Ga naar inhoud

K.ADMIN

Actief BVopgericht 20206 jaar actiefLindenstraat 37, 1930 ZaventemKBO/BCE: BE 0746.440.041

Overzicht

Levenslijn

5 jaarrekeningen met cijfers op één tijdas
record € 49.942 (2021)
€ 16.079▼ 48,7%
record € 35.547 (2021)
€ 8.514▼ 55,8%
record € 63.931 (2024)
€ 42.444▼ 33,6%
€ 31.914▲ 108%
Bestuur1 naam sinds 2020
1 bestuurderPannekoek Kristel
Documentenneerleggingen en akten
08-04-2026114 dagen voor de termijn
2025microschema
Brutomarge € 31.334 naar € 16.079Resultaat € 19.279 naar € 8.514Doelwijziging · Statutenwijziging 08-07Dividend € 30.000Eigen vermogen € 63.931 naar € 42.444Schulden € 15.367 naar € 31.914

Opvallend

uit de jaarrekening 2025

Eigen vermogen

€ 42.444 ▼ 33,6%
63.9312024+8.514Winst-30.000Dividend42.4442025

K.ADMIN keerde € 30.000 dividend uit. Dat is 352% van de winst van 2025.

Investeringen

€ 6.226 3,2 × de afschrijvingen
202120222025

Groen zijn de investeringen, beige de afschrijvingen.

Liquiditeit

1,73 was 4,19 in 2024

De schulden op korte termijn stijgen van € 15.367 naar € 31.914.

Checked score

93
Uitstekend
Financieel sterker dan 48% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

De streepjeslijn is de sectormediaan: 0,1% bij 48.555 ondernemingen (NACE 70, micro).

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025hoogste waarde 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026

Financiële sterkte
Sterk

82-18eigen vermogen 57,1% van het balanstotaal
79-15kortlopende schulden 42,9% · geldmiddelen 53,0%
83-16rendement op activa 11,4%

Opbouw van de score

verlaagt risico
Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
Liquiditeit 1,73, liquide middelen € 39.403
Omvang: balanstotaal € 74.358
Eigen vermogen € 42.444 (57,1% van het balanstotaal)
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 52% van hen, de liquiditeit beter dan bij 71%, de rentabiliteit beter dan bij 51% en de groei beter dan bij 17%.

De faillissementskans is berekend op 06-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Vergelijkbare ondernemingen, twee jaar later

In juli 2024 hadden 26.972 ondernemingen hetzelfde profiel als K.ADMIN nu. Elke stip staat voor 68 ondernemingen, twee jaar later.

94,9%
bestond nog
3,4%
stopte op een andere manier
1,6%
ging failliet
  • Micro
  • 5 tot 10 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van K.ADMIN zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over K.ADMIN dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.447 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 26.972 ondernemingen, geen voorspelling voor K.ADMIN. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Kredietoordeel

Krediet tot € 3.500 op 30 dagen is aanvaardbaar

De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 1,73 (4,19 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 42,9% en de geldmiddelen 53% van het balanstotaal. Van het actief is 42,9% met schulden en voorzieningen gefinancierd.

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

5 signalen, geen enkel verhoogt het risico
Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,73, liquide middelen € 39.403
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 74.358
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 42.444 (57,1% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 08-04-2026, 114 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 5 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
114 dagen voor het einde van de termijn
2024
93 dagen voor het einde van de termijn
2023
2 dagen te laat
2022
46 dagen voor het einde van de termijn
2021
31 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 5 jaarrekeningen gemiddeld 56 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 15 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 49 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
07-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Bestuur en eigendom

