Ga naar inhoud

LEVAC

Actief
BVBAopgericht 200818 jaar actiefHaachtsesteenweg 528, 1910 Kampenhout, BelgiëKBO/BCE: BE 0806.620.326
Samenvatting

LEVAC is actief sinds 2008 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,4 mln en een nettoresultaat van € 16.223. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,3% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 1,7 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1,4 mln
Winst
€ 16.223
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Grootste aandeelhouder
TUINMACHINES VAN DEN BOSSCHE · 15,68%
Jaarrekening 42 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 94verhoogt risicoLiquiditeit 0,45, liquide middelen € 10.034, gehalveerdverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,7 mlnEigen vermogen € 1,4 mln (80,6% van het balanstotaal)Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 19-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 56% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 80,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 10,8% · geldmiddelen 0,6%
Rentabiliteit 70+1
rendement op activa 1,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%laagste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 120.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,45 tegenover 0,2 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 10,8% en geldmiddelen: 0,6% van het balanstotaal), en 19,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 81% op solvabiliteit, 40% op liquiditeit, 49% op rentabiliteit en 52% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,45, liquide middelen € 10.034, gehalveerd
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,4 mln (80,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 19-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-06-2026, 42 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
42 dagen vroeg
2024
44 dagen vroeg
2023
27 dagen te laat
2022
47 dagen vroeg
2021
52 dagen vroeg
2020
11 dagen vroeg
2019
242 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 10 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 17 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 16.223
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 1,4 mln▲ 1,2%
2024 · € 1,4 mln
Totaal activa
€ 1,7 mln▼ 1,7%
2024 · € 1,7 mln
Nettoresultaat
€ 16.223
2024 · -€ 995
Werkkapitaal
-€ 101.068▲ 43,4%
2024 · -€ 178.618
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren

