Ga naar inhoud

KLUCLA

Actief
BVopgericht 20223 jaar actiefBrugstraat 13, 3680 Maaseik, BelgiëKBO/BCE: BE 0794.886.789
Samenvatting

KLUCLA is actief sinds 2022, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had KLUCLA een eigen vermogen van € 74.602 en een nettoresultaat van € 33.939. De solvabiliteit is hoger dan bij 79% van de 16.996 ondernemingen in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,0% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 16-12-2022 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden NACE 56112en 2 andere
Vestigingseenheid
2.339.660.883 3680 Maaseik, sinds 16-12-2022
Einde boekjaar
30 september
Peppol
Bereikbaar sinds 19-09-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

69 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,0%
Jaarrekening per 30-09-2025
Brutomarge
€ 79.757
▼ 31,8%
Omzet
≈ € 290.000
geschat
Winst
€ 33.939
▼ 4,8%
Eigen vermogen
€ 74.602
▲ 83,5%
Balanstotaal
€ 116.694
▲ 13,5%
Werknemers op 30-09-2025
1
=
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Omvang: balanstotaal € 116.694Opgericht in 2022verlaagt risicoLiquiditeit 2,22, liquide middelen € 30.774Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
69 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 84% van de microbedrijven in de sector eet- en drinkgelegenheden (NACE 56)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 89+24
eigen vermogen 63,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 72+25
kortlopende schulden 28,2% · geldmiddelen 26,4%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 29,1%
Faillissementskans binnen 12 maanden
1,0% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.778 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 5,6% 01-2025: 5,6%● gelijk tegenover 12-2024hoogste waarde 02-2025: 5,6%● gelijk tegenover 01-2025hoogste waarde 03-2025: 5,6%● gelijk tegenover 02-2025hoogste waarde 04-2025: 2,4%▼ -3,2 procentpunten tegenover 03-2025 05-2025: 2,4%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 2,4%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 2,4%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 2,4%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 2,4%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 2,4%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 2,4%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 2,4%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 2,5%▲ +0,1 procentpunt tegenover 12-2025 02-2026: 2,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 01-2026 03-2026: 2,6%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 1,3%▼ -1,3 procentpunten tegenover 03-2026 05-2026: 1,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 1,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 1,3%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,0%▼ -0,3 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 1,0%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 1,0%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 1,0%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 5.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,22 (0,67 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 28,2% en de geldmiddelen 26,4% van het balanstotaal. Van het actief is 36,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 56, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 79% van hen, de liquiditeit beter dan bij 76%, de rentabiliteit beter dan bij 93% en de groei beter dan bij 87%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 116.694
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 2,22, liquide middelen € 30.774
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2025 moest uiterlijk op 30-04-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 29-03-2026, 32 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
32 dagen voor het einde van de termijn
2024
32 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 56) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen na de termijn, en 53% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 30-09-2026 moet uiterlijk op 30-04-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
30-09-2026 einde boekjaar02-11-2026 vandaag30-04-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 29-03-2026 PDF alle 2 neerleggingen

Omzet
≈ € 290.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 220.000 en € 350.000
Totaal activa
€ 116.694▲ 13,5%
2024 · € 102.856
Nettoresultaat
€ 33.939▼ 4,8%
2024 · € 35.662
Werkkapitaal
€ 40.164
2024 · -€ 16.652
Verloop door de jaren

2024 tot 2025, 2 boekjaren

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 15% lager dan in 2024.