PK
Pannekoek Kristel
Bestuurder, sinds 21-04-2020
Bestuur & eigendom

Recente wijzigingen

Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0746440041
Doelwijziging · Statutenwijziging “Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren,overige zakelijke dienstverlening en…” · Algemene vergadering van 25-06-2025 · Staatsblad-akte
Oprichting bekendgemaakt op 23-04-2020 · Staatsblad-akte
Eerste vestiging Lindenstraat 37, Zaventem
Alle 10 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

zelfde hoofdactiviteit, vergelijkbaar in omvang en leeftijd
Onderneming
K.ADMIN Zaventem € 74.358 € 16.079 57,1% -
IB Consult Hoeilaart € 74.361 € 18.264 21,4% -
OUTGROW Linter € 61.233 € 15.236 68,1% -
Organdipity Holsbeek € 85.005 € 15.235 -25,2% -
NIMALI Merchtem € 61.261 € 14.959 41,9% -
GV² Pajottegem € 59.600 € 14.664 13,6% -
RDNewco Kortenberg € 60.771 € 14.114 -22,7% -

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als K.ADMIN: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 59.600 en € 85.000, opgericht tussen 2019 en 2021.

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 21-04-2020Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNACE 70200
Vestigingseenheid
2.302.200.6711930 Zaventem, sinds 21-04-2020
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 09-12-2025
Ondernemingsgegevens

Jaarrekening 2025

€ 16.079▼ 48,7%
≈ € 75.000geschat
€ 8.514▼ 55,8%
€ 42.444▼ 33,6%
€ 74.358▼ 6,2%
Neerlegging
Neergelegd op 08-04-2026, 114 dagen voor het einde van de neerleggingstermijn
Financieel

Inzichten over K.ADMIN

K.ADMIN legt een microschema neer. Dat schema vermeldt geen omzet. De brutomarge daalde van € 49.942 in 2021 naar € 16.079 in 2025.

Bronnen: Kruispuntbank van Ondernemingen, neerleggingen bij de Nationale Bank, Belgisch Staatsblad.

Financieel

Jaarrekening 2025

microschema, neergelegd op 08-04-2026, 114 dagen voor het einde van de termijn
€ 16.079
▼ 48,7%
€ 12.817
▼ 50,2%
€ 8.514
▼ 55,8%
€ 23.298
▼ 52,5%
57,1%
▼ 23,5 procentpunt
1,73
▼ 2,46

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Omzet ≈ € 75.000. Geschat: waarschijnlijk tussen € 36.000 en € 150.000.

Balans

balanstotaal € 74.358 op 31-12-2025
Wat de onderneming bezitHoe dat betaald is

in euro

in euro

Positie in de sector

57,1%

Hoger dan 51% van 39.342 ondernemingen in 2025.

1,73

Hoger dan 44% van 38.027 ondernemingen in 2025.

11,4%

Hoger dan 45% van 38.499 ondernemingen in 2025.

K.ADMIN Middelste helft van de sector 80% van de sector Microschema's in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)

Nettoresultaat: middelste helft · Eigen vermogen: middelste helft · Balanstotaal: laagste kwart · Werkkapitaal: middelste helft

Neergelegde jaarrekeningen

zoals ingediend bij de Nationale Bank, klik op een jaar om het te kiezen
Post Verloop20252024202320222021
Balans: activa
20/58 74.35879.29872.44860.11554.476
21/28 19.14614.89219.82224.75218.637
22/27 19.14614.89219.82224.75218.637
22 ---16.87616.847
24 04474.1617.8761.790
26 19.14614.44515.661--
29/58 55.21264.40652.62635.36335.839
3 4.038----
30/36 4.038----
40/41 10.51119.71510.51710.9769.417
40 9.72510.97410.51710.9769.417
41 7868.742---
54/58 39.40343.05134.64114.12417.369
490/1 1.2601.6397.46810.2639.053
Balans: passiva
10/49 74.35879.29872.44860.11554.476
10/15 42.44463.93154.65240.67632.547
10/11 3.0003.0003.0003.0003.000
13 39.44460.93151.65237.676-
133 39.44460.93151.65237.676-
14 00--29.547
17/49 31.91415.36717.79619.43821.929
42/48 31.91415.36717.79619.43821.929
44 9024401.8601.1841.840
440/4 9024401.8601.1841.840
45 4.3225.17715.93618.25414.089
450/3 4.3225.17715.93618.25414.089
47/48 26.6909.750--6.000
Resultatenrekening
9900 16.07931.33431.27318.43949.942
62 ---385947
630 1.9724.9304.9304.8701.858
640/8 1.2906831.1671.1012.115
9901 12.81725.72025.17612.08445.022
75/76B 14439556659588
75 14439556659588
65/66B 1032321124699
65 1032321124699
9903 12.72825.92725.62012.69845.511
67/77 4.2146.6487.2444.5689.964
9904 8.51419.27918.3768.13035.547
9905 8.51419.27918.3768.13035.547
Resultaatverwerking
9906 8.51419.27918.37637.67635.547
14P ---29.547-
791/2 30.000----
691/2 8.5149.27913.97637.676-
6921 8.5149.27913.97637.676-
694/7 30.00010.0004.400-6.000
694 30.00010.0004.400--
695 ----6.000
Document PDFPDFPDFPDFPDF

