Ga naar inhoud

JH PARTNERS

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefArnaud Fraiteurlaan 15/23, 1050 Elsene, BelgiëOp dit adres zijn 227 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 1022.465.023
Samenvatting

JH PARTNERS is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 5.140) en een nettoresultaat van -€ 15.140. De solvabiliteit is beter dan 13% van 968 sectorgenoten (NACE 78, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Arbeidsbemiddeling
NACE 78100Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies NACE 70200
1 vestiging
Schaal
€ 114.081balanstotaal 2025
Personeel
4 VTE
Eigen vermogen
-€ 5.140
Verlies
-€ 15.140
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 14 dagen vroeg
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 5.140verlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Omvang: balanstotaal € 114.081Liquiditeit 0,82, liquide middelen € 73.681Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 16% van de sectorgenoten (NACE 70, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 20
eigen vermogen -4,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 50
kortlopende schulden 104,5% · geldmiddelen 64,6%
Rentabiliteit 2
rendement op activa -13,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.334 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop 24 maanden 05-2026: 0,4% 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,82, onder 1; kortlopende schulden: 104,5% en geldmiddelen: 64,6% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 70, micro): beter dan 8% op solvabiliteit, 33% op liquiditeit en 8% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 114.081
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 5.140
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,82, liquide middelen € 73.681
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 17-07-2026, 14 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
14 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: JACOB David (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 5.140 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op eigen vermogensectormediaan € 56.223 · 968 bedrijven -€ 5.140 Bekijk
  • Opgericht 17 maanden geledenopgericht 17-04-2025 17 maanden Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 114.081
Verlies
-€ 15.140
Solvabiliteit
-4,5%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
ArbeidsbemiddelingNACE 78100
Opgericht
17-04-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
32
Jaarvergadering
15 juni om 18:00
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.