Ga naar inhoud

JNB SERVICE

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefOoststatiestraat 55, 2550 Kontich, BelgiëKBO/BCE: BE 1014.201.910
Samenvatting

De berekende faillissementskans van JNB SERVICE over 12 maanden bedraagt 2,3% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 29.984 en een nettoresultaat van € 29.484. De solvabiliteit is beter dan 63% van 9.154 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 236.892omzet 2025
Eigen vermogen
€ 29.984
Winst
€ 29.484
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
2,3%
Structuur
Jaarrekening 9 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 55verhoogt risicoOpgericht in 2024Omvang: omzet € 236.892, balanstotaal € 53.792Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoLiquiditeit 1,96, liquide middelen € 20.607Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 79% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 81
eigen vermogen 55,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 76
kortlopende schulden 44,3% · geldmiddelen 38,3%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 54,8%
Faillissementskans, 12 maanden
2,3% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.415 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 10-2025: 3,6% 11-2025: 3,6%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 3,7%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 4,1%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 7,1%▲ +3,0 procentpunten t.o.v. 01-2026 03-2026: 7,6%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 7,6%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 7,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 7,9%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 7,7%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,3%▼ -5,4 procentpunten t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 2,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,96, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 44,3% en geldmiddelen: 38,3% van het balanstotaal), en 44,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 64% op solvabiliteit, 80% op liquiditeit en 91% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: omzet € 236.892, balanstotaal € 53.792
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,96, liquide middelen € 20.607
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 22-07-2026, 9 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
9 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Maatschappelijke zetel · Andere adressenZetelverplaatsing

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 236.892 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 26-09-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 236.892
Winst
€ 29.484
Solvabiliteit
55,7%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
26-09-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.