 mln▼ 10,2%€ 0,1 mln▼ 25,9%€ 0,2 mln▲ 120%€ 0,5 mln▲ 100%
Nettoresultaat€ 0,2 mln-€ 0,1 mln▼ 37,7%€ 0,09 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 19,7%€ 0,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 33,3%€ 0,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 10,3%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 90,0%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 9,6%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 86,7%
Eigen vermogen€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲ 8,1%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,4%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 8,2%€ 0,8 mlnboven de middelste helft van de sector=€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 39,9%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 24,3%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,1%
Totaal activa€ 1,0 mln-€ 1,1 mln▲ 12,5%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 4,0%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 0,7%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,1%€ 1,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,7%€ 0,6 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 50,3%€ 0,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▲ 23,8%
Schulden€ 0,3 mln-€ 0,4 mln▲ 22,2%€ 0,4 mln▲ 3,3%€ 0,3 mln▼ 13,7%€ 0,4 mln▲ 3,7%€ 0,7 mln▲ 102%€ 0,2 mln▼ 68,3%€ 0,4 mln▲ 62,9%
Werkkapitaal€ 0,3 mln-€ 0,3 mln▲ 3,8%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 8,6%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 16,5%€ 0,4 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 4,2%€ 0,3 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 31,0%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 42,0%€ 0,1 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 9,8%
Solvabiliteit68,3%-65,6%▼ 2,7pp65,8%boven de middelste helft van de sector▲ 0,2pp70,7%boven de middelste helft van de sector▲ 4,9pp70,0%boven de middelste helft van de sector▼ 0,7pp41,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 29,0pp62,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 21,4pp50,4%binnen de middelste helft van de sector▼ 11,9pp
Liquiditeit7,67-3,41▼ 4,263,62boven de middelste helft van de sector▲ 0,214,85boven de middelste helft van de sector▲ 1,223,43boven de middelste helft van de sector▼ 1,411,50binnen de middelste helft van de sector▼ 1,933,59boven de middelste helft van de sector▲ 2,091,61binnen de middelste helft van de sector▼ 1,98
Rendabiliteit (ROA)18,5%-10,3%▼ 8,3pp7,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 2,3pp10,5%boven de middelste helft van de sector▲ 2,6pp9,3%boven de middelste helft van de sector▼ 1,2pp17,2%boven de middelste helft van de sector▲ 7,9pp31,3%boven de middelste helft van de sector▲ 14,1pp47,2%boven de middelste helft van de sector▲ 15,9pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 68, Vastgoedactiviteiten: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 748.909
Vaste activa € 370.966 ▼ 3,4%
Vlottende activa € 377.944 ▲ 71,0%
Passiva € 748.909
Eigen vermogen € 377.668 ▲ 0,1%
Schulden € 371.242 ▲ 62,9%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 37,7% naar 49,6%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 493.251▲
2024 · € 254.811
Cashflow
€ 370.390▲
2024 · € 206.543
Schuldgraad
0,98▲
2024 · 0,60
ROE
93,6%▲
2024 · 50,2%
Rentedekking
93,84▲
2024 · 60,99
Schulden ≤ 1 jaar
€ 234.140▲
2024 · € 61.565
Schulden > 1 jaar
€ 137.102▼
2024 · € 166.310
Belastingen
€ 119.971▲
2024 · € 59.196
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 17.811 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,3% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,5% nog.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,3% ging failliet
3,2% stopte op een andere manier
96,5% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van < 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.470 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 17.811 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 45 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 605.168€ 748.909▲
Vaste activa21/28€ 384.140€ 370.966▼
Materiële vaste activa22/27€ 379.140€ 365.966▼
Terreinen en gebouwen22€ 369.487€ 358.427▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 1.088€ 414▼
Meubilair en rollend materieel24€ 8.565€ 7.126▼
Financiële vaste activa28€ 5.000€ 5.000=
Vlottende activa29/58€ 221.029€ 377.944▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 30.469€ 15.804▼
Overige vorderingen41€ 30.469€ 15.804▼
Liquide middelen54/58€ 181.873€ 356.650▲
Overlopende rekeningen490/1€ 8.687€ 5.489▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 605.168€ 748.909▲
Eigen vermogen10/15€ 377.293€ 377.668▲
Inbreng10/11€ 330.000€ 330.000=
Herwaarderingsmeerwaarden12€ 6.131€ 6.131=
Overgedragen winst (verlies)14€ 41.162€ 41.537▲
Schulden17/49€ 227.875€ 371.242▲
Schulden op meer dan één jaar17€ 166.310€ 137.102▼
Financiële schulden170/4€ 166.310€ 137.102▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 61.565€ 234.140▲
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 19.921€ 14.208▼
Handelsschulden44€ 698€ 568▼
Leveranciers440/4€ 698€ 568▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 40.500€ 57.921▲
Belastingen450/3€ 40.500€ 57.921▲
Overige schulden47/48€ 447€ 161.442▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 14.800-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 17.244€ 17.016▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 15.246€ 3.948▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 270.058€ 497.199▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 237.568€ 476.235▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 15.105€ 2.368▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 15.105€ 2.368▼
Financiële kosten65/66B€ 4.178€ 5.256▲
Recurrente financiële kosten65€ 4.178€ 5.256▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 248.495€ 473.346▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 59.196€ 119.971▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 189.299€ 353.375▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 189.299€ 353.375▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 198.662€ 394.537▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 9.363€ 41.162▲
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2€ 153.000-
Uit te keren winst694/7€ 310.500€ 353.000▲
Vergoeding van de inbreng (dividend)694€ 310.500€ 353.000▲

