Ga naar inhoud

JVHC

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefPapendonk 38, 2547 Lint, BelgiëKBO/BCE: BE 1012.647.534
Samenvatting

JVHC is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had JVHC een eigen vermogen van € 21.568 en een nettoresultaat van € 18.785. De solvabiliteit is hoger dan bij 45% van de 34.954 ondernemingen in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,6% (laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 21-08-2024 Normale toestand
Activiteit
Sanitaire werkzaamheden NACE 43221en 1 andere
Vestigingseenheid
2.362.887.633 2547 Lint, sinds 21-08-2024
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 18-09-2024

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Van Herck JorisBestuurder

Financiële situatie

73 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,6%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 29.213
Omzet
≈ € 160.000
geschat
Winst
€ 18.785
Eigen vermogen
€ 21.568
▲ 675%
Balanstotaal
€ 50.847
▲ 52,7%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: balanstotaal € 50.847verlaagt risicoLiquiditeit 3,58, liquide middelen € 26.965Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
73 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel sterker dan 82% van de microbedrijven in de sector gespecialiseerde bouw (NACE 43)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 67+34
eigen vermogen 42,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 95+3
kortlopende schulden 18,2% · geldmiddelen 53,0%
Rentabiliteit 100+90
rendement op activa 36,9%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,6% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 6 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.674 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop over 24 maanden 09-2025: 1,0% 10-2025: 1,0%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 1,0%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 1,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 11-2025 01-2026: 1,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 1,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 1,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 1,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 1,3%● gelijk tegenover 04-2026hoogste waarde 06-2026: 1,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,5%▼ -0,8 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,5%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,6%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,6%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 3,58 (6,28 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 18,2% en de geldmiddelen 53% van het balanstotaal. Wel is 57,6% van het actief met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 43, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 45% van hen, de liquiditeit beter dan bij 92%, de rentabiliteit beter dan bij 92% en de groei beter dan bij 99%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 3,58, liquide middelen € 26.965
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 50.847
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 09-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 09-06-2026, 52 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
52 dagen voor het einde van de termijn
2024
51 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 52 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 43) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 1 dag voor het einde van de termijn, en 43% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 09-06-2026 bij de NBB alle 2 neerleggingen

Omzet
≈ € 160.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 100.000 en € 210.000
Totaal activa
€ 50.847▲ 52,7%
2024 · € 33.303
Nettoresultaat
€ 18.785
2024 · -€ 2.218
Werkkapitaal
€ 23.895▲ 50,0%
2024 · € 15.934
Meerjarenoverzicht
2024 tot 2025, 2 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 24.396
2025
20242025
Nettoresultaat
€ 18.785
2025
middelste helft van de sector
20242025
Eigen vermogen
€ 21.568
▲ 675% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Totaal activa
€ 50.847
▲ 52,7% 2025
laagste kwart van de sector
20242025
Schulden
€ 29.279
▼ 4,1% 2025
20242025
Werkkapitaal
€ 23.895
▲ 50,0% 2025
middelste helft van de sector
20242025
Solvabiliteit
42,4%
▲ 34,1pp 2025
middelste helft van de sector
20242025
Liquiditeit
3,58
▼ 2,70 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Rendabiliteit (ROA)
36,9%
▲ 43,6pp 2025
hoogste kwart van de sector
20242025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat-€ 1.436-€ 24.396
Nettoresultaat-€ 2.218onder de middelste helft van de sector-€ 18.785binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 2.782onder de middelste helft van de sector-€ 21.568binnen de middelste helft van de sector▲ 675%
Totaal activa€ 33.303onder de middelste helft van de sector-€ 50.847onder de middelste helft van de sector▲ 52,7%
Schulden€ 30.521-€ 29.279▼ 4,1%
Werkkapitaal€ 15.934binnen de middelste helft van de sector-€ 23.895binnen de middelste helft van de sector▲ 50,0%
Solvabiliteit8,4%onder de middelste helft van de sector-42,4%binnen de middelste helft van de sector▲ 34,1pp
Liquiditeit6,28boven de middelste helft van de sector-3,58boven de middelste helft van de sector▼ 2,70
Rendabiliteit (ROA)-6,7%onder de middelste helft van de sector-36,9%boven de middelste helft van de sector▲ 43,6pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een winst van € 24.396, na een verlies van € 1.436 in 2024.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 49.530
Vaste activa € 16.356 ▲ 29,1%
Vlottende activa € 33.174 ▲ 75,0%
Passiva € 50.847
Eigen vermogen € 21.568 ▲ 675%
Schulden € 29.279 ▼ 4,1%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 91,6% naar 57,6%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 28.481▲
2024 · -€ 635
Cashflow
€ 22.870▲
2024 · -€ 1.417
Schuldgraad
1,36▼
2024 · 10,97
ROE
87,1%▲
2024 · -79,7%
Rentedekking
19,12▲
2024 · -0,81
Schulden ≤ 1 jaar
€ 9.279▲
2024 · € 3.021
Schulden > 1 jaar
€ 20.000▼
2024 · € 27.500
Belastingen
€ 4.455
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20242025
Materiële vaste activa€ 13.344€ 7.410
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 801€ 4.085

