J. BARTOLAS
ActiefSamenvatting
J. BARTOLAS is actief sinds 1991, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had J. BARTOLAS een eigen vermogen van € 858.829 en een nettoresultaat van -€ 95.786. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 8,8% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 61% van de 22.726 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 04-07-1991 Normale toestand
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen NACE 47110
- Vestigingseenheid
- 2.315.736.824 5660 Couvin, sinds 28-04-2021
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,3%
- Brutomarge
- € 39.298
- ▼ 14,9%
- Omzet
- ≈ € 460.000
- geschat
- Verlies
- € 95.786
- ▼ 26,9%
- Eigen vermogen
- € 858.829
- ▼ 10,0%
- Balanstotaal
- € 1,9 mln
- ▼ 1,2%
- Personeel
- ≈ 0,3 VTE
- geschat
- € 1.638 achterstallige belastingschulden op 31-12-2025
Opbouw van de scoreverhoogt risicoVerlies € 95.786, het tweede op rij (boekjaar 2025)Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,9 mlnOpgericht in 1991Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 61% van hen, de liquiditeit beter dan bij 30%, de rentabiliteit beter dan bij 44% en de groei beter dan bij 26%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 6 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 26-05-2026 PDF alle 31 neerleggingen
2021 tot 2025, 5 boekjaren 2018 tot 2025, 8 boekjaren
Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 105.114, kleiner dan het verlies van € 117.163 in 2024.
De omzet is wat de onderneming verkocht, het resultaat is wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.
Bezittingen, eigen vermogen en schulden per boekjaar.
Boven nul kan de onderneming haar schulden op korte termijn betalen met wat ze op korte termijn bezit.
De EBIT-marge is het deel van elke euro omzet dat uit de bedrijfsvoering overblijft. De rendabiliteit is wat de bezittingen opbrengen.
Hoe hoger de solvabiliteit, hoe beter de onderneming een tegenvaller opvangt.
Een verhouding boven 1 betekent dat de kortlopende bezittingen de kortlopende schulden dekken.
Gemiddeld personeel per boekjaar, in voltijdse equivalenten (VTE).
Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.
De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Detailhandel (NACE 47). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn. De stippellijn is de mediaan. Er is een sectorband voor nettoresultaat, eigen vermogen, totaal activa, werkkapitaal, solvabiliteit, liquiditeit, rendabiliteit (ROA) en personeel (VTE).
Personeel
| Post | 31-12-2022 | 31-12-2023 |
|---|---|---|
| Werknemers op de balansdatum | 8 | - |
| voltijds | 6 | - |
| deeltijds | 2 | - |
| in voltijdse equivalenten | 7,5 | - |
| Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten | 8 | 0 |
| Met een vast contract | 7 | - |
| In dienst gekomen | 68 | 0 |
| Uit dienst gegaan | 68 | 8 |
Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2022 tot 2023
Achterstallige schulden
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterstallige belastingschulden | - | - | - | - | € 1.638 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de schulden)
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 245.319 | € 268.085 | € 425.629 | € 14.740 | € 35.000 |
| Financiële vaste activa | € 500 | - | - | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 110.664 | € 142.181 | € 112.392 | € 122.213 | € 117.970 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als J. BARTOLAS: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1 mln en € 1,9 mln, opgericht tussen 1980 en 1997.
| Onderneming | Opgericht | Balanstotaal | Eigen vermogen | Brutomarge | Nettoresultaat | VTE | Boekjaar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J. BARTOLAS Binche | 1991 | € 1,9 mln | € 0,9 mln | € 0,04 mln | -€ 0,1 mln | - | 2025 |
| TOEPPARK Brakel | 1986 | € 1,9 mln | € 1,9 mln | € 0,04 mln | € 0,3 mln | - | 2025 |
| DOBBELS - LEFEVERE Waregem | 1992 | € 1,3 mln | € 0,3 mln | € 0,05 mln | -€ 0,004 mln | 0 | 2025 |
| VERBELEN Tielt-Winge | 1994 | € 1,0 mln | € 0,7 mln | € 0,06 mln | € 0,02 mln | - | 2025 |
| DISTRICOUNT Aubange | 1980 | € 1,9 mln | € 0,8 mln | € 0,07 mln | -€ 0,3 mln | - | 2025 |
| IMMO NEW BERK Willebroek | 1997 | € 1,5 mln | € 0,7 mln | € 0,08 mln | € 0,02 mln | - | 2024 |
| G.E.B.E.W.E. Eupen | 1984 | € 1,1 mln | € 0,3 mln | € 0,07 mln | -€ 0,04 mln | - | 2025 |
Deze ondernemingen zijn gekozen uit de 5.985 andere actieve ondernemingen met die hoofdactiviteit en een jaarrekening van de voorbije twee jaar. Alle ondernemingen met deze hoofdactiviteit
Ondernemingen met hetzelfde profiel, twee jaar later
Historische waarnemingIn juli 2024 hadden 8.617 ondernemingen hetzelfde profiel als J. BARTOLAS nu. Twee jaar later was 0,4% failliet en bestond 94,1% nog.