De toelichting bij deze jaarrekening telt 13 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 08-04-2026.

Download als CSV

Neerleggingen

elke stip is een jaarrekening, op de dag dat ze bij de Nationale Bank binnenkwam
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 08-04-2026 2026-00074289 PDF
31-12-2024 microschema 29-04-2025 2025-00085685 PDF
31-12-2023 microschema 02-08-2024 2024-00326236 PDF
31-12-2022 microschema 15-06-2023 2023-00138098 PDF
31-12-2021 microschema 30-06-2022 2022-20116630 PDF

Kerncijfers en ratio's

per boekjaar, berekend uit de jaarrekening
Post Verloop20252024202320222021
14.78930.65030.10616.95446.880
10.48624.20923.30612.99937.405
6.2260010.98520.495
-3.6488.41020.517-3.245-
23.29849.03934.83015.92413.910
57,1%80,6%75,4%67,7%59,7%
1,734,192,961,821,63
1,604,192,961,821,63
0,750,240,330,480,67
20,1%30,2%33,6%20,0%109,2%
11,4%24,3%25,4%13,5%65,3%
meer dan 100meer dan 100meer dan 100meer dan 100meer dan 100

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. De kasstroom is daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening. De investeringen zijn de aanschaffingen uit de toelichting, en waar die ontbreken de beweging van de balans.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20252024202320222021
Materiële vaste activa€ 6.226--€ 10.985€ 20.495
Financiële vaste activa€ 0----
€ 1.972€ 4.930€ 4.930€ 4.870€ 1.858

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Inzichten over K.ADMIN

Het bedrijfsresultaat van 2025 is 50% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2022.

Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 19,4% naar 42,9%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.

Bestuur & eigendom

Bestuur

1 bestuurder
Pannekoek Kristel
Bestuurder
sinds 21-04-2020
vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 08-04-2026

Functiehouders in de KBO →

Mandaten door de jaren

1 naam, de streepjeslijn is vandaag
Pannekoek Kristel
Bestuurder
Bestuur
Mandaten als lijst
  • Pannekoek Kristel
    • Bestuurder, van 21-04-2020 tot heden

Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Zeggenschap

Kapitaal

Inbreng
€ 3.000
Bron
jaarrekening 2025

Netwerk & groep

Geen groep

K.ADMIN heeft geen moeder en geen deelnemingen in de jaarrekeningen. Pannekoek Kristel is de enige bestuurder. K.ADMIN deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Tijdlijn

Tijdlijn

10 gebeurtenissen sinds 2020

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027

2026
Jaarrekening 2025 neergelegd PDFmicroschema · 114 dagen voor het einde van de termijn
2025
Ingeschreven in de Peppol Directory Bereikbaar voor e-facturen via 0208:0746440041
Doelwijziging · Statutenwijziging“Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren,overige zakelijke dienstverlening en…” · Algemene vergadering van 25-06-20251 punt ▸
  • Algemene vergadering, 25-06-2025
  • De akte bevat nog 3 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

