Ga naar inhoud

LEGALITY

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefMunsterstraat 10, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 1006.845.845
Samenvatting

LEGALITY is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had LEGALITY een eigen vermogen van € 133.424 en een nettoresultaat van € 76.152. De solvabiliteit is hoger dan bij 71% van de 15.790 ondernemingen in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 06-03-2024 Normale toestand
Zetel
Op dit adres zijn 42 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 4 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 4 november 2026.
Activiteit
Activiteiten van advocaten NACE 69101
Vestigingseenheid
2.356.792.667 1000 Brussel, sinds 06-03-2024
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 21-10-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

98 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 100.462
▲ 37,5%
Omzet
≈ € 180.000
geschat
Winst
€ 76.152
▲ 40,3%
Eigen vermogen
€ 133.424
▲ 133%
Balanstotaal
€ 178.148
▲ 88,8%
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 3,96, liquide middelen € 151.546Omvang: balanstotaal € 178.148Eigen vermogen € 133.424 (74,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
98 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 83% van de microbedrijven in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 100+14
eigen vermogen 74,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 91+9
kortlopende schulden 25,0% · geldmiddelen 85,1%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 42,7%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.088 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop over 24 maanden 04-2025: 0,3% 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025hoogste waarde 06-2025: 0,3%● gelijk tegenover 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,3 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026laagste waarde 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026laagste waarde 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 13.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder voorgeschiedenis
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,96 (2,48 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 25% en de geldmiddelen 85,1% van het balanstotaal. Van het actief is 25,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 69, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 73% van hen, de liquiditeit beter dan bij 83%, de rentabiliteit beter dan bij 82% en de groei beter dan bij 93%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 3,96, liquide middelen € 151.546
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 178.148
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 133.424 (74,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 21-04-2026, 101 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
101 dagen voor het einde van de termijn
2024
55 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 78 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 69) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 21-04-2026 PDF alle 2 neerleggingen

Omzet
≈ € 180.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 140.000 en € 260.000
Totaal activa
€ 178.148▲ 88,8%
2024 · € 94.340
Nettoresultaat
€ 76.152▲ 40,3%
2024 · € 54.272
Werkkapitaal
€ 131.564▲ 144%
2024 · € 53.851
Meerjarenoverzicht
2024 tot 2025, 2 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 98.133
▲ 38,4% 2025
20242025
Nettoresultaat
€ 76.152
▲ 40,3% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Eigen vermogen
€ 133.424
▲ 133% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Totaal activa
€ 178.148
▲ 88,8% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Schulden
€ 44.725
▲ 20,7% 2025
20242025
Werkkapitaal
€ 131.564
▲ 144% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Solvabiliteit
74,9%
▲ 14,2pp 2025
middelste helft van de sector
20242025
Liquiditeit
3,96
▲ 1,48 2025
middelste helft van de sector
20242025
Rendabiliteit (ROA)
42,7%
▼ 14,8pp 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat€ 70.884-€ 98.133▲ 38,4%
Nettoresultaat€ 54.272binnen de middelste helft van de sector-€ 76.152binnen de middelste helft van de sector▲ 40,3%
Eigen vermogen€ 57.272binnen de middelste helft van de sector-€ 133.424binnen de middelste helft van de sector▲ 133%
Totaal activa€ 94.340binnen de middelste helft van de sector-€ 178.148binnen de middelste helft van de sector▲ 88,8%
Schulden€ 37.068-€ 44.725▲ 20,7%
Werkkapitaal€ 53.851binnen de middelste helft van de sector-€ 131.564binnen de middelste helft van de sector▲ 144%
Solvabiliteit60,7%binnen de middelste helft van de sector-74,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 14,2pp
Liquiditeit2,48binnen de middelste helft van de sector-3,96binnen de middelste helft van de sector▲ 1,48
Rendabiliteit (ROA)57,5%boven de middelste helft van de sector-42,7%boven de middelste helft van de sector▼ 14,8pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 38% hoger dan in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 178.148
Vaste activa € 2.091 ▼ 48,0%
Vlottende activa € 176.058 ▲ 94,9%
Passiva € 178.148
Eigen vermogen € 133.424 ▲ 133%
Schulden € 44.725 ▲ 20,7%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 39,3% naar 25,1%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 100.063▲
2024 · € 72.653
Cashflow
€ 78.082▲
2024 · € 56.041
Schuldgraad
0,34▼
2024 · 0,65
ROE
57,1%▼
2024 · 94,8%
Rentedekking
meer dan 100▲
2024 · 78,49
Schulden ≤ 1 jaar
€ 44.494▲
2024 · € 36.468
Belastingen
€ 21.680▲
2024 · € 15.687
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20242025
Materiële vaste activa€ 5.789-
Financiële vaste activa-€ 0
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 1.769€ 1.930

