Ga naar inhoud

La Fabrique Florale

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefRoute de La Bruyère 21, 5310 Eghezée, BelgiëKBO/BCE: BE 1010.661.113
Samenvatting

De berekende faillissementskans van La Fabrique Florale over 12 maanden bedraagt 1,8% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 4.429) en een nettoresultaat van -€ 7.429. De solvabiliteit is beter dan 15% van 22.595 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
NACE 47761
1 vestiging
Schaal
€ 17.671balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 4.429
Verlies
-€ 7.429
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,8%
Structuur
Jaarrekening 2025 22 dagen te laat neergelegd
Waarom 53verhoogt risicoNegatief eigen vermogen -€ 4.429Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 1,23, liquide middelen € 5.152Omvang: balanstotaal € 17.671Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 19% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -25,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 46
kortlopende schulden 75,1% · geldmiddelen 29,2%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -42,0%
Faillissementskans, 12 maanden
1,8% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.248 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 07-2025: 3,7% 08-2025: 3,7%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 3,9%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 4,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 4,4%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 4,8%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 4,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 5,0%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 5,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 5,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 5,3%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 5,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 5,5%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 5,5%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 3,2%▼ -2,3 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,8%▼ -1,4 procentpunten t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,23, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 75,1% en geldmiddelen: 29,2% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 45% op liquiditeit en 6% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 27-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Liquiditeit 1,23, liquide middelen € 5.152
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 4.429
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 17.671
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 22 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 was neer te leggen tegen 31-01-2026 en werd neergelegd op 22-02-2026, 22 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
22 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing
  3. OprichtingBenoeming: TASIAUX Maxime Vincent Jacqueline…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 4.429 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 16% op solvabiliteitsectormediaan 33,3% · 22.595 bedrijven -25,1% Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 17.671
Verlies
-€ 7.429
Solvabiliteit
-25,1%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffenNACE 47761
Opgericht
24-06-2024
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
23
Doel
“Culture de fleurs; Commerce de gros de fleurs et de plantes; Commerce de détail…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Kerngegevens van La Fabrique Florale

Wat is het ondernemingsnummer van La Fabrique Florale?
1010.661.113. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1010.661.113.
Waar is La Fabrique Florale gevestigd?
De zetel is gevestigd op Route de La Bruyère 21, 5310 Eghezée.Ondernemingsgegevens
Wat doet La Fabrique Florale?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen (NACE 47761).
Wat is de rechtsvorm van La Fabrique Florale?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd La Fabrique Florale opgericht?
Op 24-06-2024.
Is La Fabrique Florale nog actief?
Ja, La Fabrique Florale staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van La Fabrique Florale?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt La Fabrique Florale winst?
In boekjaar 2025 boekte La Fabrique Florale een verlies van € 7.429.
Waar vind ik de jaarrekening van La Fabrique Florale?
La Fabrique Florale legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van La Fabrique Florale

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.