Ga naar inhoud

KIMPE WIES

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefKruiskalsijdestraat 4, 8900 Ieper, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.358.118
Samenvatting

KIMPE WIES is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 195.810 en een nettoresultaat van € 123.709. De solvabiliteit is beter dan 44% van 34.356 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerken
NACE 43211
1 vestiging
Schaal
€ 472.553balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 195.810
Winst
€ 123.709
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
71 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 123 dagen vroeg
Waarom 71verhoogt risicoOpgericht in 20241 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 4,34, liquide middelen € 156.140Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 09-04-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
71 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 80% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 66-24
eigen vermogen 41,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 89+4
kortlopende schulden 13,4% · geldmiddelen 33,0%
Rentabiliteit 100=
rendement op activa 26,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.571 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 09-2025: 0,3%laagste waarde 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Krediet tot € 13.000 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: jonge onderneming (minder dan 3 jaar) zonder trackrecord
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 4,34 tegenover 2,32 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 13,4% en geldmiddelen: 33% van het balanstotaal), maar 58,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 44% op solvabiliteit, 86% op liquiditeit, 93% op rentabiliteit en 95% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 4,34, liquide middelen € 156.140
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 09-04-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-03-2026, 123 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
123 dagen vroeg
2024
135 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 129 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 43) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Maatschappelijke zetelZetelverplaatsing · Bestuurder in functie
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Eigen vermogen boven € 150.000eigen vermogen € 195.810 ▲172%

Opvallend

  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 72.101 naar € 195.810 ▲ 172% Bekijk
  • Positief: Bij de beste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 10.255 · 34.343 bedrijven € 123.709 Bekijk
  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 472.553 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 472.553
Winst
€ 123.709
Solvabiliteit
41,4%
Balanstotaal▲ 329%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 18-03-2025Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene elektrotechnische installatiewerkenNACE 43211
Opgericht
09-08-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.