Ga naar inhoud

KATZ DANCEWEAR

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 200422 jaar actiefMIDLAND ROAD 20, NN14 4JR THRAPSTON NORTHANTS, Groot-BrittanniëKBO/BCE: BE 0867.540.581
Samenvatting

KATZ DANCEWEAR heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2004 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2004opgericht 30-09-2004 22 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
30-09-2004
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van KATZ DANCEWEAR

Wat is het ondernemingsnummer van KATZ DANCEWEAR?
0867.540.581. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0867.540.581.
Waar is KATZ DANCEWEAR gevestigd?
De zetel is gevestigd op MIDLAND ROAD 20, NN14 4JR THRAPSTON NORTHANTS.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van KATZ DANCEWEAR?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd KATZ DANCEWEAR opgericht?
Op 30-09-2004.
Is KATZ DANCEWEAR nog actief?
Ja, KATZ DANCEWEAR staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.