Ga naar inhoud

L'OMBELICO

Actief
BVBAopgericht 199828 jaar actiefJos Verlindenstraat(SHL) 37, 3910 Pelt, BelgiëKBO/BCE: BE 0464.138.565
Samenvatting

L'OMBELICO is actief sinds 1998 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 3.653 en een nettoresultaat van € 1.489. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 23% van 8.468 sectorgenoten (NACE 73, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van reclamebureaus
NACE 73110
1 vestiging
Schaal
€ 22.000balanstotaal 2025
Personeel
1 VTE
Eigen vermogen
€ 3.653
Winst
€ 1.489
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 2 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 90verhoogt risicoEigen vermogen € 3.653 (16,6% van het balanstotaal)verlaagt risicoOpgericht in 1998Omvang: balanstotaal € 22.000Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 29-07-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 43% van de sectorgenoten (NACE 73, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 42+8
eigen vermogen 16,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 22-21
kortlopende schulden 83,4% · geldmiddelen 14,1%
Rentabiliteit 77+3
rendement op activa 6,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (11.205 ondernemingen, NACE 73, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025hoogste waarde 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025laagste waarde 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 73, micro): beter dan 24% op solvabiliteit, 12% op liquiditeit, 50% op rentabiliteit en 87% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 1998
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 22.000
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 29-07-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Eigen vermogen € 3.653 (16,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 23% van 8468 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 8468 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 23%
← zwakste sterkste →
verlaagt risico · Groeiend eigen vermogen
Het gerapporteerde eigen vermogen is hoger dan in 2023 en daalde niet tegenover 2024. Deze bedragen tonen niet waardoor de verandering ontstond.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar € 3.653
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-07-2026, 2 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
2 dagen vroeg
2024
33 dagen vroeg
2023
49 dagen vroeg
2022
5 dagen vroeg
2021
61 dagen te laat
2020
3 dagen vroeg
2019
89 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 8 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 73) voor boekjaar 2024 is 6 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 26 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 43 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
15-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 16% op eigen vermogensectormediaan € 58.887 · 8.475 bedrijven € 3.653 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk
  • Actief sinds 1998opgericht 16-09-1998 28 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 22.000
Winst
€ 1.489
Solvabiliteit
16,6%
Balanstotaal▼ 13,5%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
29
Sinds
2000
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Terug winstgevend
  2. 26-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 30-09-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van reclamebureausNACE 73110
Opgericht
16-09-1998
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.