- Klein
- 20 jaar of ouder
- solvabiliteit 30% of meer
- klein verlies
Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van J. BARTOLAS zelf: 0,3% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 8.617 ondernemingen, geen voorspelling voor J. BARTOLAS. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A | - | - | - | - | € 0,1 mln | - | - | - | - |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,02 mln | € 0,009 mln | ▼ 63,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 3,5% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | € 0,02 mln | € 0,02 mln | ▲ 11,6% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten66A | - | - | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,001 mln | - | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 0,7 mln | € 0,5 mln | € 2,0 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,05 mln | € 0,04 mln | ▼ 14,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 0,02 mln | -€ 0,1 mln | € 1,5 mln | -€ 0,05 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,2 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,1 mln | ▲ 10,3% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0,03 mln | € 307 | € 0,009 mln | € 1 | € 116 | ▲ 85× |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | - | € 3 | € 0,001 mln | € 0,03 mln | € 307 | € 0,009 mln | € 1 | € 116 | ▲ 85× |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 0,005 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0,003 mln | € 0,001 mln | ▼ 81,2% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 0,009 mln | € 0,005 mln | € 0,004 mln | € 0,002 mln | € 0,003 mln | € 0,001 mln | ▼ 81,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 0,006 mln | -€ 0,1 mln | € 1,5 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,2 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,1 mln | ▲ 12,4% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen780 | - | - | - | € 0,005 mln | € 0,005 mln | € 0,06 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | ▲ 2,5% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 0,02 mln | € 0,002 mln | € 481 | € 0,003 mln | € 0,005 mln | € 0 | € 0,02 mln | € 0,002 mln | ▼ 92,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | € 1,1 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,2 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,1 mln | ▲ 26,9% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves789 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | € 0,2 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▲ 2,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,004 mln | -€ 0,1 mln | € 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,06 mln | ▲ 36,9% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 1,7 mln | € 1,5 mln | € 2,1 mln | € 2,1 mln | € 1,9 mln | € 1,7 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | ▼ 1,2% |
| Oprichtingskosten20 | - | - | € 311 | € 279 | € 247 | € 215 | € 183 | € 151 | ▼ 17,4% |
| Vaste activa21/28 | € 1,1 mln | € 1,0 mln | € 1,5 mln | € 1,7 mln | € 1,5 mln | € 1,6 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | ▼ 5,5% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 1,1 mln | € 1,0 mln | € 1,5 mln | € 1,7 mln | € 1,5 mln | € 1,6 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | ▼ 5,5% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 1,4 mln | € 1,2 mln | € 1,5 mln | € 1,5 mln | € 1,4 mln | ▼ 6,2% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | - | - | - | - |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,1 mln | € 0,09 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | ▲ 14,5% |
| Financiële vaste activa28 | - | - | - | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | € 0,001 mln | = |
| Vlottende activa29/58 | € 0,7 mln | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,1 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | ▲ 16,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0 | € 0,04 mln | € 0,02 mln | - | - | - | - |
| Voorraden30/36 | - | - | - | € 0,04 mln | € 0,02 mln | - | - | - | - |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 0,2 mln | € 0,06 mln | € 0,07 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,03 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 35,6% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,002 mln | - | - | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | ▲ 35,6% |
| Geldbeleggingen50/53 | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,003 mln | € 0,01 mln | € 0,01 mln | € 407 | ▼ 96,1% |
| Liquide middelen54/58 | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,5 mln | € 0,1 mln | € 0,2 mln | € 0,08 mln | € 0,05 mln | € 0,01 mln | ▼ 73,3% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 1,7 mln | € 1,5 mln | € 2,1 mln | € 2,1 mln | € 1,9 mln | € 1,7 mln | € 1,9 mln | € 1,9 mln | ▼ 1,2% |
