LADYBUG
ActiefSamenvatting
LADYBUG is actief sinds 2021, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had LADYBUG een eigen vermogen van € 9.264 en een nettoresultaat van -€ 1.620. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 7,6% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 49% van de 39.293 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 21-12-2021 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200
- Vestigingseenheid
- 2.326.273.596 1180 Ukkel, sinds 21-12-2021
- Einde boekjaar
- 30 juni
- Peppol
- Bereikbaar sinds 23-04-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 6.291
- ▼ 49,8%
- Omzet
- ≈ € 29.000
- geschat
- Verlies
- € 1.620
- Eigen vermogen
- € 9.264
- ▼ 14,9%
- Balanstotaal
- € 17.068
- ▼ 16,6%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 1.620 (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 1,70, liquide middelen € 12.111Omvang: balanstotaal € 17.068Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 50% van hen, de liquiditeit beter dan bij 69%, de rentabiliteit beter dan bij 26% en de groei beter dan bij 25%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 50 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 11-12-2025 PDF alle 3 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 847, na een winst van € 5.118 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2023.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 30-06-2023 | 30-06-2024 | 30-06-2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 23.264 | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 6.654 | € 6.435 | € 6.361 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 6.654 | € 6.435 | € 6.361 | ▼ 1,1% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 1.507 | € 968 | € 776 | ▼ 19,8% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 13.165 | € 12.522 | € 6.291 | ▼ 49,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 5.004 | € 5.118 | -€ 847 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 1 | € 6 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 1 | € 6 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | € 48 | € 75 | € 142 | ▲ 88,5% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 48 | € 75 | € 142 | ▲ 88,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 4.958 | € 5.049 | -€ 989 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 2.106 | € 2.018 | € 631 | ▼ 68,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 2.852 | € 3.032 | -€ 1.620 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 2.852 | € 3.032 | -€ 1.620 | - |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 31.042 | € 20.477 | € 17.068 | ▼ 16,6% |
| Vaste activa21/28 | € 16.610 | € 10.175 | € 3.813 | ▼ 62,5% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 16.610 | € 10.175 | € 3.813 | ▼ 62,5% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 16.610 | € 10.175 | € 3.813 | ▼ 62,5% |
| Vlottende activa29/58 | € 14.432 | € 10.303 | € 13.255 | ▲ 28,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 6.910 | - | € 200 | - |
| Handelsvorderingen40 | € 6.910 | - | € 200 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 7.252 | € 9.795 | € 12.111 | ▲ 23,6% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 270 | € 508 | € 944 | ▲ 86,0% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 31.042 | € 20.477 | € 17.068 | ▼ 16,6% |
| Eigen vermogen10/15 | € 7.852 | € 10.884 | € 9.264 | ▼ 14,9% |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 2.852 | € 5.884 | € 4.264 | ▼ 27,5% |
| Schulden17/49 | € 23.190 | € 9.594 | € 7.804 | ▼ 18,7% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 3.336 | - | - | - |
| Financiële schulden170/4 | € 3.336 | - | - | - |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 19.854 | € 9.594 | € 7.804 | ▼ 18,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | € 4.336 | € 3.336 | € 361 | ▼ 89,2% |
| Handelsschulden44 | € 10.800 | € 1.689 | € 3.991 | ▲ 136% |
| Leveranciers440/4 | € 10.800 | € 1.689 | € 3.991 | ▲ 136% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 4.513 | € 4.423 | € 2.812 | ▼ 36,4% |
| Belastingen450/3 | € 4.513 | € 4.423 | € 2.812 | ▼ 36,4% |
| Overige schulden47/48 | € 206 | € 146 | € 640 | ▲ 338% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 2.852 | € 3.032 | -€ 1.620 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 6.654 | € 6.435 | € 6.361 | ▼ 1,1% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 9.506 | € 9.467 | € 4.742 | ▼ 49,9% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | € 0 | € 0 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 2.542 | € 2.316 | ▼ 8,9% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 2.145 ondernemingen hetzelfde profiel als LADYBUG nu. Twee jaar later bestond 91,7% nog en was 2,2% failliet.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- klein verlies
Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van LADYBUG zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over LADYBUG dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 2.145 ondernemingen, geen voorspelling voor LADYBUG. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- ENGLEBERT Amandine Anastasie Marie Ghislaine Fernand 95 aandelen
- ENGLEBERT Alain Cécile Armand Simon Yvan Ghislain André Marie 5 aandelen
Netwerk & groep
Ondernemingen op hetzelfde adres
1 andere ondernemingVerbindingen & netwerk
5 verbonden bedrijvenToon 1 andere bedrijven met een gedeelde bestuurder
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
10-09
Staatsblad-akte
DoelAandelenbezit · Bestuurder in functie · Doelwijziging10 punten ▸
- Algemene vergadering, 03-09-2026
- ENGLEBERT Amandine Anastasie Marie Ghislaine Fernand bezit 95 aandelen
