Ga naar inhoud

Littlestone Consulting

Actief
BVopgericht 20196 jaar actiefLegeweg 286, 8200 Brugge, BelgiëKBO/BCE: BE 0738.659.156
Samenvatting

Littlestone Consulting is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 13.941) en een nettoresultaat van -€ 10.196. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 45% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 8.454 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
NACE 73300
1 vestiging
Schaal
€ 3.659balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 13.941
Verlies
-€ 10.196
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
52 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 17 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 52verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 13.941Verlies € 10.196, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 3.659Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
52 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 6% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -381,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 20+13
kortlopende schulden 481,0% · geldmiddelen 15,7%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -278,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.206 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,9%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 1,1%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 11% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 2% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 3.659
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 13.941
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 10.196, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Reclame & marktonderzoek (NACE 73)
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 13.941
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 17-08-2026, 17 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
17 dagen te laat
2024
28 dagen te laat
2023
30 dagen te laat
2022
18 dagen te laat
2021
22 dagen te laat
2020
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 24 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 16.872

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 13.941 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 10.196 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 53,5% · 8.454 bedrijven -381,0% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 3.659
Verlies
-€ 10.196
Solvabiliteit
-381,0%
Balanstotaal▼ 22,6%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 18-08-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public…NACE 73300
Opgericht
03-12-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.