Bedrijfsresultaat€ 45.669 2025 Nettoresultaat€ 33.939 2025

De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Eet- en drankgelegenheden (NACE 56). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit en rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat€ 53.902-€ 45.669▼ 15,3%
Nettoresultaat€ 35.662boven de middelste helft van de sector-€ 33.939boven de middelste helft van de sector▼ 4,8%
Eigen vermogen€ 40.662binnen de middelste helft van de sector-€ 74.602binnen de middelste helft van de sector▲ 83,5%
Totaal activa€ 102.856binnen de middelste helft van de sector-€ 116.694binnen de middelste helft van de sector▲ 13,5%
Schulden€ 62.193-€ 42.092▼ 32,3%
Werkkapitaal-€ 16.652binnen de middelste helft van de sector-€ 40.164binnen de middelste helft van de sector
Solvabiliteit39,5%binnen de middelste helft van de sector-63,9%boven de middelste helft van de sector▲ 24,4pp
Liquiditeit0,67binnen de middelste helft van de sector-2,22boven de middelste helft van de sector▲ 1,55
Rendabiliteit (ROA)34,7%boven de middelste helft van de sector-29,1%boven de middelste helft van de sector▼ 5,6pp
Personeel (VTE)0,9-1▲ 11,1%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Eet- en drankgelegenheden (NACE 56). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 116.694
Vaste activa € 43.639 ▼ 37,1%
Vlottende activa € 73.055 ▲ 118%
Passiva € 116.694
Eigen vermogen € 74.602 ▲ 83,5%
Schulden € 42.092 ▼ 32,3%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 60,5% naar 36,1%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 69.811▼
2024 · € 106.949
Cashflow
€ 58.082▼
2024 · € 88.710
Snelle liquiditeit
2,06▲
2024 · 0,60
Schuldgraad
0,56▼
2024 · 1,53
ROE
45,5%▼
2024 · 87,7%
Rentedekking
18,51▼
2024 · 18,95
Schulden ≤ 1 jaar
€ 32.891▼
2024 · € 50.100
Schulden > 1 jaar
€ 9.201▼
2024 · € 12.093
Belastingen
€ 8.057▼
2024 · € 12.844
Personeelskosten
€ 8.152▲
2024 · € 6.448
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post30-09-202430-09-2025
Werknemers op de balansdatum11
deeltijds11
in voltijdse equivalenten0,20,2
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten0,10,2
In dienst gekomen1-
Uit dienst gegaan1-

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2024 tot 2025

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post30-09-202430-09-2025
Materiële vaste activa€ 122.455€ 4.337
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 53.047€ 24.142

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 45 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 102.856€ 116.694▲
Vaste activa21/28€ 69.407€ 43.639▼
Materiële vaste activa22/27€ 69.407€ 43.639▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 63.444€ 43.639▼
Meubilair en rollend materieel24€ 5.963-
Vlottende activa29/58€ 33.448€ 73.055▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 3.512€ 5.300▲
Voorraden30/36€ 3.512€ 5.300▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 12.264€ 35.694▲
Handelsvorderingen40€ 1.384€ 18.164▲
Overige vorderingen41€ 10.880€ 17.530▲
Liquide middelen54/58€ 17.672€ 30.774▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 1.287
Passiva
Totaal passiva10/49€ 102.856€ 116.694▲
Eigen vermogen10/15€ 40.662€ 74.602▲
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13€ 35.662€ 69.602▲
Beschikbare reserves133€ 35.662€ 69.602▲
Schulden17/49€ 62.193€ 42.092▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 12.093€ 9.201▼
Financiële schulden170/4€ 12.093€ 9.201▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 50.100€ 32.891▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 2.767€ 2.892▲
Handelsschulden44€ 31.420€ 16.383▼
Leveranciers440/4€ 31.420€ 16.383▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 15.914€ 13.616▼
Belastingen450/3€ 15.844€ 13.550▼
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 70€ 66▼
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 15.111
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 6.448€ 8.152▲
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 53.047€ 24.142▼
Andere bedrijfskosten640/8€ 3.564€ 1.794▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 116.961€ 79.757▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 53.902€ 45.669▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 247€ 99▼
Recurrente financiële opbrengsten75€ 247€ 99▼
Financiële kosten65/66B€ 5.643€ 3.771▼
Recurrente financiële kosten65€ 5.643€ 3.771▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 48.506€ 41.997▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.844€ 8.057▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.662€ 33.939▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 35.662€ 33.939▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 35.662€ 33.939▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 35.662€ 33.939▼
Aan de overige reserves6921€ 35.662€ 33.939▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 29-03-2026.