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 37 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 94.340€ 178.148▲
Vaste activa21/28€ 4.020€ 2.091▼
Materiële vaste activa22/27€ 4.020€ 2.091▼
Meubilair en rollend materieel24€ 4.020€ 2.091▼
Vlottende activa29/58€ 90.319€ 176.058▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 20.810€ 23.958▲
Handelsvorderingen40€ 20.709€ 23.958▲
Overige vorderingen41€ 101€ 0▼
Liquide middelen54/58€ 69.509€ 151.546▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 553
Passiva
Totaal passiva10/49€ 94.340€ 178.148▲
Eigen vermogen10/15€ 57.272€ 133.424▲
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 54.272€ 130.424▲
Beschikbare reserves133€ 54.272€ 130.424▲
Schulden17/49€ 37.068€ 44.725▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 36.468€ 44.494▲
Handelsschulden44€ 1.224€ 1.374▲
Leveranciers440/4€ 1.224€ 1.374▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 31.876€ 39.854▲
Belastingen450/3€ 29.394€ 37.108▲
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 2.482€ 2.746▲
Overige schulden47/48€ 3.368€ 3.266▼
Overlopende rekeningen492/3€ 600€ 230▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.769€ 1.930▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 400▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 73.041€ 100.462▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 70.884€ 98.133▲
Financiële kosten65/66B€ 926€ 301▼
Recurrente financiële kosten65€ 926€ 301▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 69.959€ 97.832▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 15.687€ 21.680▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 54.272€ 76.152▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 54.272€ 76.152▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 54.272€ 76.152▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 54.272€ 76.152▲
Aan de overige reserves6921€ 54.272€ 76.152▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 12 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 21-04-2026.

Post20242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 1.769€ 1.930▲ 9,1%
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 400▲ 3,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 73.041€ 100.462▲ 37,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 70.884€ 98.133▲ 38,4%
Financiële kosten65/66B€ 926€ 301▼ 67,5%
Recurrente financiële kosten65€ 926€ 301▼ 67,5%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 69.959€ 97.832▲ 39,8%
Belastingen op het resultaat67/77€ 15.687€ 21.680▲ 38,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 54.272€ 76.152▲ 40,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 54.272€ 76.152▲ 40,3%
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 94.340€ 178.148▲ 88,8%
Vaste activa21/28€ 4.020€ 2.091▼ 48,0%
Materiële vaste activa22/27€ 4.020€ 2.091▼ 48,0%
Meubilair en rollend materieel24€ 4.020€ 2.091▼ 48,0%
Vlottende activa29/58€ 90.319€ 176.058▲ 94,9%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 20.810€ 23.958▲ 15,1%
Handelsvorderingen40€ 20.709€ 23.958▲ 15,7%
Overige vorderingen41€ 101€ 0▼ 100%
Liquide middelen54/58€ 69.509€ 151.546▲ 118%
Overlopende rekeningen490/1-€ 553-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 94.340€ 178.148▲ 88,8%
Eigen vermogen10/15€ 57.272€ 133.424▲ 133%
Inbreng10/11€ 3.000€ 3.000=
Reserves13€ 54.272€ 130.424▲ 140%
Beschikbare reserves133€ 54.272€ 130.424▲ 140%
Schulden17/49€ 37.068€ 44.725▲ 20,7%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 36.468€ 44.494▲ 22,0%
Handelsschulden44€ 1.224€ 1.374▲ 12,2%
Leveranciers440/4€ 1.224€ 1.374▲ 12,2%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 31.876€ 39.854▲ 25,0%
Belastingen450/3€ 29.394€ 37.108▲ 26,2%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 2.482€ 2.746▲ 10,7%
Overige schulden47/48€ 3.368€ 3.266▼ 3,0%
Overlopende rekeningen492/3€ 600€ 230▼ 61,6%
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 54.272€ 76.152▲ 40,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 1.769€ 1.930▲ 9,1%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 56.041€ 78.082▲ 39,3%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 0-
Verandering liquide middelen-€ 82.037-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als LEGALITY nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,8% bestond nog
2,3% stopte op een andere manier
1,8% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van LEGALITY zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over LEGALITY dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor LEGALITY. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 21-04-2026 2026-00083539 PDF
31-12-2024 microschema 06-06-2025 2025-00122680 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, geen wijziging sinds 2024
Benoit SNOEKS
Niet-statutair bestuurder · sinds 06-03-2024 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 21-04-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 08-03-2024