De toelichting bij deze jaarrekening (8 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A------€ 14.800--
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 19.611€ 15.817€ 28.578€ 29.238€ 29.965€ 28.665€ 17.244€ 17.016▼ 1,3%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 2.412€ 2.303€ 8.331€ 15.246€ 3.948▼ 74,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 170.788€ 179.120€ 153.116€ 194.255€ 178.359€ 145.190€ 270.058€ 497.199▲ 84,1%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 149.406€ 160.205€ 121.697€ 162.605€ 146.091€ 108.195€ 237.568€ 476.235▲ 100%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 89€ 3€ 133.932€ 15.105€ 2.368▼ 84,3%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 90.116€ 126€ 136€ 89€ 3€ 10.598€ 15.105€ 2.368▼ 84,3%
Niet-recurrente financiële opbrengsten76B-----€ 123.333---
Financiële kosten65/66B---€ 3.362€ 3.226€ 7.408€ 4.178€ 5.256▲ 25,8%
Recurrente financiële kosten65€ 13.662€ 3.366€ 3.664€ 3.362€ 3.226€ 7.408€ 4.178€ 5.256▲ 25,8%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 225.860€ 156.964€ 118.169€ 159.332€ 142.868€ 234.719€ 248.495€ 473.346▲ 90,5%
Belastingen op het resultaat67/77€ 41.721€ 42.182€ 25.945€ 36.438€ 32.653€ 25.335€ 59.196€ 119.971▲ 103%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 184.139€ 114.782€ 92.224€ 122.895€ 110.215€ 209.383€ 189.299€ 353.375▲ 86,7%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 184.139€ 114.782€ 92.224€ 122.895€ 110.215€ 209.383€ 189.299€ 353.375▲ 86,7%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲ 23,8%
Vaste activa21/28€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 3,4%
Materiële vaste activa22/27€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 3,5%
Terreinen en gebouwen22---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▼ 3,0%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,001 mln€ 18€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 414▼ 62,0%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,009 mln€ 0,007 mln▼ 16,8%
Financiële vaste activa28€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln€ 0,005 mln=
Vlottende activa29/58€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,6 mln€ 0,8 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲ 71,0%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,006 mln----€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 48,1%
Overige vorderingen41-----€ 0,01 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln▼ 48,1%
Liquide middelen54/58€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,8 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲ 96,1%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,001 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,005 mln▼ 36,8%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,0 mln€ 1,1 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 1,2 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln▲ 23,8%
Eigen vermogen10/15€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 0,1%
Inbreng10/11€ 0,3 mln€ 0,3 mln-€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln=
Herwaarderingsmeerwaarden12---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Reserves13€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln---
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,03 mln€ 0,03 mln----
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,03 mln€ 0,03 mln----
Beschikbare reserves133---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln---
Overgedragen winst (verlies)14€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,009 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln▲ 0,9%
Schulden17/49€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,7 mln€ 0,2 mln€ 0,4 mln▲ 62,9%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 17,6%
Financiële schulden170/4---€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln▼ 17,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,5 mln€ 0,06 mln€ 0,2 mln▲ 280%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 28,7%
Handelsschulden44€ 410€ 0,004 mln€ 0,005 mln€ 230€ 450-€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 18,5%
Leveranciers440/4---€ 230€ 450-€ 0,001 mln€ 0,001 mln▼ 18,5%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲ 43,0%
Belastingen450/3---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,08 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln▲ 43,0%
Overige schulden47/48---€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,4 mln€ 447€ 0,2 mln▲ 36.052%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 184.139€ 114.782€ 92.224€ 122.895€ 110.215€ 209.383€ 189.299€ 353.375▲ 86,7%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 19.611€ 15.817€ 28.578€ 29.238€ 29.965€ 28.665€ 17.244€ 17.016▼ 1,3%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 203.750€ 130.600€ 120.802€ 152.133€ 140.180€ 238.048€ 206.543€ 370.390▲ 79,3%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 39.698-€ 45.524-€ 6.597-€ 4.846€ 199.623-€ 6.367-€ 3.842▲ 39,7%
Verandering liquide middelen-€ 106.700€ 29.063€ 30.926€ 23.994€ 248.133-€ 613.185€ 174.778-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 11 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 03-07-2026 2026-00251237
31-12-2024 microschema 30-08-2025 2025-00472449
31-12-2023 microschema 30-08-2024 2024-00415135
31-12-2022 microschema 17-08-2023 2023-00332339
31-12-2021 microschema 13-07-2022 2022-20179762
31-12-2020 microschema 13-09-2021 2021-67000163
31-12-2019 microschema 21-08-2020 2020-43900335
31-12-2018 microschema 10-07-2019 2019-32300180
31-12-2017 microschema 30-08-2018 2018-58100224
31-12-2016 verkort schema 25-08-2017 2017-48700150

Toon alle 11 neerleggingen

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 11.681 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68310) zijn de cijfers van 6.928 gekend. 4.820 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.