Ga naar inhoud

JH SOUND DESIGN

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefBondgenotenstraat 6, 1190 Vorst, BelgiëKBO/BCE: BE 0735.342.449
Samenvatting

JH SOUND DESIGN is actief sinds 2019, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had JH SOUND DESIGN een eigen vermogen van € 16.101 en een nettoresultaat van -€ 4.826. Het eigen vermogen groeit sinds 2020 met ongeveer 10% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 60% van de 2.480 ondernemingen in de sector scheppende en uitvoerende kunst (NACE 90, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,5% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 27-09-2019 Normale toestand
Activiteit
Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken NACE 90393en 5 andere
Vestigingseenheid
2.294.116.712 6920 Wellin, sinds 01-10-2019
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 19-11-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Hassid JeremyBestuurder · sinds 27-09-2019

Financiële situatie

80 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
-€ 355
Verlies
€ 4.826
Eigen vermogen
€ 16.101
▼ 23,1%
Balanstotaal
€ 26.468
▼ 20,6%
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 26 dagen na de termijn
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenVerlies € 4.826 (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector NACE 90Omvang: balanstotaal € 26.468Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
80 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 31% van de microbedrijven in de sector scheppende en uitvoerende kunst (NACE 90)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 86-2
eigen vermogen 60,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 48+5
kortlopende schulden 39,2% · geldmiddelen 13,0%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -18,2%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,5% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (3.429 ondernemingen, NACE 90, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,7% 01-2025: 0,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,7%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,7%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,7%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%▼ -0,5 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,5%▲ +0,3 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 04-2026 06-2026: 0,6%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,6%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 1,1%▲ +0,5 procentpunt tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,5%▼ -0,6 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,5%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,55 (2,45 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 39,2% en de geldmiddelen 13% van het balanstotaal. Van het actief is 39,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 90, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 62% van hen, de liquiditeit beter dan bij 31%, de rentabiliteit beter dan bij 7% en de groei beter dan bij 23%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Sector NACE 90
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 26.468
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 4.826 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 26 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 26-08-2026, 26 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
26 dagen te laat
2024
31 dagen voor het einde van de termijn
2023
12 dagen voor het einde van de termijn
2022
57 dagen te laat
2021
39 dagen voor het einde van de termijn
2020
26 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 90) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 20 juli neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 37 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing binnen ForestNieuwe zetel: rue des Alliés 6 à 1190 Forest · Vorige zetel: Bd. G. Van Haelen 24 bte 1 à 1190 Forest
  2. · Staatsblad-akte Maatschappelijke zetel
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 13 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als JH SOUND DESIGN: gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken (NACE 90393). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 19.200 en € 32.200, opgericht tussen 2018 en 2021.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
JH SOUND DESIGN Vorst€ 26.468-€ 355
Wproductions Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht€ 32.204€ 928
PA Technologies Wuustwezel€ 31.589-€ 241
GraphxStudio Tessenderlo-Ham€ 28.765-€ 12.681
KAGE Audio Consulting Aarschot€ 20.103-€ 6.259
Moments In Motion Lier€ 19.200€ 540
ECO-CONCEPT BELGIUM Zaventem€ 25.262€ 664
Volledige vergelijking

Kerngegevens van JH SOUND DESIGN

Wat is het ondernemingsnummer van JH SOUND DESIGN?
Het ondernemingsnummer van JH SOUND DESIGN is 0735.342.449. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0735.342.449.
Waar is JH SOUND DESIGN gevestigd?
De zetel is gevestigd op Bondgenotenstraat 6, 1190 Vorst.Ondernemingsgegevens
Wat doet JH SOUND DESIGN?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken (NACE 90393).
Wat is de rechtsvorm van JH SOUND DESIGN?
De rechtsvorm van JH SOUND DESIGN is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd JH SOUND DESIGN opgericht?
JH SOUND DESIGN werd opgericht op 27-09-2019.
Is JH SOUND DESIGN nog actief?
Ja, JH SOUND DESIGN staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van JH SOUND DESIGN?
De jaarrekening over boekjaar 2025 vermeldt geen omzet. In het microschema is dat niet verplicht.Financieel
Maakt JH SOUND DESIGN winst?
In boekjaar 2025 boekte JH SOUND DESIGN een verlies van € 4.826.
Waar vind ik de jaarrekening van JH SOUND DESIGN?
JH SOUND DESIGN legde 6 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet JH SOUND DESIGN de volgende jaarrekening neerleggen?
JH SOUND DESIGN moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.