Ga naar inhoud

LABOMAT ESSOR SA

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTWopgericht 200224 jaar actiefBLD ANATOLE FRANCE 37, 93287 ST DENIS CEDEX, FrankrijkKBO/BCE: BE 0851.126.993
Samenvatting

LABOMAT ESSOR SA heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2002 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumenten
NACE 46646
1 vestiging
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2002opgericht 02-01-2002 24 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW
Activiteit
Groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumentenNACE 46646
Opgericht
02-01-2002
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van LABOMAT ESSOR SA

Wat is het ondernemingsnummer van LABOMAT ESSOR SA?
0851.126.993. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0851.126.993.
Waar is LABOMAT ESSOR SA gevestigd?
De zetel is gevestigd op BLD ANATOLE FRANCE 37, 93287 ST DENIS CEDEX.Ondernemingsgegevens
Wat doet LABOMAT ESSOR SA?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is groothandel in meet-, controle- en navigatieinstrumenten (NACE 46646).
Wat is de rechtsvorm van LABOMAT ESSOR SA?
Buitenlandse entiteit zonder Belgische vestiging met vertegenwoordiger voor BTW.
Wanneer werd LABOMAT ESSOR SA opgericht?
Op 02-01-2002.
Is LABOMAT ESSOR SA nog actief?
Ja, LABOMAT ESSOR SA staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van LABOMAT ESSOR SA

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.