Ga naar inhoud

L2 VERHAERT

Actief
BVopgericht 20233 jaar actiefMontenaken 159, 3202 Aarschot, BelgiëKBO/BCE: BE 1000.537.974
Samenvatting

De berekende faillissementskans van L2 VERHAERT over 12 maanden bedraagt 2,5% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 15.981) en een nettoresultaat van -€ 16.877. De solvabiliteit is beter dan 18% van 1.797 sectorgenoten (NACE 77, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2023 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen
NACE 77210
1 vestiging
Schaal
€ 88.904balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 15.981
Verlies
-€ 16.877
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
50 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,5%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 50verhoogt risicoOpgericht in 2023Negatief eigen vermogen -€ 15.981Liquiditeit 0,08, liquide middelen € 2.928verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 88.904Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
50 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 12% van de sectorgenoten (NACE 77, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 7-19
eigen vermogen -18,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 10-4
kortlopende schulden 80,4% · geldmiddelen 3,3%
Rentabiliteit 24-43
rendement op activa -19,0%
Faillissementskans, 12 maanden
2,5% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,5% (3.164 ondernemingen, NACE 77, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 1,6%laagste waarde 12-2024: 1,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 2,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,4%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: 2,5%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,2%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,0%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,5%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,08 tegenover 0,14 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 80,4% en geldmiddelen: 3,3% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 77, micro): beter dan 15% op solvabiliteit, 12% op liquiditeit, 21% op rentabiliteit en 1% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2023
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 15.981
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 88.904
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Liquiditeit 0,08, liquide middelen € 2.928
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
2425
2024 tot 2025 · laatste jaar -€ 15.981
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
31 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 16 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 77) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2023.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Benoeming: Dewinter Brenda (niet-statutair bestuurder)Staatsblad-akte
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 15.981 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 15% op nettoresultaatsectormediaan € 5.407 · 1.799 bedrijven -€ 16.877 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 01-01-2026 · 1 in functie 1 nieuw Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 88.904
Verlies
-€ 16.877
Solvabiliteit
-18,0%
Balanstotaal▼ 8,2%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
3
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelenNACE 77210
Opgericht
29-09-2023
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.