Het bedrijfsresultaat stijgt vier jaar op rij; 2025 ligt 122% boven 2024 en is het hoogste resultaat in de beschikbare reeks.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 0,03 mln 2025 Nettoresultaat€ 0,02 mln 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat-€ 0,04 mln-€ 0,02 mln-€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,005 mln▲ 98,6%€ 0,009 mln▲ 96,2%€ 0,01 mln▲ 33,9%€ 0,03 mln▲ 122%
Nettoresultaat-€ 0,05 mln-€ 0,008 mln-€ 0,02 mln-€ 0,009 mln▲ 52,4%-€ 0,005 mln▲ 38,6%-€ 0,002 mln▲ 61,4%-€ 0,001 mln▲ 52,6%€ 0,02 mln
Eigen vermogen€ 1,4 mln-€ 1,4 mln▲ 0,5%€ 1,4 mln▼ 1,3%€ 1,4 mln▼ 0,6%€ 1,4 mln▼ 0,4%€ 1,4 mln▼ 0,2%€ 1,4 mln▼ 0,1%€ 1,4 mln▲ 1,2%
Totaal activa€ 2,1 mln-€ 2,0 mln▼ 2,5%€ 1,9 mln▼ 2,8%€ 1,9 mln▼ 2,6%€ 1,8 mln▼ 2,7%€ 1,8 mln▼ 2,4%€ 1,7 mln▼ 3,8%€ 1,7 mln▼ 1,7%
Schulden€ 0,7 mln-€ 0,6 mln▼ 8,9%€ 0,6 mln▼ 6,1%€ 0,5 mln▼ 7,4%€ 0,5 mln▼ 8,6%€ 0,4 mln▼ 8,6%€ 0,4 mln▼ 15,4%€ 0,3 mln▼ 12,0%
Werkkapitaal-€ 0,4 mln--€ 0,3 mln▲ 14,2%-€ 0,3 mln▲ 10,6%-€ 0,3 mln▼ 4,8%-€ 0,3 mln▲ 12,0%-€ 0,2 mln▲ 16,8%-€ 0,2 mln▲ 15,6%-€ 0,1 mln▲ 43,4%
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het verkort of microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,7 mln
Vaste activa € 1,6 mln ▼ 4,0%
Vlottende activa € 83.217 ▲ 87,1%
Passiva € 1,7 mln
Eigen vermogen € 1,4 mln ▲ 1,2%
Schulden € 331.224 ▼ 12,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 21,7% naar 19,4%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 94.728▲
2024 · € 79.227
Cashflow
€ 84.057▲
2024 · € 66.128
Liquiditeit
0,45▲
2024 · 0,20
Schuldgraad
0,24▼
2024 · 0,28
ROE
1,2%▲
2024 · -0,1%
ROA
1,0%▲
2024 · -0,1%
Rentedekking
8,88▲
2024 · 6,05
Schulden ≤ 1 jaar
€ 184.285▼
2024 · € 223.100
Schulden > 1 jaar
€ 140.000=
2024 · € 140.000
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 6.049 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,4% binnen 24 maanden failliet en bestaat 95,9% nog.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,4% ging failliet
3,6% stopte op een andere manier
95,9% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.472 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 6.049 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 37 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Vaste activa21/28€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,003 mln€ 0,003 mln▼
Vlottende activa29/58€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,02 mln€ 0,07 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,02 mln€ 0,07 mln▲
Liquide middelen54/58€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Overlopende rekeningen490/1-€ 183
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 1,4 mln€ 1,4 mln▲
Inbreng10/11€ 2,1 mln€ 2,1 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲
Schulden17/49€ 0,4 mln€ 0,3 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Financiële schulden170/4€ 0-
Overige schulden178/9€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,02 mln€ 0▼
Handelsschulden44€ 0,001 mln€ 0▼
Leveranciers440/4€ 0,001 mln€ 0▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,006 mln€ 0,003 mln▼
Belastingen450/3€ 0,006 mln€ 0,003 mln▼
Overige schulden47/48€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼
Overlopende rekeningen492/3€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,07 mln€ 0,07 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,003 mln€ 0,003 mln▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,08 mln€ 0,1 mln▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 0,01 mln€ 0,03 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,01 mln€ 0,01 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 0,001 mln€ 0,02 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,001 mln€ 0,02 mln▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 0,001 mln€ 0,02 mln▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening (5 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 83.177€ 68.365€ 68.365€ 68.765€ 68.103€ 67.875€ 67.122€ 67.834▲ 1,1%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 1.925€ 1.970€ 3.009€ 3.200€ 3.298▲ 3,1%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 46.730€ 91.202€ 68.301€ 73.011€ 74.680€ 79.924€ 82.427€ 98.025▲ 18,9%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 38.243€ 21.184-€ 2.151€ 2.320€ 4.607€ 9.040€ 12.105€ 26.894▲ 122%
Financiële kosten65/66B---€ 11.181€ 10.048€ 11.140€ 13.099€ 10.670▼ 18,5%
Recurrente financiële kosten65€ 14.923€ 13.581€ 12.277€ 11.181€ 10.048€ 11.140€ 13.099€ 10.670▼ 18,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 53.165€ 7.603-€ 14.428-€ 8.861-€ 5.441-€ 2.100-€ 995€ 16.223-
Belastingen op het resultaat67/77--€ 4.200------
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 53.165€ 7.603-€ 18.628-€ 8.861-€ 5.441-€ 2.100-€ 995€ 16.223-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 53.165€ 7.603-€ 18.628-€ 8.861-€ 5.441-€ 2.100-€ 995€ 16.223-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 2,1 mln€ 2,0 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 1,7%
Vaste activa21/28€ 2,0 mln€ 2,0 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 4,0%
Materiële vaste activa22/27€ 2,0 mln€ 2,0 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 4,0%
Terreinen en gebouwen22---€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln▼ 4,0%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,002 mln€ 0,003 mln€ 0,004 mln€ 0,003 mln€ 0,003 mln▼ 13,1%
Vlottende activa29/58€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,02 mln€ 0,04 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,08 mln▲ 87,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,02 mln-€ 0,008 mln-€ 0,03 mln-€ 0,02 mln€ 0,07 mln▲ 262%
Overige vorderingen41----€ 0,03 mln-€ 0,02 mln€ 0,07 mln▲ 262%
Liquide middelen54/58€ 0,003 mln€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,002 mln€ 0,06 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 58,8%
Overlopende rekeningen490/1-------€ 183-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 2,1 mln€ 2,0 mln€ 1,9 mln€ 1,9 mln€ 1,8 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 1,7%
Eigen vermogen10/15€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln€ 1,4 mln▲ 1,2%
Inbreng10/11€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln€ 2,1 mln=
Buiten kapitaal11---€ 2,1 mln€ 2,1 mln----
Andere1109/19---€ 2,1 mln€ 2,1 mln----
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln-€ 0,7 mln▲ 2,2%
Schulden17/49€ 0,7 mln€ 0,6 mln€ 0,6 mln€ 0,5 mln€ 0,5 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,3 mln▼ 12,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Financiële schulden170/4---€ 0,07 mln€ 0,05 mln€ 0,02 mln€ 0--
Overige schulden178/9---€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,4 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 17,4%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,02 mln€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0▼ 100%
Handelsschulden44-----€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Leveranciers440/4-----€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0▼ 100%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45------€ 0,006 mln€ 0,003 mln▼ 48,4%
Belastingen450/3------€ 0,006 mln€ 0,003 mln▼ 48,4%
Overige schulden47/48---€ 0,3 mln€ 0,3 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln▼ 6,2%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,01 mln€ 0,01 mln€ 0,007 mln▼ 48,4%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 53.165€ 7.603-€ 18.628-€ 8.861-€ 5.441-€ 2.100-€ 995€ 16.223-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 83.177€ 68.365€ 68.365€ 68.765€ 68.103€ 67.875€ 67.122€ 67.834▲ 1,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 30.012€ 75.968€ 49.737€ 59.904€ 62.661€ 65.774€ 66.128€ 84.057▲ 27,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 9.258€ 0-€ 31.017-€ 2.697-€ 2.803-€ 11.653€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 21.753€ 4.284-€ 5.770-€ 20.785€ 55.936-€ 34.031-€ 14.298▲ 58,0%

