Ga naar inhoud

JMR HORECA

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRoute d'Ocquier(Pessoux) 74, 5590 Ciney, BelgiëKBO/BCE: BE 1020.857.001
Samenvatting

De berekende faillissementskans van JMR HORECA over 12 maanden bedraagt 3,8% (gemiddeld). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.819) en een nettoresultaat van -€ 5.819. De solvabiliteit is beter dan 21% van 16.317 sectorgenoten (NACE 56, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
NACE 56112
2 vestigingen
Schaal
€ 26.392balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 2.819
Verlies
-€ 5.819
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
47 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
3,8%
Structuur
Jaarrekening 27 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 47verhoogt risicoSector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)Opgericht in 2025Negatief eigen vermogen -€ 2.819verlaagt risicoLiquiditeit 0,37, liquide middelen € 5.663Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
47 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 56, micro)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 14
eigen vermogen -10,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 27
kortlopende schulden 110,7% · geldmiddelen 21,5%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -22,0%
Faillissementskans, 12 maanden
3,8% Gemiddeld
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,8% (23.718 ondernemingen, NACE 56, micro)
Verloop 24 maanden 04-2026: 4,4% 05-2026: 4,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: 5,1%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 5,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 3,6%▼ -1,5 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 3,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,37; kortlopende schulden: 110,7% en geldmiddelen: 21,5% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 56, micro): beter dan 22% op solvabiliteit, 22% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Sector Eet- en drankgelegenheden (NACE 56)
KBO
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 0,37, liquide middelen € 5.663
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 2.819
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 27-08-2026, 27 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
27 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 2.819 Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 26.392 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 10-03-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 26.392
Verlies
-€ 5.819
Solvabiliteit
-10,7%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
2
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele…NACE 56112
Opgericht
10-03-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.