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2024 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2024 tot 2025 · 2 vermeldingen · € 870 toegekend · € 870 uitbetaald
Jaar Vermeldingen ToegekendUitbetaald
2025 1 € 477€ 477
2024 1 € 393€ 393
Regelingen
2 vermeldingen · € 870 · € 870 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 45 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 33.303€ 50.847▲
Oprichtingskosten20€ 1.678€ 1.317▼
Vaste activa21/28€ 12.670€ 16.356▲
Materiële vaste activa22/27€ 12.670€ 16.356▲
Installaties, machines en uitrusting23€ 6.181€ 10.391▲
Meubilair en rollend materieel24€ 6.489€ 5.964▼
Vlottende activa29/58€ 18.955€ 33.174▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6.263€ 4.992▼
Handelsvorderingen40€ 3.158€ 4.894▲
Overige vorderingen41€ 3.105€ 98▼
Liquide middelen54/58€ 11.202€ 26.965▲
Overlopende rekeningen490/1€ 1.489€ 1.217▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 33.303€ 50.847▲
Eigen vermogen10/15€ 2.782€ 21.568▲
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13-€ 16.568
Beschikbare reserves133-€ 16.568
Overgedragen winst (verlies)14-€ 2.218-
Schulden17/49€ 30.521€ 29.279▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 27.500€ 20.000▼
Financiële schulden170/4€ 27.500€ 20.000▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 3.021€ 9.279▲
Financiële schulden43€ 83€ 78▼
Kredietinstellingen430/8€ 83€ 78▼
Handelsschulden44€ 2.820€ 2.647▼
Leveranciers440/4€ 2.820€ 2.647▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 5.826
Belastingen450/3-€ 5.826
Overige schulden47/48€ 118€ 729▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 801€ 4.085▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 534€ 733▲
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 101€ 29.213▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 1.436€ 24.396▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 334▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 334▲
Financiële kosten65/66B€ 781€ 1.489▲
Recurrente financiële kosten65€ 781€ 1.489▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 2.218€ 23.240▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 4.455
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.218€ 18.785▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 2.218€ 18.785▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 2.218€ 16.568▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P--€ 2.218
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2-€ 16.568
Aan de overige reserves6921-€ 16.568

De toelichting bij deze jaarrekening telt 6 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 09-06-2026.