Post20242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-€ 15.111-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62€ 6.448€ 8.152▲ 26,4%
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 53.047€ 24.142▼ 54,5%
Andere bedrijfskosten640/8€ 3.564€ 1.794▼ 49,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 116.961€ 79.757▼ 31,8%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 53.902€ 45.669▼ 15,3%
Financiële opbrengsten75/76B€ 247€ 99▼ 60,0%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 247€ 99▼ 60,0%
Financiële kosten65/66B€ 5.643€ 3.771▼ 33,2%
Recurrente financiële kosten65€ 5.643€ 3.771▼ 33,2%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 48.506€ 41.997▼ 13,4%
Belastingen op het resultaat67/77€ 12.844€ 8.057▼ 37,3%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.662€ 33.939▼ 4,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 35.662€ 33.939▼ 4,8%
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 102.856€ 116.694▲ 13,5%
Vaste activa21/28€ 69.407€ 43.639▼ 37,1%
Materiële vaste activa22/27€ 69.407€ 43.639▼ 37,1%
Installaties, machines en uitrusting23€ 63.444€ 43.639▼ 31,2%
Meubilair en rollend materieel24€ 5.963--
Vlottende activa29/58€ 33.448€ 73.055▲ 118%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 3.512€ 5.300▲ 50,9%
Voorraden30/36€ 3.512€ 5.300▲ 50,9%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 12.264€ 35.694▲ 191%
Handelsvorderingen40€ 1.384€ 18.164▲ 13×
Overige vorderingen41€ 10.880€ 17.530▲ 61,1%
Liquide middelen54/58€ 17.672€ 30.774▲ 74,1%
Overlopende rekeningen490/1-€ 1.287-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 102.856€ 116.694▲ 13,5%
Eigen vermogen10/15€ 40.662€ 74.602▲ 83,5%
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13€ 35.662€ 69.602▲ 95,2%
Beschikbare reserves133€ 35.662€ 69.602▲ 95,2%
Schulden17/49€ 62.193€ 42.092▼ 32,3%
Schulden op meer dan één jaar17€ 12.093€ 9.201▼ 23,9%
Financiële schulden170/4€ 12.093€ 9.201▼ 23,9%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 50.100€ 32.891▼ 34,3%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 2.767€ 2.892▲ 4,5%
Handelsschulden44€ 31.420€ 16.383▼ 47,9%
Leveranciers440/4€ 31.420€ 16.383▼ 47,9%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 15.914€ 13.616▼ 14,4%
Belastingen450/3€ 15.844€ 13.550▼ 14,5%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9€ 70€ 66▼ 5,3%
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 35.662€ 33.939▼ 4,8%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 53.047€ 24.142▼ 54,5%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 88.710€ 58.082▼ 34,5%
Investeringen in vaste activa (benadering)-€ 1.626-
Verandering liquide middelen-€ 13.102-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als KLUCLA nu. Twee jaar later was 1,8% failliet en bestond 95,9% nog.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
1,8% ging failliet
2,3% stopte op een andere manier
95,9% bestond nog

Dat past bij de faillissementskans van KLUCLA zelf: 1,0% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor KLUCLA. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
30-09-2025 microschema 29-03-2026 2026-00064990 PDF
30-09-2024 microschema 29-03-2025 2025-00057370 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders, geen wijziging sinds 2022
CLAESSENS Ellen
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 20-12-2022 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 29-03-2026
Actief
KLUG Dennis
Niet-statutair bestuurder · benoemd bij akte van 20-12-2022 · mandaat van onbepaalde duur · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 29-03-2026
Actief
TekenbevoegdheidDe statuten bepalen wie de vennootschap mag binden, bijvoorbeeld met een handtekening onder een contract.
Elke bestuurder alleen
akte van 20-12-2022

