Ga naar inhoud

Keystone-SDA-ATS AG

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 20242 jaar actiefWankdorfallee 5, 3014 Bern, ZwitserlandKBO/BCE: BE 1008.956.485
Samenvatting

Keystone-SDA-ATS AG heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend
Signalenverhoogt risicoJonge ondernemingToon onderbouwing

Signalen

1 signaal.
verhoogt risico
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 01-01-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
01-01-2024
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van Keystone-SDA-ATS AG

Wat is het ondernemingsnummer van Keystone-SDA-ATS AG?
1008.956.485. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1008.956.485.
Waar is Keystone-SDA-ATS AG gevestigd?
De zetel is gevestigd op Wankdorfallee 5, 3014 Bern.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van Keystone-SDA-ATS AG?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd Keystone-SDA-ATS AG opgericht?
Op 01-01-2024.
Is Keystone-SDA-ATS AG nog actief?
Ja, Keystone-SDA-ATS AG staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.