Ga naar inhoud

KARMA INVEST

Actief
BVopgericht 200323 jaar actiefHoveniersstraat 30, 2018 Antwerpen, BelgiëOp dit adres zijn 256 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0860.742.960
Samenvatting

KARMA INVEST is actief sinds 2003 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 160.193) en een nettoresultaat van € 540. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,4% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,9% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 522.932balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 160.193
Winst
€ 540
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,9%
Structuur
Jaarrekening 74 dagen te laat neergelegd0 van 6 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenLaatste jaarrekening 74 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatLiquiditeit 0,04, liquide middelen € 4.082Negatief eigen vermogen -€ 160.193verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 522.932Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 23% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -30,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 28+1
kortlopende schulden 46,7% · geldmiddelen 0,8%
Rentabiliteit 33-2
rendement op activa 0,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,9% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 9 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 1,8%hoogste waarde 12-2024: 0,8%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,9%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,4%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,7%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 08-2025laagste waarde 10-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2025laagste waarde 11-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 10-2025laagste waarde 12-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 11-2025laagste waarde 01-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,9%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,4%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,6%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,9%▼ -0,7 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,04 tegenover 0,05 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 46,7% en geldmiddelen: 0,8% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, micro): beter dan 5% op solvabiliteit, 16% op liquiditeit, 23% op rentabiliteit en 49% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 21-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 522.932
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 74 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Liquiditeit 0,04, liquide middelen € 4.082
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 160.193
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 13-10-2026, 74 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
74 dagen te laat
2024
31 dagen te laat
2023
96 dagen te laat
2022
19 dagen vroeg
2021
6 dagen vroeg
2020
8 dagen vroeg
2019
3 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 24 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 augustus neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 50 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
22-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 160.193 Bekijk
  • Let op: Laatste jaarrekening laat neergelegdna de wettelijke termijn 74 dagen Bekijk
  • Positief: 7 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 540 7 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 522.932
Winst
€ 540
Solvabiliteit
-30,6%
Balanstotaal▼ 3,0%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
23
Sinds
2004
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 12-07-2023Jaarrekening neergelegd
  2. 25-07-2022Jaarrekening neergelegd
  3. 23-07-2021Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
26-06-2003
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.