Ga naar inhoud

LEENDERS & ZN

Actief
BVopgericht 199927 jaar actiefSeringenstraat 2, 3620 Lanaken, BelgiëKBO/BCE: BE 0465.685.716
Samenvatting

LEENDERS & ZN is actief sinds 1999, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had LEENDERS & ZN een eigen vermogen van € 148.354 en een nettoresultaat van € 68.390. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±2,4% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 62% van de 34.946 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 19-03-1999 Normale toestand
Activiteit
Schrijnwerk NACE 43320en 4 andere
Paritaire comités
124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2024
Vestigingseenheid
2.097.167.912 3620 Lanaken, sinds 10-03-2000
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar

Bestuur en eigendom

Financiële situatie

69 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 201.453
▲ 85,5%
Omzet
≈ € 800.000
geschat
Winst
€ 68.390
▲ 34×
Eigen vermogen
€ 148.354
▲ 85,5%
Balanstotaal
€ 258.282
▲ 22,3%
Werknemers op 31-12-2025
2
=
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn
Neergelegd op 31-08-2026
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLaatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatSector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)Liquiditeit 2,22, liquide middelen € 3.908verlaagt risicoOpgericht in 1999Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 68% van de microbedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 82+19
eigen vermogen 57,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 37-17
kortlopende schulden 33,4% · geldmiddelen 1,5%
Rentabiliteit 100+30
rendement op activa 26,5%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.674 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,8% 01-2025: 0,8%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,8%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,8%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 0,9%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,8%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 1,0%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 1,5%▲ +0,5 procentpunt tegenover 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,8%▼ -0,7 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 0,8%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,8%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,8%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 0,7%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,7%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2026 08-2026: 1,5%▲ +0,7 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 0,8%▼ -0,7 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,8%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,8%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 10.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,22 (1,6 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 33,4% en de geldmiddelen 1,5% van het balanstotaal. Van het actief is 42,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 63% van hen, de liquiditeit beter dan bij 26%, de rentabiliteit beter dan bij 92% en de groei beter dan bij 90%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Laatst neergelegde jaarrekening 31 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Sector Gespecialiseerde bouw (NACE 43)
KBO
verhoogt risico · Liquiditeit 2,22, liquide middelen € 3.908
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 1999
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 148.354
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 31 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
29 dagen te laat
2023
27 dagen te laat
2022
30 dagen te laat
2021
29 dagen te laat
2020
25 dagen te laat
2019
31 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 20 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 augustus neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 1.984 naar € 68.390 ▲ 34× Bekijk
  • Positief: Hoger nettoresultaat dan 91% van de sector gespecialiseerde bouwsectormediaan € 10.221 · 34.933 ondernemingen € 68.390 Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Ontslagen: LEENDERS Erwin Joseph Fernand (zaakvoerder) en LEENDERS Maarten (zaakvoerder)Herbenoemingen: LEENDERS Erwin Joseph Fernand (niet-statutair bestuurder) en LEENDERS Maarten (niet-statutair bestuurder)
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 17 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als LEENDERS & ZN: schrijnwerk (NACE 43320). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 211.000 en € 296.000, opgericht tussen 1996 en 2001.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
LEENDERS & ZN Lanaken€ 258.282€ 201.453
Crijns Zonhoven€ 210.962€ 193.332
EASY WINDOW Bree€ 270.417€ 249.465
MENUISERIE JSM.SERVICES Villers-le-Bouillet€ 249.833€ 209.164
MENUISERIE TIMMERMANS Saint-Georges-sur-Meuse€ 265.517€ 201.157
I.D. INTERIEUR Oostkamp€ 295.604€ 218.781
MENUISERIE MACQUART FRERES Anhée€ 234.835€ 176.283
Volledige vergelijking

Kerngegevens van LEENDERS & ZN

Wat is het ondernemingsnummer van LEENDERS & ZN?
Het ondernemingsnummer van LEENDERS & ZN is 0465.685.716. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0465.685.716.
Waar is LEENDERS & ZN gevestigd?
De zetel is gevestigd op Seringenstraat 2, 3620 Lanaken.Ondernemingsgegevens
Wat doet LEENDERS & ZN?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is schrijnwerk (NACE 43320).
Wat is de rechtsvorm van LEENDERS & ZN?
De rechtsvorm van LEENDERS & ZN is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd LEENDERS & ZN opgericht?
LEENDERS & ZN werd opgericht op 19-03-1999.
Is LEENDERS & ZN nog actief?
Ja, LEENDERS & ZN staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft LEENDERS & ZN?
LEENDERS & ZN had in boekjaar 2025 gemiddeld 2,3 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt LEENDERS & ZN?
LEENDERS & ZN vermeldt in haar jaarrekening 2024 de paritaire comités 124 (Paritair Comité voor het bouwbedrijf) en 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
Wat is de omzet van LEENDERS & ZN?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 800.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 201.453 en van 37 vergelijkbare ondernemingen (NACE 43320). Het ligt waarschijnlijk tussen € 540.000 en € 1,0 mln.
Maakt LEENDERS & ZN winst?
In boekjaar 2025 boekte LEENDERS & ZN een winst van € 68.390.
Waar vind ik de jaarrekening van LEENDERS & ZN?
LEENDERS & ZN legde 27 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet LEENDERS & ZN de volgende jaarrekening neerleggen?
LEENDERS & ZN moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.