Ga naar inhoud

J & M

Actief
BVopgericht 20224 jaar actiefGestelsesteenweg 51, 2450 Meerhout, BelgiëKBO/BCE: BE 0782.935.894
Samenvatting

J & M is actief sinds 2022 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 23.508) en een nettoresultaat van € 3.734. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 23% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 5% van 444 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2026). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
NACE 47716
1 vestiging
Schaal
€ 11.002balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 23.508
Winst
€ 3.734
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
55 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 23 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 55verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenOpgericht in 2022Negatief eigen vermogen -€ 23.508verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 11.002Liquiditeit 0,32, liquide middelen € 1.841Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
55 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 47% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Gemiddeld
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -213,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 21-13
kortlopende schulden 313,7% · geldmiddelen 16,7%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 33,9%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.222 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,4%hoogste waarde 12-2024: 1,5%▼ -0,9 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,5%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,3%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 09-2026laagste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,32 tegenover 0,17 in 2025, onder 1; kortlopende schulden: 313,7% en geldmiddelen: 16,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 19% op liquiditeit, 96% op rentabiliteit en 66% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Opgericht in 2022
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 23.508
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 11.002
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,32, liquide middelen € 1.841
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 5% van 444 sectorgenoten (2026).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 444 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 5%
← zwakste sterkste →
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 08-10-2026, 23 dagen voor de termijn.
NBB · 4 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
23 dagen vroeg
2025
4 dagen vroeg
2024
op de dag
2023
14 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 4 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 oktober neer (4 van de laatste 4 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
23-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2022.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 3.734
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 23.508 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 6% op solvabiliteitsectormediaan 36,5% · 444 bedrijven -213,7% Bekijk
  • Balanstotaal 20264 boekjaren neergelegd € 11.002 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 11.002
Winst
€ 3.734
Solvabiliteit
-213,7%
Balanstotaal▲ 59,8%
Nettoresultaat
20232026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
5
Sinds
2023
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 31-10-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 14-11-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en…NACE 47716
Opgericht
07-03-2022
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.