Ga naar inhoud

LA RECRE

Actief
VZWopgericht 199630 jaar actiefRue Saint-Luc(BU) 4-6, 5004 Namur, BelgiëKBO/BCE: BE 0459.252.240
Samenvatting

LA RECRE is actief sinds 1996 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 307.607 en een nettoresultaat van € 109.576. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 9,5% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 49% van 657 sectorgenoten (NACE 88, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g.
NACE 88999
1 vestiging
Schaal
€ 358.607omzet 2025
Personeel
19 VTE
Eigen vermogen
€ 307.607
Overschot
€ 109.576
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 14 dagen vroeg2 van 10 akten gelezen
Waarom 96verhoogt risicoOmvang: omzet € 358.607, 19 VTE, balanstotaal € 608.745verlaagt risicoRechtsvorm VZWLiquiditeit 1,92, liquide middelen € 392.182Eigen vermogen € 307.607 (50,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 69% van de sectorgenoten (NACE 88, klein)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 76+2
eigen vermogen 50,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 75+1
kortlopende schulden 49,3% · geldmiddelen 64,4%
Rentabiliteit 94+38
rendement op activa 18,0%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (588 ondernemingen, NACE 88, klein)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%hoogste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 25.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,92 tegenover 1,77 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 49,3% en geldmiddelen: 64,4% van het balanstotaal), en 49,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 88, klein): beter dan 47% op solvabiliteit, 61% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 74% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,92, liquide middelen € 392.182
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: omzet € 358.607, 19 VTE, balanstotaal € 608.745
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 307.607 (50,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-07-2026, 14 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
14 dagen vroeg
2024
8 dagen vroeg
2023
12 dagen vroeg
2022
354 dagen te laat
2021
719 dagen te laat
2020
40 dagen te laat
2019
45 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 161 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 88) voor boekjaar 2024 is 24 dagen voor de termijn, en 25% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 362 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Uittreding: Pierre Lissoir (lid)Toetreding: Marielle Dewez (lid)
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · volledig schema
  3. Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 109.576 ▲12.976%

Opvallend

  • Positief: Resultaat steeg in 2025van € 838 naar € 109.576 ▲ 12.976% Bekijk
  • Positief: 5 jaar op rij groeiomzet 2025: € 358.607 5 jaar Bekijk
  • Positief: Bij de beste 19% op nettoresultaatsectormediaan € 13.271 · 651 bedrijven € 109.576 Bekijk
  • Steun Wallonië-Brusseluitbetaald van 2024 tot 2025 € 973.673 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 358.607
Winst
€ 109.576
Solvabiliteit
50,5%
Omzet▲ 5,3%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
22
Sinds
2008
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2025Eigen vermogen boven € 200.000
  2. 23-07-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 10-06-2025Uittreding: Etienne Cleda (membre de l'assemblée générale)
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
VZW
Activiteit
Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g.NACE 88999
Opgericht
24-09-1996
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.