Post20242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 801€ 4.085▲ 410%
Andere bedrijfskosten640/8€ 534€ 733▲ 37,1%
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 101€ 29.213-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 1.436€ 24.396-
Financiële opbrengsten75/76B€ 0€ 334▲ 5.568×
Recurrente financiële opbrengsten75€ 0€ 334▲ 5.568×
Financiële kosten65/66B€ 781€ 1.489▲ 90,6%
Recurrente financiële kosten65€ 781€ 1.489▲ 90,6%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 2.218€ 23.240-
Belastingen op het resultaat67/77-€ 4.455-
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.218€ 18.785-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 2.218€ 18.785-
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 33.303€ 50.847▲ 52,7%
Oprichtingskosten20€ 1.678€ 1.317▼ 21,5%
Vaste activa21/28€ 12.670€ 16.356▲ 29,1%
Materiële vaste activa22/27€ 12.670€ 16.356▲ 29,1%
Installaties, machines en uitrusting23€ 6.181€ 10.391▲ 68,1%
Meubilair en rollend materieel24€ 6.489€ 5.964▼ 8,1%
Vlottende activa29/58€ 18.955€ 33.174▲ 75,0%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 6.263€ 4.992▼ 20,3%
Handelsvorderingen40€ 3.158€ 4.894▲ 55,0%
Overige vorderingen41€ 3.105€ 98▼ 96,8%
Liquide middelen54/58€ 11.202€ 26.965▲ 141%
Overlopende rekeningen490/1€ 1.489€ 1.217▼ 18,3%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 33.303€ 50.847▲ 52,7%
Eigen vermogen10/15€ 2.782€ 21.568▲ 675%
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13-€ 16.568-
Beschikbare reserves133-€ 16.568-
Overgedragen winst (verlies)14-€ 2.218--
Schulden17/49€ 30.521€ 29.279▼ 4,1%
Schulden op meer dan één jaar17€ 27.500€ 20.000▼ 27,3%
Financiële schulden170/4€ 27.500€ 20.000▼ 27,3%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 3.021€ 9.279▲ 207%
Financiële schulden43€ 83€ 78▼ 5,8%
Kredietinstellingen430/8€ 83€ 78▼ 5,8%
Handelsschulden44€ 2.820€ 2.647▼ 6,1%
Leveranciers440/4€ 2.820€ 2.647▼ 6,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45-€ 5.826-
Belastingen450/3-€ 5.826-
Overige schulden47/48€ 118€ 729▲ 519%
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 2.218€ 18.785-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 801€ 4.085▲ 410%
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 1.417€ 22.870-
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 7.771-
Verandering liquide middelen-€ 15.763-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als JVHC nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.

  • Micro
  • 2 tot 5 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
95,8% bestond nog
2,3% stopte op een andere manier
1,8% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van JVHC zelf: 0,6% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor JVHC. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 09-06-2026 2026-00158896 PDF
31-12-2024 microschema 10-06-2025 2025-00131385 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder
Van Herck Joris
Bestuurder · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 09-06-2026
Actief

Eigenaars en kapitaal

Netwerk & groep

JVHC deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Ondernemingen op hetzelfde adres

1 andere onderneming

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van JVHC. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

Termijn voor de jaarrekening 2026: 31-07-2027
2026
09-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdNBB
microschema · 52 dagen voor het einde van de termijn
2025
31-12
Financieel Terug winstgevendnetto € 18.785
Het nettoresultaat is € 18.785, na een verliesjaar.
10-06
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdNBB
microschema · 51 dagen voor het einde van de termijn
2024
23-08
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

JVHC werd opgericht op 21 augustus 2024 als BV.1 Van Herck Joris is bestuurder volgens de jaarrekening 2025.2 De onderneming legde 2 jaarrekeningen neer, de laatste over het boekjaar 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekening 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam JVHC in het Nederlands
Ondernemingsnummer 1012.647.534
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 21-08-2024
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Zetel Papendonk 38, 2547 Lint, België
Vestiging JVHC, Papendonk 38, 2547 Lint sinds 21-08-2024 · vestigingsnummer 2.362.887.633

Activiteiten

NACEBEL 2025
43221 Sanitaire werkzaamheden hoofdactiviteit
43222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Codes volgens NACEBEL 2008
43221 Loodgieterswerk hoofdactiviteit
43222 Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 1012.647.534
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:1012647534
Ander Peppol-ID 9925:BE1012647534
Ingeschreven 18-09-2024

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 3 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 1012.647.534

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart
2 ondernemingen op dit adres Bekijk wie hier gevestigd is

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
370 m²
Gebouwvoetafdruk
152 m²
Volume, LiDAR
921 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
11025D0274/00L003 Vlaanderen 370 m² 1 · 152 m² 10,8 m · 2