Jaarrekening 2024 neergelegd PDFmicroschema · 93 dagen voor het einde van de termijn
2024
Jaarrekening 2023 neergelegd PDFmicroschema · 2 dagen te laat
2023
Jaarrekening 2022 neergelegd PDFmicroschema · 46 dagen voor het einde van de termijn
2022
Zwakste boekjaar netto € 8.130 ▼77,1% Het nettoresultaat zakt naar € 8.130, het laagste van 2021 tot 2025. Het jaar erna herstelt het.
Jaarrekening 2021 neergelegd PDFmicroschema · 31 dagen voor het einde van de termijn
2020
Oprichting PDFbekendgemaakt op 23-04-2020
Eerste vestiging Lindenstraat 37, Zaventem

Financiële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen: Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

K.ADMIN werd op 21 april 2020 opgericht als BV.1 Het balanstotaal ging van € 54.476 in 2021 naar € 74.358 in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2021 en 2025

Ondernemingsgegevens

Identiteit

Ondernemingsnummer
0746.440.041
Btw-nummer
BE 0746.440.041
Peppol-ID
0208:0746440041
Ander Peppol-ID
9925:BE0746440041
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Status
Actief, normale toestand
Opgericht
21-04-2020
Boekjaar
eindigt op 31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 09-12-2025Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als de onderneming uit het Peppol-register verdwijnt.
Naam
K.ADMIN in het Nederlands
Type entiteit
Rechtspersoon

