Le Bois Roussel
ActiefSamenvatting
Le Bois Roussel is actief sinds 1977, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Le Bois Roussel een eigen vermogen van € 1,0 mln en een nettoresultaat van -€ 27.195. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±1,6% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 76% van de 790 ondernemingen in de sector voedingsmiddelen (NACE 10, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 19-12-1977 Normale toestand
- Activiteit
- Vervaardiging van groente- en fruitsappen NACE 10320en 3 andere
- Paritair comité
- 319.02 Paritair Subcomité voor de opvoedings- en huisvestingsinrichtingen en -diensten van de Franse Gemeenschap, het Waalse Gewest en de Duitstalige Gemeenschap · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheid
- 2.195.951.821 6110 Montigny-le-Tilleul, sinds 01-01-2008
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 10-12-2025
Bestuur en eigendom
- Commissaris
- GROUPE AUDIT BELGIUM SRL
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 720.932
- ▲ 0,7%
- Omzet
- ≈ € 1,7 mln
- geschat
- Tekort
- € 27.195
- Eigen vermogen
- € 1,0 mln
- ▼ 0,7%
- Balanstotaal
- € 1,7 mln
- ▼ 3,7%
- Werknemers op 31-12-2025
- 12
- ▲ 9,1%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Voedingsmiddelenindustrie (NACE 10)verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 3,18, liquide middelen € 398.283Opgericht in 1977Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 10, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 76% van hen, de liquiditeit beter dan bij 84%, de rentabiliteit beter dan bij 22% en de groei beter dan bij 37%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 42 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 10) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Ontslag: Englebienne Pascale (bestuurder)
- · Staatsblad-akte Herbenoeming: GROUPE AUDIT BELGIUM SRL (commissaris)Vaste vertegenwoordiger: Sophie TUYTTENS · Ontslag: Philippe Sartieaux (administrateur du conseil d'administration)
- · Staatsblad-akte 12 bestuurders benoemd, 1 ontslagnemende bestuurderBenoemingen: Boudry Jean-Marc, Englebienne Pascale en 7 anderen · Ontslag: Marine Cotton (bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Le Bois Roussel: vervaardiging van groente- en fruitsappen (NACE 10320). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 816.000 en € 3,6 mln, opgericht tussen 2004 en 2012.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Le Bois Roussel Montigny-le-Tilleul | € 1,7 mln | € 0,7 mln |
| ALIMAD FOOD Ath | € 3,6 mln | € 1,1 mln |
| VERGER DE LA CHISE Incourt | € 1,8 mln | € 0,8 mln |
| BIOGREENZ Nivelles | € 0,8 mln | € 0,5 mln |
| POM D'HAPPY Lessines | € 1,3 mln | € 0,3 mln |
| TRUILINGEN Sint-Truiden | € 1,3 mln | € 0,6 mln |
| Verhofruit Lokeren | € 0,9 mln | € 0,3 mln |
Kerngegevens van Le Bois Roussel
- Wat is het ondernemingsnummer van Le Bois Roussel?
- Het ondernemingsnummer van Le Bois Roussel is 0417.948.056. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0417.948.056.
- Waar is Le Bois Roussel gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Rue de Marchienne 32, 6110 Montigny-le-Tilleul.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Le Bois Roussel?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is vervaardiging van groente- en fruitsappen (NACE 10320).
- Wat is de rechtsvorm van Le Bois Roussel?
- De rechtsvorm van Le Bois Roussel is Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
- Wanneer werd Le Bois Roussel opgericht?
- Le Bois Roussel werd opgericht op 19-12-1977.
- Is Le Bois Roussel nog actief?
- Ja, Le Bois Roussel staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft Le Bois Roussel?
- Le Bois Roussel had in boekjaar 2025 gemiddeld 9,1 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt Le Bois Roussel?
- Le Bois Roussel vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 319.02 (Paritair Subcomité voor de opvoedings- en huisvestingsinrichtingen en -diensten van de Franse Gemeenschap, het Waalse Gewest en de Duitstalige Gemeenschap).
- Wat is de omzet van Le Bois Roussel?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 1,7 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 720.932 en van 2.281 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 1,0 mln en € 2,9 mln. Het is een ruwe schatting.
- Maakt Le Bois Roussel winst?
- In boekjaar 2025 boekte Le Bois Roussel een verlies van € 27.195.
- Waar vind ik de jaarrekening van Le Bois Roussel?
- Le Bois Roussel legde 19 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Le Bois Roussel de volgende jaarrekening neerleggen?
- Le Bois Roussel moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.