- ENGLEBERT Alain Cécile Armand Simon Yvan Ghislain André Marie bezit 5 aandelen
- Bestuurder in functie, ENGLEBERT Amandine Anastasie Marie Ghislaine Fernand (enig bestuurder)
- Doelwijziging
- Overige bepaling, 19-08-2026
- Statutenwijziging, 3
- Overige bepaling, “établir et signer la coordination des statuts et assurer son dépôt au dossier de la société, mission au notaire” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “questions des actionnaires, aucune question posée” (akte in het Frans)
- Overige bepaling, “votes, adoptées séparément et successivement à l'unanimité” (akte in het Frans)
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
19 activiteiten
- La prestation de tous services généralement quelconques, en ce compris notamment la consultance, l’expertise, la recherche, le management, la gestion et l’organisation d’entreprises, la conception, la structuration, la production, la commercialisation et le développement de tout projet à caractère sociétal, social, culturel, sportif, évènementiel ou commercial, ainsi que la formation, l’enseignement, le coaching, l’accompagnement et la transmission de connaissances, notamment dans les domaines suivants :
- La philanthropie, l’impact sociétal et le développement durable ;
- Les analyses et études économiques, juridiques, financières et fiscales, de marché, sociales et immobilières ;
- Toutes opérations de conception, d’exploitation en ce compris la production et la commercialisation, de restructuration, de fusion et d’acquisition ainsi que toutes politiques d’investissements en relation avec des activités sociales, culturelles, sportives, événementielles, commerciales ou sociétales ;
- Le bien-être, le développement personnel et professionnel, la connaissance de soi, la gestion du stress, la relaxation, les pratiques de respiration consciente et plus généralement, les techniques et méthodes de travail respiratoire (breathwork) notamment en relation directe ou indirecte avec le bien-être, le développement personnel et/ou professionnel, la connaissance de soi, la relaxation et la gestion du stress, ainsi que toutes techniques et pratiques visant à favoriser le bien-être individuel ou collectif, à l’exclusion de tout acte relevant d’une profession de soins de santé réglementée, sauf à satisfaire aux conditions légales requises pour son exercice.
- Dans ce cadre, la société peut notamment :
- Concevoir, organiser, promouvoir et dispenser :
- Des conférences, interventions publiques, séminaires, en ce compris résidentiels et itinérants, ateliers, formations, programmes et autres activités de sensibilisation ou de transmission ;
- Des ateliers, coachings, formations et programmes collectifs destinés aux entreprises, organisations, institutions, associations et à leurs équipes ;
- Des prestations de coaching et d’accompagnement individuel, notamment à destination de dirigeants, cadres, entrepreneurs et professionnels ;
- Des séances, ateliers, stages et événements collectifs, occasionnels ou réguliers, ouverts au grand public ;
- Des activités, créations, productions et représentations artistiques ou scéniques intégrant notamment la respiration consciente, le bien-être, le développement personnel ou toute autre thématique en lien avec les activités de la société.
- Concevoir, développer, produire, commercialiser et promouvoir tout service ou produit en relation directe ou indirecte avec des activités sociales, culturelles, sportives, événementielles, commerciales ou sociétales.
- La société peut développer, concevoir, produire, éditer, diffuser, commercialiser et exploiter tous contenus, méthodes, programmes, formations, supports pédagogiques, publications, œuvres, enregistrements sonores ou audiovisuels et outils, services ou produits, sous quelque forme et sur quelque support que ce soit, notamment physique, numérique, audiovisuel ou en ligne, en rapport avec les activités précitées.
- Le conseil en matière d’investissements dans des valeurs et biens mobiliers et immobiliers en rapport avec l’une quelconque des activités précitées, notamment dans les domaines du développement durable et de l’investissement socialement responsable, pour autant que ces activités ne constituent pas des services ou activités d’investissement soumis à un agrément ou, dans le cas contraire, sous réserve de l’obtention préalable des agréments, autorisations ou inscriptions légalement requis ;
- L’organisation, la coordination, la production et la promotion d’événements de toutes natures, notamment conférences, séminaires, en ce compris résidentiels et itinérants, formations, ateliers, réceptions, symposiums, spectacles, représentations et manifestations publiques ou privées ;
- La création, l’acquisition, la cession, la gestion, l’exploitation, la concession et la conservation de tous droits de propriété intellectuelle généralement quelconques, notamment les droits d’auteur, marques, brevets, droits voisins, noms commerciaux, concepts, méthodes, programmes, contenus et œuvres ;
- La constitution et la valorisation d’un patrimoine immobilier, tant en immeubles qu’en droits réels immobiliers, notamment l’achat, la vente, l’échange, la négociation, la transaction, la gestion, le leasing, la location meublée ou non, tant en qualité de bailleur que de locataire, le lotissement, l’expertise, la revente, le courtage et la promotion de tous biens immobiliers situés en Belgique ou à l’étranger ;
- Toutes activités de conseil en matière commerciale, technique, financière, philanthropique et de stratégie d’entreprise.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 21614E0138/00N002 | Brussel | 387 m² | 1 · 104 m² | 13,0 m · 4 |