Ga naar inhoud

LANDMARK

Actief
NVopgericht 199036 jaar actiefKarel Oomsstraat 29, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0441.413.841

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 16-12-2025 PDF alle 34 neerleggingen

Omzet
≈ € 61.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 37.000 en € 140.000
Totaal activa
€ 382.745▲ 25,4%
2024 · € 305.112
Nettoresultaat
€ 10.464▲ 10,5%
2024 · € 9.470
Werkkapitaal
€ 204.006▲ 25,5%
2024 · € 162.540
Verloop door de jaren

2021 tot 2025, 5 boekjaren 2019 tot 2025, 7 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 11% hoger dan in 2024. Dat is een herstel na de daling in 2024.

Bedrijfsresultaat€ 16.216 2025 Nettoresultaat€ 10.464 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 59. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 77.860-€ 25.368▼ 67,4%€ 36.424▲ 43,6%-€ 44.106€ 43.089€ 14.561▼ 66,2%€ 16.216▲ 11,4%
Nettoresultaat€ 48.685-€ 15.214binnen de middelste helft van de sector▼ 68,8%€ 26.680binnen de middelste helft van de sector▲ 75,4%-€ 44.370onder de middelste helft van de sector€ 42.714binnen de middelste helft van de sector€ 9.470binnen de middelste helft van de sector▼ 77,8%€ 10.464binnen de middelste helft van de sector▲ 10,5%
Eigen vermogen€ 117.514-€ 132.728binnen de middelste helft van de sector▲ 12,9%€ 159.408binnen de middelste helft van de sector▲ 20,1%€ 115.038binnen de middelste helft van de sector▼ 27,8%€ 157.752binnen de middelste helft van de sector▲ 37,1%€ 167.222binnen de middelste helft van de sector▲ 6,0%€ 130.286boven de middelste helft van de sector▼ 22,1%
Totaal activa€ 281.849-€ 240.296binnen de middelste helft van de sector▼ 14,7%€ 325.600binnen de middelste helft van de sector▲ 35,5%€ 206.149onder de middelste helft van de sector▼ 36,7%€ 279.943binnen de middelste helft van de sector▲ 35,8%€ 305.112binnen de middelste helft van de sector▲ 9,0%€ 382.745boven de middelste helft van de sector▲ 25,4%
Schulden€ 164.335-€ 107.569▼ 34,5%€ 166.192▲ 54,5%€ 91.111▼ 45,2%€ 122.191▲ 34,1%€ 137.890▲ 12,8%€ 252.459▲ 83,1%
Werkkapitaal€ 113.714-€ 120.856binnen de middelste helft van de sector▲ 6,3%€ 144.448binnen de middelste helft van de sector▲ 19,5%€ 102.329binnen de middelste helft van de sector▼ 29,2%€ 149.244binnen de middelste helft van de sector▲ 45,8%€ 162.540binnen de middelste helft van de sector▲ 8,9%€ 204.006boven de middelste helft van de sector▲ 25,5%
Solvabiliteit41,7%-55,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 13,5pp49,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 6,3pp55,8%binnen de middelste helft van de sector▲ 6,8pp56,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,5pp54,8%binnen de middelste helft van de sector▼ 1,5pp34,0%binnen de middelste helft van de sector▼ 20,8pp
Liquiditeit1,69-2,12binnen de middelste helft van de sector▲ 0,431,87binnen de middelste helft van de sector▼ 0,252,12binnen de middelste helft van de sector▲ 0,252,22binnen de middelste helft van de sector▲ 0,102,18binnen de middelste helft van de sector▼ 0,042,20binnen de middelste helft van de sector▲ 0,02
Rendabiliteit (ROA)17,3%-6,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 10,9pp8,2%binnen de middelste helft van de sector▲ 1,9pp-21,5%onder de middelste helft van de sector▼ 29,7pp15,3%boven de middelste helft van de sector▲ 36,8pp3,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 12,2pp2,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 0,4pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in NACE 59. Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 382.745
Vaste activa € 8.280 ▲ 76,8%
Vlottende activa € 374.465 ▲ 24,6%
Passiva € 382.745
Eigen vermogen € 130.286 ▼ 22,1%
Schulden € 252.459 ▲ 83,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 45,2% naar 66,0%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 17.740▼
2024 · € 18.387
Cashflow
€ 11.988▼
2024 · € 13.296
Schuldgraad
1,94▲
2024 · 0,82
ROE
8,0%▲
2024 · 5,7%
Rentedekking
72,53▼
2024 · 84,34
Schulden ≤ 1 jaar
€ 170.459▲
2024 · € 137.890
Belastingen
€ 5.513▲
2024 · € 4.886
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-06-202230-06-202330-06-202430-06-2025
Materiële vaste activa€ 1.693--€ 5.234
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 3.944€ 4.201€ 3.826€ 1.524

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als LANDMARK: productie van bioscoopfilms (NACE 59111). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 191.000 en € 308.000, opgericht tussen 1987 en 2004.

