Ga naar inhoud

LE BON PUBLIC

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefMercelisstraat 91, 1000 Brussel, BelgiëKBO/BCE: BE 0787.194.986
Samenvatting

De berekende faillissementskans van LE BON PUBLIC over 12 maanden bedraagt 3,7% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 93.467) en een nettoresultaat van -€ 38.758. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 80% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 22.260 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, n.e.g.
NACE 47690
Schaal
€ 16.679balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 93.467
Verlies
-€ 38.758
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,7%
Structuur
Jaarrekening 25 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 47verhoogt risicoGeen vestigingseenheid in de KBONegatief eigen vermogen -€ 93.467verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 16.679Liquiditeit 0,22, liquide middelen € 4.020Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 12% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -560,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 30+22
kortlopende schulden 462,9% · geldmiddelen 24,1%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -232,4%
Faillissementskans, 12 maanden
3,7% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.221 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 9,8% 12-2024: 9,6%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 9,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 10,7%▲ +1,1 procentpunten t.o.v. 01-2025 03-2025: 10,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 11,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 11,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 11,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 11,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 11,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 10,8%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 12,6%▲ +1,8 procentpunten t.o.v. 09-2025 11-2025: 13,2%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 13,0%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 13,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 13,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 3,8%▼ -9,8 procentpunten t.o.v. 02-2026 04-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 3,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 3,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 3,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,22 tegenover 0,41 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 462,9% en geldmiddelen: 24,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 27% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 8% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 16.679
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,22, liquide middelen € 4.020
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 93.467
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
232425
2023 tot 2025 · laatste jaar -€ 93.467
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 was neer te leggen tegen 31-01-2026 en werd neergelegd op 25-02-2026, 25 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 3 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
25 dagen te laat
2024
42 dagen te laat
2023
15 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 25 februari neer (3 van de laatste 3 neergelegde jaren binnen 40 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Zwakste boekjaarnetto -€ 48.770

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 93.467 Bekijk
  • Risico: 3 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 38.758 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op solvabiliteitsectormediaan 33,5% · 22.260 bedrijven -560,4% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 16.679
Verlies
-€ 38.758
Solvabiliteit
-560,4%
Balanstotaal▼ 74,2%
Nettoresultaat
20232025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2024
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 16-01-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, n.e.g.NACE 47690
Opgericht
13-06-2022
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.