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 08-03-2024 Oprichting · € 3.000 · 100 aandelen

Netwerk & groep

LEGALITY deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

41 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van LEGALITY. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
21-04
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 101 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Eigen vermogen boven € 100.000eigen vermogen € 133.424 ▲133%
Met winst in elk boekjaar sinds 2024 groeit het eigen vermogen tot € 133.424.
06-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 55 dagen voor het einde van de termijn
2024
08-03
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 3.000, 100 aandelen · Oprichter: Benoit SNOEKS · Benoeming: Benoit SNOEKS (niet-statutair bestuurder)7 punten ▸
  • Benoeming bestuurder, Benoit SNOEKS (niet-statutair bestuurder)
  • Statutaire zetel, “1000 Bruxelles, Rue du Monastère 10” (akte in het Frans)
  • Verbintenissen vóór oprichting, “takeover, tous engagements,obligations et activités entrepris depuis le 1er février 2024 au nom et pour compte de la société en formation” (akte in het Frans)
  • Oprichting, 29-02-2024
  • Oprichter, Benoit SNOEKS
  • Startkapitaal, € 3.000
  • Bankrekening, “KBC Bank, BE18734076781165” (akte in het Frans)

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

LEGALITY werd opgericht op 6 maart 2024 als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 3.000.12 Benoit SNOEKS is sinds 2024 niet-statutair bestuurder.3 De onderneming legde 2 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 08-03-2024
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekening 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam LEGALITY in het Frans
Ondernemingsnummer 1006.845.845
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 06-03-2024
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 08-03-2024 (in het Frans)
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
“Région de Bruxelles-Capitale, transfert en tout endroit de la Région de Bruxelles-Capitale ou de la région de langue française de Belgique…”
akte van 08-03-2024 (in het Frans)

Zetel en vestigingen

Zetel Munsterstraat 10, 1000 Brussel, België
Vestiging LEGALITY, Munsterstraat 10, 1000 Brussel sinds 06-03-2024 · vestigingsnummer 2.356.792.667
E-mail b.snoeks@avocat.beBrussel
Telefoon +32477984494Brussel

Activiteiten

NACEBEL 2025
69101 Activiteiten van advocaten hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
69101 Activiteiten van advocaten hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
“Dispenser à la clientèle de la société des conseils,services et devoirs qui se rattachent à la profession d'avocat dans le respect des…”
7 activiteiten
  1. Dispenser à la clientèle de la société des conseils,services et devoirs qui se rattachent à la profession d'avocat dans le respect des règles déontologiques qui gouvernent la profession d'avocat
  2. Exercer toute activité compatible avec la profession d'avocat telles que les activités de mandataire judiciaire,de médiateur,d'arbitre,d'administrateur de sociétés,de liquidateur de sociétés,de dispense de cours,formations et conférences de nature juridique,de rédaction et publication d'articles ou d'ouvrage de nature juridique
  3. Entreprendre toutes opérations mobilières,immobilières ou financières
  4. Acquérir des actions,obligations,warrants,options sur actions,options sur valeurs mobilières ou autres instruments financiers ou valeurs quelconques faisant l'objet d'un marché,et en assurer la gestion et la vente
  5. Investir dans tous biens meubles ou immeubles,bâtis ou non bâtis,par ses moyens propres ou au moyen d'emprunt,ouvrir ou se faire ouvrir tous crédits,donner toutes garanties en hypothèque,gage ou autrement,gérer,exploiter et valoriser de tels biens,notamment par la voie d'achat,de vente,de location,de mise à disposition,de concession de droits réels,de construction,de transformation ou de rénovation
  6. D'une manière générale,effectuer toutes opérations et entreprendre toutes actions se rattachant directement ou indirectement à son objet
  7. Procéder à l'acquisition,par voie de souscription,apport,fusion,collaboration,intervention financière ou autrement,de participations ou intérêts dans tout autre cabinet d'avocats,toutes sociétés et associations,existantes ou à constituer,en Belgique ou à l'étranger,ayant un objet identique ou similaire au sien
akte van 08-03-2024 (in het Frans)

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 1006.845.845
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1006845845
Ingeschreven 21-10-2026

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12
JaarvergaderingDe aandeelhouders keuren op de jaarvergadering onder meer de jaarrekening goed.
30 mei om 16:00
akte van 08-03-2024 (in het Frans)

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
42 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
127 m²
Gebouwvoetafdruk
78 m²
Volume, LiDAR
1.082 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
21822R0335/00G000 Brussel 127 m² 1 · 78 m² 17,7 m · 5