| Eigen vermogen10/15 | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 1,4 mln | € 1,4 mln | € 1,2 mln | € 1,1 mln | € 1,0 mln | € 0,9 mln | ▼ 10,0% |
| Inbreng10/11 | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | € 0,06 mln | = |
| Kapitaal10 | - | - | - | € 0,06 mln | - | - | - | - | - |
| Geplaatst kapitaal100 | - | - | - | € 0,06 mln | - | - | - | - | - |
| Reserves13 | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 1,1 mln | € 1,1 mln | € 1,1 mln | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | ▼ 3,9% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | = |
| Wettelijke reserve130 | - | - | - | € 0,006 mln | - | - | - | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | € 0,006 mln | = |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | € 1,1 mln | € 1,1 mln | € 0,9 mln | € 0,9 mln | € 0,8 mln | ▼ 3,9% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,02 mln | -€ 0,04 mln | - |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen16 | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 3,9% |
| Uitgestelde belastingen168 | - | - | - | € 0,4 mln | € 0,4 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | ▼ 3,9% |
| Schulden17/49 | € 1,3 mln | € 1,2 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,3 mln | € 0,4 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | ▲ 13,2% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 0,3 mln | € 0,2 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,07 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,003 mln | ▼ 79,9% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,07 mln | € 0,03 mln | € 0,02 mln | € 0,003 mln | ▼ 79,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 1,0 mln | € 1,0 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,2 mln | € 0,3 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | ▲ 15,4% |
| Financiële schulden43 | - | - | - | € 0,009 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 36,8% |
| Kredietinstellingen430/8 | - | - | - | € 0,009 mln | € 0,03 mln | € 0,04 mln | € 0,02 mln | € 0,01 mln | ▼ 36,8% |
| Handelsschulden44 | € 0,6 mln | € 0,6 mln | € 0,002 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▼ 2,8% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,02 mln | € 0,03 mln | € 0,03 mln | ▼ 2,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 0,03 mln | € 0,03 mln | - | € 0,002 mln | € 0,003 mln | ▲ 91,3% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 0,006 mln | € 0,006 mln | - | € 0,002 mln | € 0,003 mln | ▲ 91,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | - | - | € 0,02 mln | € 0,02 mln | - | - | - | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 0,06 mln | - | € 0,3 mln | € 0,6 mln | € 0,7 mln | ▲ 18,1% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | € 0,006 mln | - | - | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | € 1,1 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,2 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,1 mln | ▲ 26,9% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,09 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | € 0,1 mln | ▼ 3,5% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 0,1 mln | € 0,006 mln | € 1,2 mln | € 0,09 mln | -€ 0,007 mln | -€ 0,05 mln | -€ 0,009 mln | € 0,02 mln | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 0,02 mln | -€ 0,7 mln | -€ 0,2 mln | € 0,04 mln | -€ 0,3 mln | -€ 0,01 mln | -€ 0,04 mln | ▼ 137% |
| Verandering liquide middelen | - | € 0,01 mln | € 0,3 mln | -€ 0,4 mln | € 0,05 mln | -€ 0,1 mln | -€ 0,02 mln | -€ 0,04 mln | ▼ 74,8% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 31 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 26-05-2026 | 2026-00122805 | |
| 31-12-2024 | volledig schema | 31-07-2025 | 2025-00352342 | |
| 31-12-2023 | volledig schema | 05-08-2024 | 2024-00327073 | |
| 31-12-2022 | volledig schema | 31-08-2023 | 2023-00427760 | |
| 31-12-2021 | volledig schema | 24-08-2022 | 2022-20336901 | |
| 31-12-2020 | volledig schema | 18-08-2021 | 2021-50400582 | |
| 31-12-2019 | volledig schema | 01-09-2020 | 2020-51100557 | |
| 31-12-2018 | volledig schema | 06-08-2019 | 2019-44500030 | |
| 31-12-2017 | volledig schema | 17-07-2018 | 2018-35100272 | |
| 31-12-2016 | volledig schema | 22-08-2017 | 2017-46500582 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Eigenaars
Netwerk & groep
J. BARTOLAS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van J. BARTOLAS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Codes volgens NACEBEL 2003
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 93014B0179/00H000 | Wallonië | 4.562 m² | 1 · 1.160 m² | - |
| 56020A0015/00R000 | Wallonië | 999 m² | 1 · 202 m² | 6,5 m · 1 |