Ga naar inhoud

Le Maître Prestige

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefSmaragdlaan 28, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 1015.279.796
Samenvatting

De berekende faillissementskans van Le Maître Prestige over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 13.024 en een nettoresultaat van € 10.524. De solvabiliteit is beter dan 67% van 4.607 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Catering van evenementen
NACE 56210
1 vestiging
Schaal
€ 50.887omzet 2025
Eigen vermogen
€ 13.024
Winst
€ 10.524
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Jaarrekening op tijd1 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoOpgericht in 2024Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Omvang: omzet € 50.887, balanstotaal € 27.485verlaagt risicoLiquiditeit 1,85, liquide middelen € 19.281Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 79% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 72
eigen vermogen 47,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 73
kortlopende schulden 52,6% · geldmiddelen 70,2%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 38,3%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.715 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 11-2025: 4,1% 12-2025: 4,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 4,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 4,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 5,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 5,5%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 5,5%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 5,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,2%▼ -4,1 procentpunten t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%▲ +1,0 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,85, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 52,6% en geldmiddelen: 70,2% van het balanstotaal), maar 52,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 65% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit en 93% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 50.887, balanstotaal € 27.485
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,85, liquide middelen € 19.281
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-07-2026, 0 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Volmacht
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 50.887 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 18-10-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 50.887
Winst
€ 10.524
Solvabiliteit
47,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Catering van evenementenNACE 56210
Opgericht
18-10-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.