Ga naar inhoud

KONSTRUCTIES BERCKMOES

Actief
BVopgericht 200521 jaar actiefSint-Annastraat 207, 9220 Hamme (Vl.), BelgiëKBO/BCE: BE 0873.620.602
Samenvatting

KONSTRUCTIES BERCKMOES is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een eigen vermogen van € 496.990 en een nettoresultaat van € 22.386. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 14% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 37% van 252 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 1,1 mlnbalanstotaal 2026
Personeel
0,1 VTE
Eigen vermogen
€ 496.990
Winst
€ 22.386
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
92 Uitstekend Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 54 dagen vroeg2 van 4 akten gelezen
Waarom 92verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 1,22, liquide middelen € 581.159Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 07-09-2026)Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
92 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 44% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2025
Sterk
Solvabiliteit 70-2
eigen vermogen 45,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 73+35
kortlopende schulden 53,4% · geldmiddelen 52,6%
Rentabiliteit 71+23
rendement op activa 2,0%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.325 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: < 0,1%laagste waarde 12-2024: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025laagste waarde 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 45.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,22 tegenover 0,32 in 2025, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 53,4% en geldmiddelen: 52,6% van het balanstotaal), en 55% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 42% op solvabiliteit, 65% op liquiditeit, 35% op rentabiliteit en 34% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 1,22, liquide middelen € 581.159
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2026 (neergelegd 07-09-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 07-09-2026, 54 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
54 dagen vroeg
2025
44 dagen vroeg
2024
37 dagen vroeg
2023
32 dagen vroeg
2022
38 dagen vroeg
2021
31 dagen vroeg
2020
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 39 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 70) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 september neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · verkort schema
  2. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 1,22
  3. Maatschappelijke zetel · Doel · Ontslagen…Ontslagen: BERCKMOES MANAGEMENT (bestuurder van…

Opvallend

  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2019jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst boekjaar 2026: € 22.386 8 jaar Bekijk
  • Fusie met KONSTRUKTIES BERCKMOESfusie op 07-01-2026 2026 Bekijk
  • Bestuurders vertrokkenlaatste wijziging 07-01-2026 · 0 in functie 2 vertrokken Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 1,1 mln
Winst
€ 22.386
Solvabiliteit
45,0%
Balanstotaal▲ 0,9%
Nettoresultaat
20192026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
25
Sinds
2008
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 05-11-2025Herstructurering
  2. 17-09-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 24-09-2024Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
03-05-2005
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
7
Doel
Het verlenen van diensten, prestaties, bijstand en adviezen aan derden van…
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.