Ga naar inhoud

JDS ACCOUNTING

Actief
BVopgericht 20205 jaar actiefClos des Eclaireurs 4, 1301 Wavre, BelgiëKBO/BCE: BE 0759.611.156
Samenvatting

JDS ACCOUNTING is actief sinds 2020 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 2.000 en een nettoresultaat van € 24.382. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 8% van 15.507 sectorgenoten (NACE 69, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige fiscale dienstverlening
NACE 69209
1 vestiging
Schaal
€ 56.325balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 2.000
Winst
€ 24.382
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
90 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Structuur
Jaarrekening 181 dagen vroeg1 van 2 akten gelezen
Waarom 90verhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 0,81, liquide middelen € 21.295Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-01-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
90 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 36% van de sectorgenoten (NACE 69, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 29=
eigen vermogen 3,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 59+9
kortlopende schulden 70,9% · geldmiddelen 37,8%
Rentabiliteit 93+14
rendement op activa 43,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (20.019 ondernemingen, NACE 69, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1% 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 69, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 45% op liquiditeit, 56% op rentabiliteit en 35% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 0,81, liquide middelen € 21.295
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 31-01-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 8% van 15507 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 15507 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 8%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 31-01-2026, 181 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
181 dagen vroeg
2024
175 dagen vroeg
2023
30 dagen te laat
2022
122 dagen vroeg
2021
26 dagen te laat
2020
19 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 67 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 69) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 maart neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 148 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: Stéphanie Devillé (bestuurder)Benoeming: Maëlle Dumont (bestuurder) ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 24.382 ▲87,8%

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 6% op eigen vermogensectormediaan € 85.705 · 15.511 bedrijven € 2.000 Bekijk
  • Let op: Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 01-01-2026 · 1 in functie 1 nieuw · 1 vertrokken Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 24.382 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 56.325
Winst
€ 24.382
Solvabiliteit
3,6%
Balanstotaal▲ 19,2%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
9
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 06-02-2025Jaarrekening neergelegd
  2. 30-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 31-03-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige fiscale dienstverleningNACE 69209
Opgericht
09-12-2020
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
1

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.