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 19-06-2026 2026-00189668
31-12-2024 microschema 17-06-2025 2025-00149947
31-12-2023 microschema 27-08-2024 2024-00385136
31-12-2022 microschema 14-06-2023 2023-00141942
31-12-2021 microschema 09-06-2022 2022-20062673
31-12-2020 microschema 20-07-2021 2021-40900220
31-12-2019 microschema 30-03-2021 2021-09100428
31-12-2018 verkort schema 01-07-2019 2019-26600255
31-12-2017 verkort schema 04-06-2018 2018-15700225
31-12-2016 microschema 13-06-2017 2017-17100009

Toon alle 17 neerleggingen

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.

Bestuurders

Bestuurders
Nog geen bestuurders gelezen: 0 van 1 Staatsbladakte verwerkt. Bekijk de functiehouders in de KBO →

Eigenaars en kapitaal

Eigenaars

1 eigenaar

Volgens de jaarrekeningen van de vennootschappen, de akten in het Staatsblad en het LEI-register. Een jaarrekening vermeldt de aandeelhouders die zich volgens artikel 7:225 WVV bij de onderneming meldden en de moedervennootschappen die haar consolideren. Het register van uiteindelijke begunstigden (UBO) is niet openbaar: wie uiteindelijk achter een natuurlijke persoon of buitenlandse moeder staat, blijft hier onvermeld. Een onderneming die deze staten niet invult of niet hoeft in te vullen, ontbreekt.

Groep en netwerk

Verbindingen & netwerk

Diepte

Het netwerk vertrekt bij de aandeelhouders van deze onderneming. Wat zij verder bezitten of besturen, verschijnt hier als knooppunten.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Geschiedenis

LEVAC werd opgericht op 26 september 2008.1 Het balanstotaal daalde van € 2,1 mln in 2018 tot € 1,7 mln in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2018 en 2025

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Volgende neerlegging boekjaar 2026 verwacht vóór 31-07-2027
2026
19-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2025 · microschema
2025
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 16.223
Nettoresultaat € 16.223 na 5 jaar verlies.
17-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2024 · microschema
2024
27-08
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2023 · microschema · 27 dagen te laat
2023
14-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2022 · microschema
2022
09-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2021 · microschema
2021
20-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2020 · microschema
30-03
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2019 · microschema · 242 dagen te laat
2019
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 7.603
Nettoresultaat € 7.603 na een verliesjaar.
01-07
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2018 · verkort schema
2018
04-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2017 · verkort schema
2017
13-06
NBB-neerlegging Jaarrekening neergelegd
boekjaar 2016 · microschema
Financiële mijlpaalNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.Van de 17 neergelegde jaarrekeningen staan hier de laatste 10; alle 17 staan bij Financieel.
0 van 1 akte gelezen
Over de niet-gelezen akten

Wij kennen 1 Staatsblad-akte van deze onderneming. Die is nog niet gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.

Met voorrang laten lezen Meld u aan om deze onderneming vooraan in de leeswachtrij te plaatsen.

KBO-gegevens

Identificatie
RechtsvormBVBA
Opgericht26-09-2008
Boekjaareinde31-12
E-facturatie
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0806620326
Ook 9925:BE0806620326
Ingeschreven 12-12-2025

Volgt u deze onderneming, dan meldt Checked het de dag dat ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 18 oktober 2026 · Peppol Directory

Scores en ratio's zijn berekend door Checked en zijn geen kredietbeslissing.

Omgevingsvergunningen: Geen vergunningsaanvragen gevonden in Vlaanderen. Brussel en Wallonië publiceren geen aanvrager.

Vestigingen & vastgoed

Vestiging & vastgoedvoetafdruk
Maatschappelijke zetel, Kampenhout · 1 vestigingseenheid sinds 2008
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
Grondoppervlakte
7.548 m²
Gebouwvoetafdruk
1.485 m²
Volume, LiDAR
6.001 m³
Perceel 23038A0407/00K003, Vlaanderen · hoogste gebouw 5,2 m. Koppeling via adres, geen eigendomsbewijs.
4 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is
1 vestigingseenheid
LEVAC
Haachtsesteenweg 528, 1910 KampenhoutActiviteiten van holdings
sinds 2008vestigingsnr. 2.173.572.832
1 perceel
Vlaanderen 1 (100%)
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23038A0407/00K003 Vlaanderen 7.548 m² 1 · 1.485 m² 5,2 m · 1
Hoe de percelen gekoppeld zijn
Goed om te weten
Het perceel heeft een exacte adresmatch.