Ga naar inhoud

Katarina Jovovic

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefde Burburelaan 142, 1970 Wezembeek-Oppem, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.899.437
Samenvatting

Katarina Jovovic is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 41.799 en een nettoresultaat van € 26.799. De solvabiliteit is beter dan 58% van 39.121 sectorgenoten (NACE 70, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 65.790balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 41.799
Winst
€ 26.799
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
97 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 2025 51 dagen vroeg
Waarom 97verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 3,03, liquide middelen € 59.132Eigen vermogen € 41.799 (63,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
97 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 74% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 89
eigen vermogen 63,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 86
kortlopende schulden 31,9% · geldmiddelen 89,9%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 40,7%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.416 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 09-2025: 0,7% 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: < 0,1%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 3,03, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 31,9% en geldmiddelen: 89,9% van het balanstotaal), en 36,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 58% op solvabiliteit, 79% op liquiditeit en 84% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 3,03, liquide middelen € 59.132
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Eigen vermogen € 41.799 (63,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 11-12-2025, 51 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
51 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Maatschappelijke zetel · StatutenwijzigingZetelverplaatsing · Volmacht
  3. OprichtingBenoeming: Katarina Jovovic (sole director)…

Opvallend

  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 65.790 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 28-08-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 65.790
Winst
€ 26.799
Solvabiliteit
63,5%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering…NACE 70200
Opgericht
28-08-2024
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Wie tekent
De enige bestuurder
Jaarvergadering
Tweede dinsdag van december om 12:00
Doel
A) Het verlenen van bijstand, advies en leiding aan bedrijven, privépersonen en…
Naar Statuten

Kerngegevens van Katarina Jovovic

Wat is het ondernemingsnummer van Katarina Jovovic?
1012.899.437. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1012.899.437.
Waar is Katarina Jovovic gevestigd?
De zetel is gevestigd op de Burburelaan 142, 1970 Wezembeek-Oppem.Ondernemingsgegevens
Wat doet Katarina Jovovic?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van Katarina Jovovic?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Katarina Jovovic opgericht?
Op 28-08-2024.
Is Katarina Jovovic nog actief?
Ja, Katarina Jovovic staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Katarina Jovovic?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt Katarina Jovovic winst?
In boekjaar 2025 boekte Katarina Jovovic een winst van € 26.799.
Waar vind ik de jaarrekening van Katarina Jovovic?
Katarina Jovovic legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van Katarina Jovovic

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.