Ga naar inhoud

Le Val Brunehaut

Actief
VZWopgericht 198540 jaar actiefRue de Rongy(J-M) 10, 7620 Brunehaut, BelgiëKBO/BCE: BE 0431.457.780
Samenvatting

Le Val Brunehaut is actief sinds 1985 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1,7 mln en een nettoresultaat van -€ 431.477. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 18% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 77% van 596 sectorgenoten (NACE 87, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Rusthuizen voor ouderen (ROB)
NACE 87301
2de grootste werkgever in Brunehaut1 vestiging
Schaal
€ 2,4 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
53 VTE
Eigen vermogen
€ 1,7 mln
Tekort
-€ 431.477
Gezondheid
93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 19 dagen te laat neergelegd1 van 5 akten gelezen
Waarom 93verhoogt risicoVerlies € 431.477 (boekjaar 2025)verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 2,81, liquide middelen € 1,4 mlnSector NACE 87Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 48% van de sectorgenoten (NACE 87, middelgroot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 95-5
eigen vermogen 70,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 88+38
kortlopende schulden 29,4% · geldmiddelen 58,2%
Rentabiliteit 0-78
rendement op activa -18,3%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (536 ondernemingen, NACE 87, middelgroot)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%laagste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 150.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,81 tegenover 3,76 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 29,4% en geldmiddelen: 58,2% van het balanstotaal), en 29,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 87, middelgroot): beter dan 83% op solvabiliteit, 96% op liquiditeit, 3% op rentabiliteit en 10% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verhoogt risico · Verlies € 431.477 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,81, liquide middelen € 1,4 mln
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 87
KBO
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 9 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 19-08-2026, 19 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
19 dagen te laat
2024
9 dagen vroeg
2023
37 dagen vroeg
2022
45 dagen vroeg
2021
44 dagen vroeg
2020
30 dagen vroeg
2019
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 87) voor boekjaar 2024 is 27 dagen voor de termijn, en 25% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 25 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 431.477
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 194.190 in 2024 -€ 431.477 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 6% op nettoresultaatsectormediaan € 98.768 · 597 bedrijven -€ 431.477 Bekijk
  • Actief sinds 1985opgericht 19-12-1985 40 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,4 mln
Verlies
-€ 431.477
Solvabiliteit
70,4%
Omzet▲ 14,1%
Nettoresultaat
20182021
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Eigen vermogen boven € 2 mln
  2. 11-10-2024Uittredingen: Jacques NAVEAU, Jacqueline VAN MOER en…
  3. 24-06-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Rusthuizen voor ouderen (ROB)NACE 87301
Opgericht
19-12-1985
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.