Eigenaars en kapitaal

Aandeelhouders

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 20-12-2022 Oprichting · € 5.000 · 50 aandelen

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
CLAESSENS Ellen
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 20-12-2022, nog in functie
KLUG Dennis
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 20-12-2022, nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

KLUCLA deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

2 andere ondernemingen

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van KLUCLA. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 30-04-2027
2026
29-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
microschema · 32 dagen voor het einde van de termijn
2025
30-09
Financieel Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 2,22
De liquiditeit stijgt van 0,67 naar 2,22. De schulden op korte termijn zakken van € 50.100 naar € 32.891.
29-03
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
microschema · 32 dagen voor het einde van de termijn
2022
20-12
Staatsblad-akte Oprichting
Startkapitaal € 5.000 · Benoemingen: KLUG Dennis (niet-statutair bestuurder) en CLAESSENS Ellen (niet-statutair bestuurder) · Statutaire zetel · Regeling bestuursorgaan14 punten ▸
  • Statutaire zetel, 3680 Maaseik,Brugstraat 13
  • Regeling bestuursorgaan, 2, aandeelhouders in hoedanigheid van algemene vergadering
  • Benoeming bestuurder, KLUG Dennis (niet-statutair bestuurder)
  • Benoeming bestuurder, CLAESSENS Ellen (niet-statutair bestuurder)
  • Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle verbintenissen,verplichtingen en activiteiten in naam en voor rekening van vennootschap in oprichting
  • Oprichting, KLUCLA
  • Oprichter, KLUG Dennis
  • Oprichter, CLAESSENS Ellen
  • Overige bepaling, huwelijksstelsel, wettelijk stelsel der gemeenschap van goederen bij ontstentenis van huwelijkscontract
  • Startkapitaal, € 5.000
  • Bankrekening, 5000, BE04 1431 2179 5931
  • Overige bepaling, inbreng met gemeenschappelijke gelden, vergoeding voor inbreng in speciën
  • De akte bevat nog 2 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

KLUCLA werd op 16 december 2022 opgericht als BV door twee natuurlijke personen. Het startkapitaal bedroeg € 5.000.12 Het bestuur bestaat vandaag uit 2 leden.3 De onderneming legde 2 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2025.4

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Belgisch Staatsblad van 20-12-2022
  3. 3Nationale Bank, jaarrekening 2025
  4. 4Nationale Bank, jaarrekening 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam KLUCLA in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0794.886.789
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 16-12-2022
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 20-12-2022
Statutaire zetelDe statuten noemen het gewest waar de zetel ligt. De taal van de officiële stukken hangt onder meer van dat gewest af.
Vlaamse Gewest
akte van 20-12-2022

Zetel en vestigingen

Zetel Brugstraat 13, 3680 Maaseik, België
Vestiging KLUCLA, Brugstraat 13, 3680 Maaseik sinds 16-12-2022 · vestigingsnummer 2.339.660.883

Activiteiten

NACEBEL 2025
Btw-activiteiten
56112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden hoofdactiviteit
56210 Catering van evenementen
56220 Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
RSZ-activiteiten
56112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden hoofdactiviteit
Codes volgens NACEBEL 2008
Btw-activiteiten
56102 Eetgelegenheden met beperkte bediening hoofdactiviteit
56210 Catering
56290 Overige eetgelegenheden
RSZ-activiteiten
56102 Eetgelegenheden met beperkte bediening hoofdactiviteit

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0794.886.789
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0794886789
Ander Peppol-ID 9925:BE0794886789
Ingeschreven 19-09-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 2 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 30-09

Erkenningen · vergunningen · registraties

Voedselveiligheid, FAVV

1 vestiging
Maaseikvestigingsnummer 2.339.660.883
1 vergunning
Toelating · Frituur · sinds 07-04-2023

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
3 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
810 m²
Gebouwvoetafdruk
241 m²
Volume, LiDAR
1.500 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
72024C0164/00P000 Vlaanderen 810 m² 1 · 241 m² 9,8 m · 2