OndernemingOpgerichtBalanstotaalEigen vermogenBrutomargeOmzetNettoresultaatBoekjaar
LANDMARK Antwerpen1990€ 382.745€ 130.286€ 18.560-€ 10.4642025
FRANCOFILMS PRODUCTIONS Brussel1990€ 256.748€ 154.371€ 37.706-€ 33.6082025
REAL TO REEL Ukkel1987€ 214.593-€ 176.468€ 24.653--€ 144.2022025
STIJN & CO.NINX Zonhoven1987€ 197.376€ 170.196€ 25.636-€ 5.8662025
ZANGRA Ukkel1989€ 190.640€ 173.174€ 29.858€ 39.136€ 20.9372025
Ateliers de Baere Ukkel1996€ 281.986€ 171.890€ 58.115-€ 33.2772025
ONE EYED Brussel2004€ 307.858€ 73.369€ 12.561--€ 17.2602025

Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 710 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit

Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 17.041 ondernemingen hetzelfde profiel als LANDMARK nu. Twee jaar later was 0,5% failliet en bestond 94,4% nog.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
0,5% ging failliet
4,9% stopte op een andere manier
94,4% bestond nog

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van LANDMARK zelf: < 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.445 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 17.041 ondernemingen, geen voorspelling voor LANDMARK. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 50 posten

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 16-12-2025.

Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 305.112€ 382.745▲
Vaste activa21/28€ 4.683€ 8.280▲
Materiële vaste activa22/27€ 2.683€ 6.280▲
Meubilair en rollend materieel24€ 2.683€ 6.280▲
Financiële vaste activa28€ 2.000€ 2.000=
Vlottende activa29/58€ 300.430€ 374.465▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 116.014€ 95.432▼
Handelsvorderingen40€ 101.328€ 95.118▼
Overige vorderingen41€ 14.685€ 314▼
Liquide middelen54/58€ 162.221€ 277.055▲
Overlopende rekeningen490/1€ 22.196€ 1.977▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 305.112€ 382.745▲
Eigen vermogen10/15€ 167.222€ 130.286▼
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 104.965€ 68.029▼
Onbeschikbare reserves130/1€ 6.200€ 6.200=
Wettelijke reserve130€ 6.200€ 6.200=
Beschikbare reserves133€ 98.765€ 61.829▼
Overgedragen winst (verlies)14€ 257€ 257=
Schulden17/49€ 137.890€ 252.459▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 137.890€ 170.459▲
Handelsschulden44€ 132.452€ 130.783▼
Leveranciers440/4€ 132.452€ 130.783▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 5.438€ 34.645▲
Belastingen450/3€ 5.438€ 34.645▲
Overige schulden47/48-€ 5.031
Overlopende rekeningen492/3-€ 82.000
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 3.826€ 1.524▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 864€ 707▼
Niet-recurrente bedrijfskosten66A-€ 113
Bruto bedrijfsmarge9900€ 19.251€ 18.560▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 14.561€ 16.216▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 13€ 6▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 13€ 6▼
Financiële kosten65/66B€ 218€ 245▲
Recurrente financiële kosten65€ 218€ 245▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 14.356€ 15.977▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 4.886€ 5.513▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 9.470€ 10.464▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 9.470€ 10.464▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 9.727€ 10.721▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 257€ 257=
Onttrekking aan het eigen vermogen791/2-€ 47.401
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 9.470€ 10.464▲
Aan de wettelijke reserve6920€ 9.470€ 0▼
Aan de overige reserves6921-€ 10.464
Uit te keren winst694/7-€ 47.401
Vergoeding van de inbreng (dividend)694-€ 47.401

