Ga naar inhoud

Koen Hoebrechts

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefPomphuisstraat 22, 3806 Sint-Truiden, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.175.850
Samenvatting

Koen Hoebrechts is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 20.642 en een nettoresultaat van € 18.142. De solvabiliteit is beter dan 53% van 34.072 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
NACE 43222
1 vestiging
Schaal
€ 41.861balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 20.642
Winst
€ 18.142
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
87 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Jaarrekening 23 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 87verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 41.861verlaagt risicoLiquiditeit 1,92, liquide middelen € 26.821Eigen vermogen € 20.642 (49,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
87 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 75% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 74
eigen vermogen 49,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 82
kortlopende schulden 39,6% · geldmiddelen 64,1%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 43,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.540 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 1,9% 02-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 2,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,4%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 2,7%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 3,0%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,4%▼ -2,6 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,92, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 39,6% en geldmiddelen: 64,1% van het balanstotaal), maar 50,7% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 53% op solvabiliteit, 79% op liquiditeit en 93% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,92, liquide middelen € 26.821
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 41.861
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 20.642 (49,3% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-07-2026, 23 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
23 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 41.861 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 11-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 41.861
Winst
€ 18.142
Solvabiliteit
49,3%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven…NACE 43222
Opgericht
11-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.