Ga naar inhoud

JCMLA HOLDING

Actief
BVopgericht 20178 jaar actiefPriorijdreef 25, 1160 Oudergem, BelgiëOp dit adres zijn 21 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0686.855.020
Samenvatting

JCMLA HOLDING is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 83,3 mln en een nettoresultaat van -€ 858.281. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,5% per jaar). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 140,6 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 83,3 mln
Verlies
-€ 858.281
Gezondheid
80 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Deelnemingen
15
Jaarrekening 25 dagen vroeg3 van 10 akten gelezen
Waarom 80verhoogt risicoLiquiditeit 0,29, liquide middelen € 18.789verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 140,6 mlnGeen hoofdactiviteit geregistreerdEigen vermogen € 83,3 mln (59,2% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
80 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 23% van de sectorgenoten (zonder NACE-code, groot)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 84-1
eigen vermogen 59,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 1,2% · geldmiddelen 0,0%
Rentabiliteit 18-20
rendement op activa -0,6%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2%laagste waarde 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024laagste waarde 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,5%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2025hoogste waarde 09-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 08-2025hoogste waarde 10-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 6.650.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,29 tegenover 0,07 in 2024; kortlopende schulden: 1,2% en geldmiddelen: 0% van het balanstotaal), en 40,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (zonder NACE-code, groot): beter dan 26% op solvabiliteit, 38% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 22% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Liquiditeit 0,29, liquide middelen € 18.789
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 140,6 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 83,3 mln (59,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 06-07-2026, 25 dagen voor de termijn.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
25 dagen vroeg
2024
9 dagen vroeg
2023
op de dag
2022
op de dag
2021
13 dagen vroeg
2020
1 dag vroeg
2019
94 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 22 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Benoeming: Mathilde Zurstrassen (bestuurder)Staatsblad-akte
  3. Benoeming: Sophie Le Clercq (gedelegeerd bestuurder)Staatsblad-akte

Opvallend

  • Let op: Van winst naar verlies in 2025na € 211.357 in 2024 -€ 858.281 Bekijk
  • Aan het hoofd van een groepvennootschappen onder controle 18 Bekijk
  • Nieuwe bestuurderslaatste wijziging 20-03-2026 · 2 in functie 2 nieuw Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2020jaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 140,6 mln
Verlies
-€ 858.281
Solvabiliteit
59,2%
Balanstotaal▲ 0,8%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 05-09-2025Benoeming: Gaël Cruysmans (bestuurder)
  2. 22-07-2025Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2024Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
27-12-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.