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Post2019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 558€ 2.347€ 2.709€ 3.944€ 4.201€ 3.826€ 1.524▼ 60,2%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 850€ 457€ 864€ 707▼ 18,2%
Niet-recurrente bedrijfskosten66A------€ 113-
Bruto bedrijfsmarge9900€ 79.064€ 28.016€ 39.731-€ 39.312€ 47.746€ 19.251€ 18.560▼ 3,6%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 77.860€ 25.368€ 36.424-€ 44.106€ 43.089€ 14.561€ 16.216▲ 11,4%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 28€ 24€ 13€ 6▼ 56,2%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 208€ 4€ 26€ 28€ 24€ 13€ 6▼ 56,2%
Financiële kosten65/66B---€ 292€ 217€ 218€ 245▲ 12,2%
Recurrente financiële kosten65€ 523€ 654€ 311€ 292€ 217€ 218€ 245▲ 12,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 77.546€ 24.718€ 36.139-€ 44.370€ 42.895€ 14.356€ 15.977▲ 11,3%
Belastingen op het resultaat67/77€ 28.861€ 9.504€ 9.458€ 0€ 181€ 4.886€ 5.513▲ 12,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 48.685€ 15.214€ 26.680-€ 44.370€ 42.714€ 9.470€ 10.464▲ 10,5%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 48.685€ 15.214€ 26.680-€ 44.370€ 42.714€ 9.470€ 10.464▲ 10,5%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 281.849€ 240.296€ 325.600€ 206.149€ 279.943€ 305.112€ 382.745▲ 25,4%
Vaste activa21/28€ 3.800€ 11.871€ 14.960€ 12.709€ 8.509€ 4.683€ 8.280▲ 76,8%
Materiële vaste activa22/27€ 1.800€ 9.871€ 12.960€ 10.709€ 6.509€ 2.683€ 6.280▲ 134%
Meubilair en rollend materieel24---€ 10.709€ 6.509€ 2.683€ 6.280▲ 134%
Financiële vaste activa28€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000€ 2.000=
Vlottende activa29/58€ 278.049€ 228.425€ 310.640€ 193.440€ 271.434€ 300.430€ 374.465▲ 24,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 136.054€ 143.852€ 151.830€ 79.609€ 105.022€ 116.014€ 95.432▼ 17,7%
Handelsvorderingen40---€ 49.828€ 97.813€ 101.328€ 95.118▼ 6,1%
Overige vorderingen41---€ 29.781€ 7.209€ 14.685€ 314▼ 97,9%
Liquide middelen54/58€ 141.994€ 84.573€ 158.810€ 113.244€ 165.896€ 162.221€ 277.055▲ 70,8%
Overlopende rekeningen490/1---€ 587€ 516€ 22.196€ 1.977▼ 91,1%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 281.849€ 240.296€ 325.600€ 206.149€ 279.943€ 305.112€ 382.745▲ 25,4%
Eigen vermogen10/15€ 117.514€ 132.728€ 159.408€ 115.038€ 157.752€ 167.222€ 130.286▼ 22,1%
Inbreng10/11€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Kapitaal10---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Geplaatst kapitaal100---€ 62.000€ 62.000€ 62.000€ 62.000=
Reserves13€ 53.601€ 68.815€ 95.495€ 95.495€ 95.495€ 104.965€ 68.029▼ 35,2%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Wettelijke reserve130---€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Beschikbare reserves133---€ 89.295€ 89.295€ 98.765€ 61.829▼ 37,4%
Overgedragen winst (verlies)14€ 1.913€ 1.913€ 1.913-€ 42.457€ 257€ 257€ 257=
Schulden17/49€ 164.335€ 107.569€ 166.192€ 91.111€ 122.191€ 137.890€ 252.459▲ 83,1%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 164.335€ 107.569€ 166.192€ 91.111€ 122.191€ 137.890€ 170.459▲ 23,6%
Handelsschulden44€ 143.466€ 98.066€ 153.989€ 91.098€ 112.539€ 132.452€ 130.783▼ 1,3%
Leveranciers440/4---€ 91.098€ 112.539€ 132.452€ 130.783▼ 1,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 13€ 9.652€ 5.438€ 34.645▲ 537%
Belastingen450/3---€ 13€ 9.652€ 5.438€ 34.645▲ 537%
Overige schulden47/48------€ 5.031-
Overlopende rekeningen492/3------€ 82.000-
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 48.685€ 15.214€ 26.680-€ 44.370€ 42.714€ 9.470€ 10.464▲ 10,5%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 558€ 2.347€ 2.709€ 3.944€ 4.201€ 3.826€ 1.524▼ 60,2%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 49.244€ 17.561€ 29.389-€ 40.426€ 46.915€ 13.296€ 11.988▼ 9,8%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 10.418-€ 5.797-€ 1.693€ 0€ 0-€ 5.121-
Verandering liquide middelen--€ 57.421€ 74.237-€ 45.566€ 52.652-€ 3.676€ 114.835-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Laatste 10 van 34 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-06-2025 microschema 16-12-2025 2025-00583289 PDF
30-06-2024 verkort schema 12-12-2024 2024-00616778 PDF
30-06-2023 verkort schema 08-12-2023 2023-00525180 PDF
30-06-2022 verkort schema 13-01-2023 2023-20557580 PDF
30-06-2021 verkort schema 10-12-2021 2021-79800265 PDF
30-06-2020 verkort schema 23-12-2020 2020-76600582 PDF
30-06-2019 verkort schema 18-12-2019 2019-76300424 PDF
30-06-2018 verkort schema 14-12-2018 2018-74200377 PDF
30-06-2017 verkort schema 09-01-2018 2018-00600119 PDF
30-06-2016 verkort schema 26-01-2017 2017-02000216 PDF

Toon alle 34 neerleggingen

Volgende stappen