LOCK-IT
ActiefSamenvatting
LOCK-IT is actief sinds 2009 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van € 418.607 en een nettoresultaat van € 133.471. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 67% van 3.518 sectorgenoten (NACE 95, boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).
Financieel · boekjaar 2024, microschema
Jaarrekening 2025 nog niet neergelegd, termijn verstreken op 31 juli 2026 Boekjaar afgesloten op 31 december 2025; neerlegging uiterlijk 7 maanden na afsluiting (WVV art. 3:10). Bron: NBB, neerleggingen, toestand op 13 oktober 2026.
2020 tot 2024, 5 boekjaren 2018 tot 2024, 7 boekjaren
Het bedrijfsresultaat daalt in 2024; 2024 ligt 18% onder 2023.
Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Wat de onderneming bezit (totaal activa), hoeveel daarvan van haarzelf is (eigen vermogen) en hoeveel ze verschuldigd is.
Kortlopende bezittingen min kortlopende schulden. Boven nul kan de onderneming haar rekeningen op korte termijn betalen.
Hoeveel van elke euro omzet overblijft uit de bedrijfsvoering (EBIT-marge) en wat de bezittingen opbrengen (rendabiliteit).
Welk deel van de onderneming met eigen middelen gefinancierd is. Hoe hoger, hoe beter ze een klap opvangt.
Kortlopende bezittingen per euro kortlopende schulden. Boven 1 zijn de schulden op korte termijn gedekt.
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
Sector: de middelste helft van NACE 95: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).
Lotgenoten
Historische waarnemingVan de 17.811 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,3% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,5% nog.
- Klein
- 10 tot 20 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Voor deze onderneming zelf berekent Checked een hogere faillissementskans: 0,7% op twaalf maanden. De score leest meer over deze onderneming dan de vier kenmerken van de groep; beide cijfers kloppen voor wat ze meten.
Hoe betrouwbaar is deze regel?
Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.468 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 1,0% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.
Een waarneming over 17.811 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | - | - | - | € 15.395 | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 38.988 | € 36.586 | € 34.437 | € 39.144 | € 39.618 | € 27.652 | € 21.505 | ▼ 22,2% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 4.270 | € 5.245 | € 5.160 | € 3.647 | ▼ 29,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | - | - | € 33.556 | € 0 | ▼ 100% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 78.154 | € 75.113 | € 55.350 | € 45.044 | € 178.602 | € 292.040 | € 209.232 | ▼ 28,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 35.165 | € 34.566 | € 16.869 | € 1.629 | € 133.739 | € 225.673 | € 184.079 | ▼ 18,4% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 331 | € 650 | € 1.461 | € 1.864 | ▲ 27,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1.178 | € 722 | € 403 | € 331 | € 650 | € 1.461 | € 1.864 | ▲ 27,7% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 13.474 | € 14.263 | € 20.448 | € 8.380 | ▼ 59,0% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 15.710 | € 15.196 | € 13.932 | € 13.474 | € 14.263 | € 20.448 | € 8.380 | ▼ 59,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 20.633 | € 20.093 | € 3.835 | -€ 11.514 | € 120.126 | € 206.685 | € 177.563 | ▼ 14,1% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780 | - | - | - | - | - | - | € 798 | - |
| Overboeking naar de uitgestelde belastingen680 | - | - | - | - | - | € 4.335 | € 0 | ▼ 100% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 820 | € 6.098 | € 683 | € 105 | € 31.712 | € 44.615 | € 44.891 | ▲ 0,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 19.812 | € 13.995 | € 3.152 | -€ 11.619 | € 88.414 | € 157.735 | € 133.471 | ▼ 15,4% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves789 | - | - | - | - | - | - | € 3.193 | - |
| Overboeking naar de belastingvrije reserves689 | - | - | - | - | - | € 17.339 | € 0 | ▼ 100% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 19.812 | € 13.995 | € 3.152 | -€ 11.619 | € 88.414 | € 140.396 | € 136.664 | ▼ 2,7% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||||
| Totaal activa20/58 | € 510.401 | € 506.995 | € 518.248 | € 516.643 | € 659.167 | € 641.289 | € 750.478 | ▲ 17,0% |
| Vaste activa21/28 | € 421.765 | € 393.105 | € 392.565 | € 396.446 | € 411.972 | € 287.813 | € 293.815 | ▲ 2,1% |
| Immateriële vaste activa21 | € 16.017 | € 12.030 | € 8.970 | € 17.125 | € 14.497 | € 11.869 | € 10.122 | ▼ 14,7% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 405.686 | € 381.013 | € 383.595 | € 379.321 | € 397.475 | € 274.194 | € 281.943 | ▲ 2,8% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 353.785 | € 334.635 | € 217.835 | € 214.996 | ▼ 1,3% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 8.968 | € 23.377 | € 18.467 | € 37.030 | ▲ 101% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 16.568 | € 39.464 | € 28.646 | € 20.879 | ▼ 27,1% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | - | - | € 9.247 | € 9.039 | ▼ 2,3% |