Activiteiten

NACEBEL 2025
Codes volgens NACEBEL 2008
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering hoofdactiviteit
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren,overige zakelijke dienstverlening en administratief werk; Personeelsadministratie; Consultant…
44 activiteiten
  1. Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren,overige zakelijke dienstverlening en administratief werk
  2. Personeelsadministratie
  3. Consultant preventieadviseur,evenals overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten
  4. Leiden van belangrijke herstellingswerken aan gebouwen
  5. Productontwikkeling
  6. Fotografie
  7. Beeldende kunst,productie en detailhandel in kunstvoorwerpen en antiek
  8. Creatie en vervaardiging van allerlei meubelen evenals klein- en groothandel
  9. Schrijnwerk
  10. Het verlenen van administratieve prestaties en computerservices
  11. Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  12. Ontwerpen en programmeren van computerprogramma’s,computerconsultancy activiteiten en aanverwante activiteiten
  13. Gegevensverwerking,webhosting en aanverwante activiteiten
  14. Presentaties,training en opleidingen geven
  15. Reisorganisator,verschaffen van informatie en advies over reizen
  16. Schrijven van reviews
  17. Activiteiten op het vlak van geestelijke gezondheidszorg,m.u.v.psychiatrische ziekenhuizen en verzorgingstehuizen
  18. Uitbaten van hotels en overige verblijfsvormen
  19. Uitbaten van vakantieverblijven en andere accomodaties voor kort verblijf
  20. Uitbating van gites,vakantiewoningen en-appartementen,gastenkamers
  21. Uitbaten van kampeerterreinen
  22. Aan-en verkoop,evenals verhuur van kampeerauto’s en caravans
  23. Uitbaten van restaurants en overige eetgelegenheden,eveneens mobiele
  24. Aanbieden van cateringdiensten
  25. Adviesverlening in de horecasector
  26. Begrafenisondernemer,uitvaartverzorging,verzorging van overledenen(gereedmaken voor de begrafenis of de crematie,balsemen,enzoverder),verlenen van diensten rond de begrafenis of crematie(verhuren van ingerichte ruimten in mortuaria,enzoverder),verzorgen van de begrafenis of de crematie van overledenen
  27. Thanatopraxie;Verzorgen van de begrafenis of de crematie van dieren
  28. Het vervaardigen van zeep en wasmiddel
  29. Het uitbaten van detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
  30. Het uitbaten van gespecialiseerde detailhandel in geschenken
  31. Het vervaardigen van kaarsen
  32. Het verwerven van participaties in eender welke vorm in alle bestaande of op te richten rechtspersonen en vennootschappen,het stimuleren,de planning,de coördinatie,de ontwikkeling van en de investering in rechtspersonen en ondernemingen waarin zij al of niet een participatie aanhoudt
  33. Het aangaan van leningen of kredietopeningen;het toestaan van leningen en kredietopeningen aan rechtspersonen en ondernemingen of particulieren,onder om het even welke vorm;in dit kader kan zij zich ook borg stellen of haar aval verlenen,in de meest ruime zin,alle handels-en financiële operaties verrichten behalve die wettelijk voorbehouden zijn aan depositobanken,houders van deposito’s op korte termijn,spaarkassen,hypotheekmaatschappijen en kapitalisatieondernemingen
  34. Het verlenen van adviezen van financiële,technische,commerciële of administratieve aard,in de meest ruime zin,met uitzondering van adviezen inzake beleggingen en geldplaatsingen;bijstand en diensten verlenen,rechtstreeks of onrechtstreeks op het vlak van administratie en financiën,verkoop,productie en algemeen bestuur
  35. Het waarnemen van alle bestuursopdrachten,het uitoefenen van opdrachten en functies,met inbegrip van mandaten van vereffenaar
  36. Het ontwikkelen,kopen,verkopen,in licentie nemen of geven van octrooien,knowhow en aanverwante immateriële duurzame activa
  37. Het verlenen van administratieve prestaties en computerservices
  38. De aan-en verkoop,in-en uitvoer,commissiehandel en vertegenwoordiging van om het even welke goederen,met andere woorden tussenpersoon in de handel
  39. Het onderzoek,de ontwikkeling,de vervaardiging of commercialisering van nieuwe producten,nieuwe vormen van technologie en hun toepassingen
  40. Het stellen van zakelijke en persoonlijke zekerheden in voordeel van derden
  41. Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen,en beheren van een onroerend vermogen;alle verrichtingen met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten zoals de huurfinanciering van onroerende goederen aan derden,het aankopen,verkopen,ruilen,bouwen,verbouwen,onderhouden,verhuren,huren,verkavelen,prospecteren,en uitbaten van onroerende goederen,alsmede alle handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit doel in verband staan en die van aard zijn de opbrengst van de onroerende goederen te bevorderen,alsmede zich borg te stellen voor het goede verloop van verbintenissen door derde personen aangegaan die het genot zouden hebben van deze onroerende goederen
  42. Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend patrimonium,alle verrichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten,van welke aard ook,zoals de aan-en verkoop,huur en verhuur van roerende goederen;het verwerven door inschrijving of aankoop en het beheren van aandelen,obligaties,kasbonnen of andere roerende waarde,van welke vorm ook,van Belgische of buitenlandse,bestaande of nog op te richten rechtspersonen en ondernemingen,alsmede alle handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit doel in verband staan en die van aard zijn de opbrengst van de roerende goederen te bevorderen,alsmede zich borg te stellen voor het goede verloop van verbintenissen door derde personen aangegaan die het genot zouden hebben van deze roerende goederen
  43. De vennootschap mag alle verrichtingen stellen van commerciële,industriële,onroerende,roerende of financiële aard die rechtstreeks of onrechtstreeks met haar voorwerp verwant of verknocht zijn of de verwezenlijking ervan kunnen bevorderen
  44. De vennootschap mag betrokken zijn bij wijze van inbreng,samensmelting,inschrijving of op elke andere wijze,in de ondernemingen,verenigingen of vennootschappen,die een gelijkaardig,soortgelijk of samenhangend voorwerp hebben of die nuttig zijn voor de verwezenlijking van het geheel of een gedeelte van haar voorwerp
akte van 08-07-2025

Zetel en vestigingen

1 vestiging
Vestiging Sinds Vestigingsnummer
Lindenstraat 37 zetel 1930 Zaventem 3100403 Vervaardiging en afwerking (inclusief het stofferen, schilderen, polijsten, enz) van slaapkamer-, eetkamer- en zitkamermeubels 21-04-2020 2.302.200.671

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
74 m²
Gebouwen
53 m²
Volume, LiDAR
345 m³
Hoogste gebouw
10,4 m
Gebouwen op schaal, elk op zijn eigen perceel
52 m², 10,4 m 52 m², 10,4 m

Ligging

zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Percelen

Perceel (capakey)Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
23094D0203/00N02374 m² 1 · 52 m² 10,4 m · 3