| Financiële vaste activa28 | € 62 | € 62 | - | - | - | € 1.750 | € 1.750 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 88.636 | € 113.890 | € 125.682 | € 120.197 | € 247.194 | € 353.475 | € 456.663 | ▲ 29,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 24.905 | € 12.322 | € 41.200 | € 41.433 | € 75.134 | € 111.474 | € 128.574 | ▲ 15,3% |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 41.433 | € 75.134 | € 111.474 | € 128.574 | ▲ 15,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 20.887 | € 31.272 | € 13.896 | € 34.775 | € 32.043 | € 69.205 | € 26.428 | ▼ 61,8% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 22.374 | € 31.813 | € 69.104 | € 21.986 | ▼ 68,2% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 12.401 | € 230 | € 101 | € 4.442 | ▲ 4.298% |
| Liquide middelen54/58 | € 38.154 | € 65.210 | € 68.712 | € 41.649 | € 139.534 | € 172.239 | € 300.230 | ▲ 74,3% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 2.340 | € 483 | € 558 | € 1.431 | ▲ 157% |
| Passiva | ||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 510.401 | € 506.995 | € 518.248 | € 516.643 | € 659.167 | € 641.289 | € 750.478 | ▲ 17,0% |
| Eigen vermogen10/15 | € 34.259 | € 47.454 | € 50.606 | € 38.987 | € 127.401 | € 285.136 | € 418.607 | ▲ 46,8% |
| Inbreng10/11 | € 18.600 | € 18.600 | - | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | = |
| Reserves13 | € 6.608 | € 6.608 | € 6.608 | € 6.608 | € 95.022 | € 112.361 | € 162.361 | ▲ 44,5% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | € 0 | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | € 0 | - | - |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | € 69 | € 69 | € 17.409 | € 14.215 | ▼ 18,3% |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 4.679 | € 93.092 | € 94.952 | € 148.145 | ▲ 56,0% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 9.051 | € 22.246 | € 25.398 | € 13.779 | € 13.779 | € 154.175 | € 237.646 | ▲ 54,1% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | - | - | - | - | - | € 4.335 | € 3.537 | ▼ 18,4% |
| Uitgestelde belastingen168 | - | - | - | - | - | € 4.335 | € 3.537 | ▼ 18,4% |
| Schulden17/49 | € 476.143 | € 459.541 | € 467.642 | € 477.656 | € 531.766 | € 351.818 | € 328.334 | ▼ 6,7% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 363.206 | € 340.891 | € 325.243 | € 349.186 | € 333.820 | € 235.667 | € 188.879 | ▼ 19,9% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 349.186 | € 333.820 | € 235.667 | € 188.879 | ▼ 19,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 112.937 | € 115.973 | € 140.229 | € 128.470 | € 196.364 | € 107.722 | € 134.935 | ▲ 25,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 31.710 | € 77.056 | € 30.694 | € 37.401 | ▲ 21,9% |
| Handelsschulden44 | € 5.400 | € 5.165 | € 7.013 | € 9.474 | € 10.658 | € 8.806 | € 41.533 | ▲ 372% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 9.474 | € 10.658 | € 8.806 | € 41.533 | ▲ 372% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | - | - | € 12.312 | € 3.045 | ▼ 75,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 1.991 | € 9.387 | € 23.128 | € 19.216 | ▼ 16,9% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 317 | € 7.712 | € 16.535 | € 17.506 | ▲ 5,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 1.675 | € 1.675 | € 6.592 | € 1.711 | ▼ 74,0% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 85.294 | € 99.263 | € 32.782 | € 33.740 | ▲ 2,9% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | € 1.582 | € 8.429 | € 4.521 | ▼ 46,4% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 19.812 | € 13.995 | € 3.152 | -€ 11.619 | € 88.414 | € 157.735 | € 133.471 | ▼ 15,4% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 38.988 | € 36.586 | € 34.437 | € 39.144 | € 39.618 | € 27.652 | € 21.505 | ▼ 22,2% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 58.800 | € 50.581 | € 37.589 | € 27.525 | € 128.031 | € 185.387 | € 154.976 | ▼ 16,4% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 7.926 | -€ 33.897 | -€ 43.025 | -€ 55.144 | € 96.507 | -€ 27.507 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 27.055 | € 3.503 | -€ 27.063 | € 97.885 | € 32.705 | € 127.992 | ▲ 291% |
Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 16 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie |
|---|---|---|---|
| 31-12-2024 | microschema | 31-12-2025 | 2026-00002976 |
| 31-12-2023 | microschema | 23-12-2024 | 2024-00625972 |
| 31-12-2022 | microschema | 10-09-2023 | 2023-00442702 |
| 31-12-2021 | microschema | 30-07-2022 | 2022-20252480 |
| 31-12-2020 | microschema | 09-07-2021 | 2021-32900368 |
| 31-12-2019 | microschema | 21-08-2020 | 2020-42800187 |
| 31-12-2018 | microschema | 29-08-2019 | 2019-53600541 |
| 31-12-2017 | microschema | 15-08-2018 | 2018-46500330 |
| 31-12-2016 | verkort schema | 05-08-2017 | 2017-41100355 |
| 31-12-2015 | verkort schema | 22-08-2016 | 2016-45500179 |
Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang
Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.